Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Siteden bir arkadaşım G2 aldı uzun süre önce sorunsuz kullanıyor için rahat olsun sorun çıkacağını sanmam hayırlı olsun şimdiden
    3G de çok hızlı gidiyor şarj ama 1 günü çıkartır tahminimce

Hocam aşu an baktım, Antalya'daki UPS dağıtım şubesine ulaşmış diyor. Demek ki yarın 13.00 civarı gelip teslim etseler 36 saat gibi bir süre içinde teslim ederler demektir.
    Eğer üründe de sorun yoksa, kliksa maceram kusursuz geçecek demektir. 1099 lira +50 lira maxipuan + 36 saat gayet iyi bir alış demek şu zamanda.
  • Lath.Crusader kullanıcısına yanıt
    Evet gayet iyi fiyata gelmiş oluyor telefon umarım sorunsuz bir şekilde kullanırsın

Bu arada aldığım rubber kılıf geldi hissiyatı güzel gerçekten yumuşak bir his ver,yor memnunu kaldım :)
  • Lath.Crusader kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, aldığınız cihaz beyaz sanırım, siyah istiyordum ama sanırım bu saatten sonra uygun fiyata siyah 1020 bulmak oldukça zor.
  • An itibari ile bende Kliksa'dan Maximum'la sipariş vermiş bulunuyorum
  • Telefon az önce elime ulaştı, teslimat rekoru denebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Telefon az önce elime ulaştı, teslimat rekoru denebilir

Hayırlı olsun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meisida kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 2008 den bu yana Samsung i550w model bir telefon kullanıyordum, sim kartı küçültürmem gerekecek, yada klon kart veriyorlar artık sanırım
  • ARroWCoLT kullanıcısına yanıt
    Ortadaki izotopdan sonra dokunmatik konusunda bir numara sayılacak markalardan birine geçiş yapmak güzel olur, güle güle kullanın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkürler 2008 den bu yana Samsung i550w model bir telefon kullanıyordum, sim kartı küçültürmem gerekecek, yada klon kart veriyorlar artık sanırım

Evet hocam hattınız neyse onun bayiisine giderseniz 15 tl olması lazım size mikro sim veriyorlar anında.Çok daha sağlıklı olur kestirmekten kartı.
  • quote:

Telefon az önce elime ulaştı, teslimat rekoru denebilir

Hayırlı olsun güle güle kullan cihazı
  • Nokia Lumia 1020 telefonda, not yazarken artı (+) tuşunu bulamıyorum, yok mu acaba?
  • Teşekkürler 128 k lık mini, mikro ve nano içeren üçü birarada denen karttan verdiler, eski sim kart maalesef iptal ediliyormuş. İlk izlenimleim çok iyi, WhatsApp okuduklarımın ve dolayısı ile beklentilerimin aksine çok iyi çalışıyor, yine aynı şekilde ahize sesini kötü bekliyordum, oda çok iyi çıktı. 1 GB internetli bir paket ayarlamaya çalışıyorum, bana çok çok yeter. Wifi'yi ayarlara girmeden kolay kapatmanın yolu var mıdır? İlk çektiğim fotoğraf, Kadıköy Hacıbekir'in vitrini öylesine deklanşöre bastım çıkan sonuç
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
    OO çok güzel kare canım çekmedi değil hani akşam akşam telefon W8 ise 8.1'e güncelle kesinlikle bildirim ekranından girersin direk ayarlara girmeden bende 300mb paket var fazla girmiyorum diye yükseltmiyorum yakında wifi modem alacağım fazlasıyla yeter bana
  • hasgesci H kullanıcısına yanıt
    Harf ve numaralar arasında geçiş yapan tuşun üzerindeki shift tuşuna basarsanız iki nokta üstüste işareti artı işaretine dönüşür. Daha birçok kayıp işaret shiftle beraber çıkıyor. Noktalama işaretlerinin ve bazı rakamların üzerine basılı tutuncada altlarında gizli seçenekler ortaya çıkar. Bende az önce sizin sorunuz üzerine keşfettim
  • Evet 8 miş, şimdi güncelliyor, yarın Kadıköy'den bu kılıfın (http://www.n11.com/nokia-lumia-1020-siyah-s-line-silikon-kilif-P20000103 ) aynısı alacağım, bugün siyah yoktu yarın getirecekler, temperli ekran koruyucu ile beraber 25 lira fiyat verdiler. Cam ekran koruyucu dokunmatiği nasıl etkiler acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARroWCoLT -- 30 Ocak 2015; 22:47:09 >
    Ben bir gün durdum W8 sürümü ile hemen 8.1 güncelledim :) silikon kılıf iyi olmuyormuş pek duyduğuma göre benim N8'e bedava vermişlerdi orjinal hiç güzel değildi başka kılıf almıştım bende bunu kullanıyorum 2 gündür güzel hoşuma gitti benim
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-lumia-1020-kilif-sert-mat-3-adet-film-148537821?opi=146714450
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Ben bir gün durdum W8 sürümü ile hemen 8.1 güncelledim :) silikon kılıf iyi olmuyormuş pek duyduğuma göre benim N8'e bedava vermişlerdi orjinal hiç güzel değildi başka kılıf almıştım bende bunu kullanıyorum 2 gündür güzel hoşuma gitti benim
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-lumia-1020-kilif-sert-mat-3-adet-film-148537821?opi=146714450

nısını kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim ama ben 5 tl ye aldım :)
  • Merhaba arkadaslar bende bu cihazi almak istiyorum ama sanirim biraz tesvik e ihtiyacim var yillar boyu android cihaz kullandim su andada galaxy s5 im var ve sattim sayilir hem baska bir platform denemek hemde yeni dogam kizimin bol bol resim ve video larini cekmek icon kamera odakli bir telefon almak istiyorum hemde s 5 i iyi fiyata satip ucuza bir cihaz alip kizim dogduktan sonraki su anda icinde bulundugum maddi krizi ufakta olsa hafifletmek istiyorum sorun su ki iki cihaz arasinda kaldim lumia 1020 yi maximum ikinci el 700 tl ye buluyorum galaxy k zoom u da 700 tl ye buluyorum iminci el sizde lumia 1020 mi galaxy k zoom mu ? Not oyun oynarim ama temple run gibi basit ve fazla ne yer nede grafik ihtiyaci duymayan oyunlar cok sik internette gezerim donanimhaber fanatik sitesi veya haberler misal swarm kullanirim facebook instagram felan ?

• arkadaşlar 1-2 hafta içinde bu cihazı alıcam fiyat araştırıyorum. Kliksa.com da 1100 liraya vardı ancak tükenmiş sanırım şuan gözükmüyor. ben de n11.com da şunu buldum http://www.n11.com/nokia-lumia-1020-cep-telefonu-P33383754 site güvenli midir? ya da umarım olmaz ama eğer olursa teknik serviste sorun yaşar mıyım? son olarak telefonun son güncellemelerle yani son haliyle durumu nasıl, alınır mı? teşekkürler.
  • En son girdiğimden beri sadece 2 sayfa yorum birikmiş. Demekki hrkes WM10'u bekliyor :)

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.