Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: panpalı tüfek

iyi akşamlar arkadaşlar kulübe benim ismimide eklerseniz sevinirim 1 haftadır bu cihaza sahibim ve genel olarak performansından ve özelliklede kamerasından son derece memnunum fakat batarya konusunda biraz sıkıntılıyım; normal günlük kullanımda batarya gayet güzel fakat iş oyun oynamaya ve wifi'ye bağlanıp biraz mağazada gezinmeye sosyal medyaya bakmaya gelince beni hayal kırıklığına uğrattı.resmen batarya su gibi akıyo oyun oynadığım zamanlarda ve telefon aynı derecede çok ısınıyor, bu genel bi sorun mu yoksa benim cihazımdan kaynaklanan bi sıkıntılı olma ihtimali var mıdır fikirlerinizi iletirseniz sevinirim, sizce garantiye vermeli miyim telefonu batarya sorunu için

kendiliğinden düşmüyorsa sorun yok. kullanırken düşüyorsa oyunlarda hele, servise verecek bir şey yok. WP ye özgü bir şey de değil. androidde de böyledir. oyun oynarsan şarjın su gibi gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

iyi akşamlar arkadaşlar kulübe benim ismimide eklerseniz sevinirim 1 haftadır bu cihaza sahibim ve genel olarak performansından ve özelliklede kamerasından son derece memnunum fakat batarya konusunda biraz sıkıntılıyım; normal günlük kullanımda batarya gayet güzel fakat iş oyun oynamaya ve wifi'ye bağlanıp biraz mağazada gezinmeye sosyal medyaya bakmaya gelince beni hayal kırıklığına uğrattı.resmen batarya su gibi akıyo oyun oynadığım zamanlarda ve telefon aynı derecede çok ısınıyor, bu genel bi sorun mu yoksa benim cihazımdan kaynaklanan bi sıkıntılı olma ihtimali var mıdır fikirlerinizi iletirseniz sevinirim, sizce garantiye vermeli miyim telefonu batarya sorunu için

kendiliğinden düşmüyorsa sorun yok. kullanırken düşüyorsa oyunlarda hele, servise verecek bir şey yok. WP ye özgü bir şey de değil. androidde de böyledir. oyun oynarsan şarjın su gibi gider.

kendiliğinden düşmüyor ama benim beklediğim performans daha yüksek demekki bu telefondan, kendimi buna inandırmışım teşekkür ederim bu arada ilgin için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Sorunsuz telefonun konusu sessiz olur dandroidli bi samsung olsaydi cesit cesit sorular ve sorunlar olurdu.

Hahah bu açıdan hiç düşünmemiştim ama söylediğiniz baya mantıklı, harbiden konularda çok mesaj olunca çok sorun oluyor farkında değiliz
  • Madem öyle diyorsunuz sizlere sorunlarımdan bahsedeyim; 1- Kilit tuşu,kilit tuşu düşecek gibi sanki alttaki deklanşör butonu gibi iki kademeli oldu yani bir boşluk oluştu.
    2- Ekrandaki ve arkadaki oluşan kılcal çizikler. Ama önde sadece üst ve alt siyah yerde çizik var yani ekranda problem yok.arkada ise kameranın altında bariz bir çizik var.
    3- Kasaya kameranın altından yani iki nokta arasındaki yere bastırınca oluşan gıcırtı .
    4- Mağazadaki güncelleme gelmeme problemi.Ama mağazada uygulamaya girince güncelleme çıkıyor.
    5- Oyun oynarken oluşan aşırı sıcaklık.
    6- Microsoft un dandik bir video Player sunması.Youtube veya başka bir yerde video izlerken ileri alınmaması!(Moli Player indir diyen olacaktır ama ben 7 tl vermek zorunda değilim.)
    7- Masaüstü için Windows Phone programının lanet ettiğim itunes den bile aşırı derecede başarısız olması.

Ancak arkadaşlar bana karşı çıkan olacaktır elbette ama ben diyorum ki bu telefonu araştırarak,karşıma ne çıkacağını ve neler beklediğimi düşünerek bilerek aldım. Şu ana kadar çıkan EN KALİTELİ MALZEME VE EN KALİTELİ KAMERAya sahip telefon şüphesiz ki budur... Ve de bu problemlere rağmen telefonumdan memnunum !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

batarya sorunmu degilmi bilmiyorum benimde hızlı bitiyor gibi görünüyor ama daha 4-5 kere şarj ettim 15 gün geçsin bakayım olmassa servise verir ücret iadesi isterim
    ve şöyle bişey yaptım gdr3 e güncelledim sonra tekrar ambere döndüm bugün yine gdr 3 yükledim
    androidde s4 kullanırken yeni rom atınca 2-3 şarj sürüyordu bataryanın tekrar oturması ondanda huylanıyorum bakalım ne sonuc cıkıcak dedigim gibi 15 gün dolsun yollarım servise bataryadan iade isterim ugrasamam lumıa ayla daha fazla
  • Vegola V kullanıcısına yanıt
    hangi videoda mesela ileri alınmıyor? örnek verirseniz direk o video üzerinden deneme yapacağımda :)
  • quote:

hangi videoda mesela ileri alınmıyor? örnek verirseniz direk o video üzerinden deneme yapacağımda :)

Aslında hocam demek istediğimi dememişim orada ileri alıyor ancak çok başarısız yani o ileri sarma ile 10 Sn - 30 Sn sarma benim için hiç olmasın daha iyi. Benim istediğim videodaki ilerleme noktasını çekip istediğim saniyeye getirmek.

Ayrıca unutmuşum bataryanın bitmesi şuana kadar 6 saati geçmedi.

• Vegola V kullanıcısına yanıt
    yani saniyesi saniyesine kaydırma yok. bende tube pro kullanıyorum şansa sarış var

bu arada tube pro kullanan varsa indirdiğimiz videoları nereye kaydediyor bu meret?
  • saat 19:30 da şarjdan çektim suan şarjım %85 10-15 dakka vhatsap 1-2 kısa telefon görüşmesi pil tasarruf moduda açık ama akşam üzeri gdr3 yükledim 1-2 gün izleyelim bakalım ne olacak
  • F-138 kullanıcısına yanıt
    fena değil gibi.
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    pardon şimdi baktım pil tasarrufu kapalıymış eger düşündügüm gibi androiddeki gibi yeni romdan sonra toparlanması 2-3 günü bulabilir yanılmıyorumdur inşallah çünki battery statslar saçmalıyor
    ah kamerası bitiriyor beni
    pardon şimdi baktım pil tasarrufu kapalıymış eger düşündügüm gibi androiddeki gibi yeni romdan sonra toparlanması 2-3 günü bulabilir yanılmıyorumdur inşallah çünki battery statslar saçmalıyor
    ah kamerası bitiriyor beni
  • bişe sorcam bu telefon la pcden internete giriliyomu?

• Bu pil olayı kesinlikle telefona kurduğunuz programlarla ilgili olmalı!

Telefonumun şarjı gerçekten acaip gidiyor.
    Telefonumla dosya transferi için 5-6 şar dakikalık bilgisayara bağladım topu topu..
    Bugün 3cü günüm, ve şarjım an itibari ile %57 de..

Lütfen kurduğunuz programları iyi seçin, olur olmaz her şeyi kurmayın :)

Lumia Z1 e göre daha kontrastlı çekim yapan bir alet.
    Z1 çok donuk ve mat foto çekiyor. Gurur duydum kendileriyle..
    Kimse yanaşamaz lumiaya. tek rakibi bir SLR makina olabilir ancak!

@berat955
    Telefonu modem olarak kullanma düşüncesi bana da çok güzel geliyor ancak ne yazık ki beceremedim o işi..

NOT:
    Telefonumda şu ana dek karşıma çıkan bir gariplik var!
    Ekran kararıyor ve kendine gelmiyor. Hangi durumda bunu yaptığını çözemedim, ancak şarja takınca, uzun süreli olarak powera basınca bir şekilde açılıyor ekran.
    Nasıl olduğunu bulduğum an, konu ile ilgili yazarım, tabi sizlerin de başına geldiyse.. benden erken girersiniz.
    Sıkıcı birşey gerçekten! :(

Bu telefona rom kuran arkadaşlar, romları nerden buluyorsunuz?
    Kurduklarınız illa stok rom olmak zorunda mı oluyor?
    Yoksa sağda solda, custom rom bulup kurabiliyormuyuz?
    Önceden pişirilen rom kurma olayı bu telefonda varsa, bu çok manyak olur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 29 Kasım 2013; 0:54:32 >
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    dostum kurdugum program whatsapp ve insider whatsapp arka plan görevlerinde engelli yanlız lumia 1020 den hatırlıyorum bu batarya yüzdesi gösteren programlar sarjı duman ediyordu nokia drive falan kapalı arka plan görevlerinde sadece insider izinli ondanda huylanıyorum
    bu arada 45 dakka whatsapta wifi baglı %17 şarj yedi normal heralde
  • arkadaslar sızden bır rıcam olacak telefonuzla bı normal cekım bırde full zoomlu fotoraf cekebılırsenız cok memnun olurum sımdıden tesekkurler

• akşam saat 1 de telefonu elimden bıraktım hucresel veri acık sadece insider i da kaldırdım arka planda çalışan hiçbişey yok %30 şarj harcamış sabır ya sabır pil tasarrufu acık halde bidde rezillik 3-4 şarj daha denicem baktım aynı dogru servise ücret iadesi kamerası güzel falan demicem harcıcam 1020 yi
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

dostum kurdugum program whatsapp ve insider whatsapp arka plan görevlerinde engelli yanlız lumia 1020 den hatırlıyorum bu batarya yüzdesi gösteren programlar sarjı duman ediyordu nokia drive falan kapalı arka plan görevlerinde sadece insider izinli ondanda huylanıyorum

45 dk wifi ile %17..... buna da kötü dersen
    bu iyi ama beklemede niye cok yiyor bu telefongece hücresel veride kapalıymış denemek için kapatmıştım saatte %4-5 harcıyor deep sleep e geçmezmi wp 8
    saatte %4-5 ede iyi diyen olurmu ki
  • quote:

quote:

45 dk wifi ile %17..... buna da kötü dersen

quote:

bu iyi ama beklemede niye cok yiyor bu telefongece hücresel veride kapalıymış denemek için kapatmıştım saatte %4-5 harcıyor deep sleep e geçmezmi wp 8
    saatte %4-5 ede iyi diyen olurmu ki

NOT: iyi ki bi mesaj attık, kırbaçlayan kırbaçlayana maşallah

Telefonu gece uçak moduna alıp öyle bırakırmısın..
    Bakalım sabahına kaç olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 29 Kasım 2013; 11:09:21 >
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.