Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (206. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bende kullanıyorum o uygulamayı sen önermiştin sanırım :) Çok işimde yaradı okuyan varsa bende öneririm ben bataryadan memnunum aslında ama daha iyi olabilirdi bekleme süresi mükemmel ama yoğun kullanımda hızla düşüyor tek sorun bu bence ekran parlaklığı konusunda Pil tasarufu açıkken iyi düşüyor ama kapalı ise yüksek oluyor yine umarım güncellemeler ile buna bir ayar getirirler.
  • KrmzSgn K kullanıcısına yanıt
    Size nasıl gelir bilemem ama tabii ki alınabilir. Alışveriş yaptığınız satıcının geçmişi temiz ise N11 den alışveriş yapılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 1 Şubat 2015; 22:15:29 >
  • Bizim şansımıza Pro Shot yine ücretli olmuş.
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Bekle biraz daha ara sıra bedava yapıyorlar
  • Umarım
  • ereyon dan alışveriş yapılır mı arkadaşlar? ordan gelen 1020'ler Turkcell ROM'lu geliyor diye duydum bilginiz var mı?
    Kliksa'dan gelende Turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrmzSgn

ereyon dan alışveriş yapılır mı arkadaşlar? ordan gelen 1020'ler Turkcell ROM'lu geliyor diye duydum bilginiz var mı?

Türkcell Romun bir sakıncası yok aslında beraberinde gelen bütün uygulamaları telden kaldırdım ben. Bir tek açıp kapatırken başlangıçta görünüyor o da Android değil ki ayda kaç defa açıp kapatıyorsun teli. Ben şarjı da uçak modunda yapıyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell olunca sıkıntı si var mi ki. Mesela ben avea yim. Herhangi bir sikinti olur mu. Ya da trlefonun ram inde bi azalma oluyor mu turkcell olunca

• quote:

Orijinalden alıntı: redkitinatı

Turkcell olunca sıkıntı si var mi ki. Mesela ben avea yim. Herhangi bir sikinti olur mu. Ya da trlefonun ram inde bi azalma oluyor mu turkcell olunca

Hayır olmuyor aynı şekilde kullanıyorsun diğer telefonlar gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: redkitinatı

Turkcell olunca sıkıntı si var mi ki. Mesela ben avea yim. Herhangi bir sikinti olur mu. Ya da trlefonun ram inde bi azalma oluyor mu turkcell olunca

Bildigim kadariyla SIM Kilitsiz oluyor ama siz alacaginiz yerden sorun yine tabii

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şimdi tuş kilidini açtım üst kısımda saat ve çekim güvü yer alıyor ama ekranda sadece yükleniyor yazıyor ne kapanıyor ne gidiyor ne yapayım acill yardımm

Şimdi kapatabildim neyse bakalım açınca ne olacak... batarya %100'dü % 60 lara inmiş nedense şu an normal sanırım kapatıp açtım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 1 Şubat 2015; 23:59:43 >
  • cevaplarınız için sağolun arkadaşlar ereyon hakkında bilginiz var mı peki? bi kısım memnun bi kısım değil kararsız kaldım
    N11 üzerinden ereyon mağazasından aldım ben bir sorun çıkmadı.
  • Google Görsellerde resimler çok kötü, düşük kalitede görünüyor. Sizinki de öyle mi, benim ayarlarda mı bir sorun var?

• adamlar 1020 ile nasıl foto çekmişler gerçekten şaşırtıcı kareler var

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2387042
  • Arkadaslar bu 1020artik satilmayacak diyorlar? Sebebini bilen var mi? Ve de mesela ben yaxin almayi düşünüyordum simdi alsam bi sikintisi olur mu? Eger satilmayacaksa da bu sekilde bir telefin cikarma planlari var mi? Biliyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: garuda

adamlar 1020 ile nasıl foto çekmişler gerçekten şaşırtıcı kareler var

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2387042

Adamlar aşmış artık nasıl kullanılacağını çok iyi biliyorlar darısı bize :)
  • Bu kadar noisedan uzak fotoğraf çekebilmek için ya tripod lazım ya da kaya gibi eller olması lazım. Tabi yine aynı yere geliyoruz ekipmanların ülkemizde pahalı olduğu gerçeği.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adieu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle mağlesef ülkemizde çok pahalı bu ve benzeri tarz ürünler, Benim ellerim titrek mesela imkanı yok uzun pozlama yapamam
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.