Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vegola

quote:

Orijinalden alıntı: F-138

quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

quote:

Orijinalden alıntı: F-138

arkadaşlar aranıza katıldım bende bugun whatsapta bildirim görünsün istemiyorum telefonda yani ne ötsün ne bi tepki versin ben girince okuyayım
    varmı böyle bişey

Hoş geldin aramıza, var öyle bir şey Ayarlar > Uygulamalar(Sağa çek) > Arka Plan Görevleri > Whatsapp Engelle

hoşbulduk yaptım ama yine üst bara bildirim düşüyor uyarı geliyor telefona yeniden başlatsammı ki

Hocam whatsappın ayarlarından bildirimi kapatırsanız çözülecektir

olmuyor malesef ust bara düşüyor kapatsamda arka plan işlemlerindende kapattım ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: badtrip

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

ayfonda hangi ayfon? 3gs ise pek havası kalmaz :) 5 yada 5s ise o zaman havamız olur

iphone 4 sahiplerine saygılarımı sunarım!

yanlış yazmışım farkında olmadan düzelttim ;)

aah be hocam. iphone 4 zaten kamera olarak çok vasattır. 4 ü ben hiç bir telefon ile kıyaslamam.
  • oha dibim düştü
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    iso kaç hocam
  • saçma bir soru sorayım.
    41 mpx 38 mpx 5 mpx diye ayarlar yokmuydu? nerede bu ayarlar
  • quote:

saçma bir soru sorayım.

saçma değil doğru soru diğer klasik foto çekme programında çözünürlük ayaro yok.menüden nokia camera programında var (mor renk ikonlu olan)orada envayi çeşit ayar var.5+36 mp olan ayarda aynı resimden 2 tane çekiyor biri 36 megapiksel biri 5 mp.
    36 mp olan öyle keskinki diğeri kötü geliyor,birde 36 mp olan telefonda görünmüyor bilgisayarda görülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

quote:

saçma bir soru sorayım.

saçma değil doğru soru diğer klasik foto çekme programında çözünürlük ayaro yok.menüden nokia camera programında var (mor renk ikonlu olan)orada envayi çeşit ayar var.5+36 mp olan ayarda aynı resimden 2 tane çekiyor biri 36 megapiksel biri 5 mp.
    36 mp olan öyle keskinki diğeri kötü geliyor,birde 36 mp olan telefonda görünmüyor bilgisayarda görülüyor.

benim telefon bozuk 5+34 mp yazıyor
    yani 34 mp ile çekilene telefondan bakamıyoruz. pc ye bağlamak lazım.. hmm... normal kamerasıyla çektiklerimi skydrive dan baktım 2 mb boyutu var. nerede bu kocaman fotolar diye bakıyordum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

quote:

saçma bir soru sorayım.

benim telefon bozuk 5+34 mp yazıyor
    yani 34 mp ile çekilene telefondan bakamıyoruz. pc ye bağlamak lazım.. hmm... normal kamerasıyla çektiklerimi skydrive dan baktım 2 mb boyutu var. nerede bu kocaman fotolar diye bakıyordum

Pardon ben yanlis yazmisim.16:9 oranda 5+34 4:3 oranda 38 mp oluyor.36 mp yok.38 yada34 mp olanlarin isminde high-res diye bir ek oluyor sadece bilgisayarda goruluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIMERIDER -- 25 Kasım 2013; 14:35:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• yani sonuca gelirsek. normal kamerayı emekli ediyoruz. nokia camera kullanıyoruz sadece?
  • quote:

yani sonuca gelirsek. normal kamerayı emekli ediyoruz. nokia camera kullanıyoruz sadece?

Ben normali kullaniyorum galeriden bakarken altta nokia pro ile cekilmistir diye bi yazi cikiyor ona gicik oluyom .ama ozel durumlarda pro yu kullanirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: modifci

Hayırlı olsun cihazlarınız

808 le karşılaştırdım fotoları da boynuz kulağı geçmiş cidden

Ben 808 le karşılaştırmadım ancak bugün zifiri karanlıkta iphone la karşılaştırdım.
    Bu fotoları gördükten sonra herhalde bir sürelğiğine ios çılar buradan uzak dururlar..

alın size iphone
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

bu da L1020

Zifiri karanlıkta bulutu nasıl seçti bu alet anlamadım!
    resmen buluta bile farklı bir renk verdi.

ayfon resmen çamur..

• gdr 3 güncellemesini kullanan varmı arkadaşlar nasıl tavsiye edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: pescicocuk

http://www.youtube.com/watch?v=fYnxaOvPXbM

İşte Lumia 1020 almak için en önemli neden. Başka söze gerek yok sanırım. Mutlaka izleyin.

çok güzel yapmışlar :D tr de yayınlanamaz tabi rtük varken

şu reklamda çok güzel alakasız zolucak ama

• bence iyi.

• egemen_e kullanıcısına yanıt
    Dostum yeni farkettim sen 1020 mi aldın be. Hayırlı olsun gene dönmüşsün wp ye kaça aldın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enola kullanıcısına yanıt
    Hoşbulduk tekrar
    hızını özledim birde kamera sevgim(kullandığımız yokta işte olsun) aldırdı telefonu.
    turkcellden kontratlı aldım ben. zaten tarifemde turkcell öpüyordu üstüne 70 lira daha verince birde S3 ü satınca bana 900 liraya mal olmuş oldu. dedim alayım
  • quote:

quote:

quote:

ayfonda hangi ayfon? 3gs ise pek havası kalmaz :) 5 yada 5s ise o zaman havamız olur

iphone 4 sahiplerine saygılarımı sunarım!

yanlış yazmışım farkında olmadan düzelttim ;)

aah be hocam. iphone 4 zaten kamera olarak çok vasattır. 4 ü ben hiç bir telefon ile kıyaslamam.

Valla ayfon 5 fotoğrafı haftaya gelecek!
    Kuzenim bize geliyor, onun makinasıyla böyle bir foto daha çekerim

Karşılaştırırız hep beraber. Iphone5 in bundan pek farklı çekeceğini sanmam!

quote:

Orijinalden alıntı: modifci

iso kaç hocam

Iphone ISO değerini otomatik olara 1000e ayarladı!
    L1020 ise ISO değerini 1600 e ayarladı.
    Çok fazla pixellenme var fotoğrafta ama normaldir. Çok karanlıktı ortalık.
    Iphone aslında normal ışık düzeyini çekti Ama fotoğrafı fazlasıyla yetersiz.

Ben manuel etk yaptığım bu fotonun focus değerini değiştirmek oldu.
    Auto ayarda bırakınca uzaktaki ışıkları odaklayamıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 25 Kasım 2013; 23:30:21 >

• telefonun kendi arama uygulamasında rehberde T9 arama olmadığı için çoğu kişi marketten farklı dialler kullanıyor sanırım.
    bende rapdialler kullanıyorum ama bir kaç özelliği çok hoşuma gitmiyor.
    birincisi kişiye tıklayınca ara - arama seçenekleri çıkıyor. bastım direk ara sormasana... diğeri cevapsız çağrı geldiğinde bunu uygulamada göremedim telefonun kendi uygulamasını açmak zorunda kaldım. cevapsızları göstermiyor bu meret..
    siz ne kullanıyorsunuz yada bu uygulamada bir ayar mı var?
  • Sanırım bende bu telefondan alıcam :) 1520 biraz büyük bana göre, 1020 ile HTC One arasında kaldım ancak ne zaman icnelemeye gitsem bu telefon daha çok gözüme batıyor
  • quote:

bence iyi.

Şaka Gibi :((
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.