Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ayrıca "1shot Camera" da deneyebilirsin. Gece çekiminde otomatik modda az daha başarılı gibi geliyor bana...
  • 1020'yi kopyala yapıştır yapsalar üstüne şöyle 4 çekirdekli bol Ghz'li işlemci, yeni nesil OIS, Lumia Camera 5, F2.0 diyafram ve bir tık büyük sensörle 41 MP'i korusalar dimi
    Ne zaman geliyor 1030, yok mu Microsoft'tan haber???
  • Arkadaşlar 5 aylık Nokia 1020 telefonumu satıyorum.Telefonum 5 aylık faturalı garantili full kutusundadır.Kılcal çizik dahi yoktur.Beyaz renk...İlgilenenler PM den ulaşabilir.İstanbuldayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMADEUS36 -- 7 Eylül 2015; 20:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMADEUS36

Arkadaşlar 5 aylık Nokia 1020 telefonumu satıyorum.Telefonum 5 aylık faturalı garantili full kutusundadır.Kılcal çizik dahi yoktur.Beyaz renk...İlgilenenler PM den ulaşabilir.İstanbuldayım.

inş. sattığına pişman olmazsın hocam :)
  • Bugün çektiğim 92 kareden biri

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Çok iyi gerçekten benim bu şekilde toplam yoktur belki 92 fotoğraf
  • Teşekkürler, 92 nin hepsi iyi değil tabi ki
    Bu karede bugünden, 92 nin çoğu sokakta çekildi

Street 39 by ARroWCoL T, on Flickr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 25 Eylül 2015; 17:35:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Teşekkürler, 92 nin hepsi iyi değil tabi ki
    Bu karede bugünden, 92 nin çoğu sokakta çekildi

Street 39 by ARroWCoL T, on Flickr

ben proshot u satın aldım. manuel ayarları çok güzel bir kolaylık ile sunuluyor vede direk 34 12 8 5 mp tercihleri sunuyor. 12 mp de çekiyorum resimleri. zaten baştan beri 5 mp çekim bana saçma geliyordu. 5+34mp olayıda kullanışlı değil. ben fotoğraflarımı saklarım 2003 den beri digital kamera ile çekilmiş fotoğraflarım pc dedir. 12mp bana çok uygun geliyor, gerektiğinde manza resimlerinde direk 34 mp çekim yapıyorum. 20 mp üstü ise çok yer kaplıyor ve gereksiz. tek tekde 34 den düşürmeye uğraşılmaz. pro shot çok hoşuma gitti. ayrıca resim göstericisi resimleri büyüttüğünde daha net gösteriyor, bilirsin kendi resim göstericisi zoom yaptıkça resmi netlemiyor ancak pc den bakabiliyorduk. belki kullanıyorsundur ama bilmeyen arkadaşlar okursa güzel bilgi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalWave -- 9 Eylül 2015; 9:33:05 >

• ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Deneme yanılma gibi yanibuda güzel çıkmış bu arada ProShot ile sanırım.
  • Buda benden gelsin

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 9 Eylül 2015; 10:37:35 >

• Arkadaşlar bende beyaz 1020 vardı çok güzeldi çok seviyordum ekranı kırıldı sattım
    Şimdi yeni alacağım genellikle sarı renk var sarı nasıl siyahda buldum sizce çok değişir mi
  • Fotoğraflar şahane gerçekten üzerinde yaptığın düzenlemeler gerçekten çok iyi oturmuş tebrikler bulutlar ve kedi favorim
    Çok değişirmi derken nasıl yani hocam şahsen ben sarı telefon kullanamam mahalle baskısı yerim arkadaşlardan sürekli gerçi o rengi'de sevmiyorum oda ayrı bir konu siyah iyidir
  • Ben aldığım zaman sarı renk yoktu neredeyse olan yerlerde de fiyat pahalıydı. Hatta bir sitede beyaz renk ile sarı rengin fiyatı Arasında 100 tl fark vardı. O Yüzden beyaz almak zorunda kaldım. Sarı Hoşuma gitmişti yoksa mediamarkete bakmıştım. :) şimdi nasıl heryerde sarı var anlamadım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhee -- 9 Eylül 2015; 12:23:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefon için NDfiltre alsam işe yararmı sizce yoksa aynı işlevi Ps gibi programlar ile görebilirmiyiz?
  • 0 ı artık satılmıyor sanırım bu telefonun. Yanılıyor muyum?
  • Teşekkürler bunun için uğraşıyorum beğendiğinize sevindim

Nd filtre yazılımla da uygulanabilir yinede siz bilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ND için verdiğin paraya değmez diyorsun yani.
    Bildiğim kadarı ile 0 yok piyasada hocam en azından internette bulamazsın bir ihtimal telefoncular'da filan bulabilirsin.

Ekleme: Bu arada arkadaşlar bende Proshot hata veriyor açılmıyor bir bakarmısınız sizlerde telefonu kapatıp açtım olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 9 Eylül 2015; 19:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

ND için verdiğin paraya değmez diyorsun yani.
    Bildiğim kadarı ile 0 yok piyasada hocam en azından internette bulamazsın bir ihtimal telefoncular'da filan bulabilirsin.

Ekleme: Bu arada arkadaşlar bende Proshot hata veriyor açılmıyor bir bakarmısınız sizlerde telefonu kapatıp açtım olmadı.

Onlar da fırsatçılık yapıp, fahiş fiyata satmasınlar?
  • abdyek kullanıcısına yanıt
    Şans birazda hocam 1100TL civarı ise alınabilir 1300-1400 derlerse olmaz.
  • Ya beyaz 650 tl siyah 550-600 tl beyaz almak istiyorum ama bakalım
  • 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.