Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (194. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar lumia 1020 kullanıpta kamerayı açınca ötme sorunu olan varmı benim 1020 ötüyor kamerayı açtıgımda bazen ötüyor
    köy camisinde mikrofonu ampfiye yaklaştırınca öter ya aynı öyle ses çıkaryıyor tabi video çekersen içine ediyor ses videonun
    böyle bir sorun yaşayan varmı??????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_84_31@hotmail.com -- 4 Ocak 2015; 3:58:39 >
  • hamza_84_31@hotmail.com H kullanıcısına yanıt
    Konuda bir kişide vardı sanırım bu sorun yazmıştı önceki sayfalarda olması lazım
    Sanırım bu bahsettiğin ses bazı telefonlarda varmış sanırım
  • Beyler internette 60TL ye satılan kasalardan aldım ve beyaz olan kasayı sarı yaptım =) Ama ekranı kilitleyen plastiği sıkan vida yerine oturmadı ve ekran kilitlenmedi. Yere düşürmediğiniz sürece sıkıntı yok. Normal kullanımda ekran çıkmıyor ama yere düşerse yerinden çıkıyor. Eğer kasayı değiştirmek isteyenler varsa düşünebilirler. Malzeme kalitesi ve görüntüsü orijinal kadar iyi.
  • Link veririmisin hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariertan

Beyler internette 60TL ye satılan kasalardan aldım ve beyaz olan kasayı sarı yaptım =) Ama ekranı kilitleyen plastiği sıkan vida yerine oturmadı ve ekran kilitlenmedi. Yere düşürmediğiniz sürece sıkıntı yok. Normal kullanımda ekran çıkmıyor ama yere düşerse yerinden çıkıyor. Eğer kasayı değiştirmek isteyenler varsa düşünebilirler. Malzeme kalitesi ve görüntüsü orijinal kadar iyi.

Oldukça cesur gördüm sizi
    Herhangi bir film veya kablo yok mu kasayı açarken ekrana bağlı kalan; yani bizim kasaları sökmek kolay mı nasıl yaptınız?
    Böyle aç-kapa kolaysa ben yedek batarya bile alabilirim...

• Bu videoyu izleyen, eli tamire yatkın ve hassas olan herkes rahatlıkla kasayı da, pili de değiştirebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=BrryosfNp0c
  • hamza_84_31@hotmail.com H kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım tekrar (sıfır) 1020 aldım. Kamerayı kontrol ettim, herhangi bir ötme sesi filan yok.
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    Güzel telefon kullanan kolay vazgeçmiyor, zaten bu saatten sonra androidin o saçma buglarına ve kasılmalarına katlanılmaz, apple deseniz maliyeti 400 tl olan telefonun 2600 tl'den satılması insana koyuyor. Nitekim yeniden 1020'ye yönelmekle çok güzel bir hamle yapmışsınız. Güle güle kullanın.

• Peki 1020 yerine 930 ile devam etsek nasıl olur ???
  • ben de wp alacağım ama 1020 mi 1520 mi karar veremedim. Siz hangisini önerirsiniz? 1020'nin bataryası ve ekranı nasıl
  • Kesinlikle Nokia'nın ve wp ekosisteminin en özel telefonu ancak hakettiği saygıyı ne Microsoft ne de kullanıcıları tarafından göremiyor. Şu Denim olayından sonra ufak bi soğuma oldu bende 830 veya 1520 geçmeyi bile düşünüyorum.
  • Bu kamera ile bu cihaz çok daha fazla şey yapar ama hakettiği ilgiyi vermiyorlar anlamındamıydı bu serzeniş?

• Kamera konusu dışında pişman olacağını sanmam 930 daha üstün bir cihaz L1020 kamera odaklı bir telefon ama her ihtiyacıda karşılayan bir telefon aynı zamanda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glorfindel1907 -- 5 Ocak 2015; 19:36:12 >
  • Koyu bir androidci olarak WP kullanmaktan zevk alıyorum. Amaaaa android deki rahatlığımı arıyorum. 1020 ise kamerası yüzünden ikinci kez aldığım bir cihaz oldu. Ve bırakmakmakda zorlanıyorum. Ekran kasa oranı lg g2 gibi olsa bırakmazdım herhalde. 930 da çok kalın pilde düşük kapasite :( 1520 abooooovv çok büyük.

• sariertan kullanıcısına yanıt
    Benim Hissettiğim tek eksiklik Mobil veri kısayolu açıkcası batarya yoğun kullanımda biraz daha iyi olsaymış çok daha iyi olurmuş birde bekleme süresi çok iyi telefonun ama kullandıkça çabuk pil tüketiyor nedense Şimdi yine iyi durumda bence 8.1 ile ilk aldığımda telefonu bir gün 8.0 ile kullandım gerçekten o şekilde kullanamazdım ben gerçi bunları araştırarak aldım sorun olmazdı yine L930 biraz kalın ama şekil olarak çok iyi bir cihaz bence özellik olarakda çok iyi batarya durumunu pek bilmiyorum nasıldır ama 1520 hakkında çok fazla olumlu yorum var belkide bu sistemin en çok sevilen telefonu biraz büyük olsada android sistem bana pek hoş gelmiyor kullanabileceğim bir sistem ama benim için bunların hiçbiri Symbian değil biraz uzun oldu sanırım kusura bakmayın neden böyle oldu bilmiyorum

• 930 da kronik sorunlar çıkmaz ise 1520 den çok tutar piyasada.

1020 ye gelirsek :)) ben 8.1 ve preview for developers ile olan guncelleme ile foto jaliteaini yakaladım ve pil konusunda butun konum bilgilerini kapatıp, pili tasarruf modunda, ekran otomatik de, 3g veri açık bir gun rahat gidiyor. Evet bekleme suresi çook iyi ama internete ve kameraya girdim mi emiyor pili :))

• sagol kardeş sorunun aynısı birebiri bende de var servise göndermeye çekiniyorum hiç bişe yapmadan geri gelir
    diye çünkü sorun her zaman degil bazen var bide format atıp ta göndericem servise servisin telefonu kullanıp yorması lazım
    http://1drv.ms/1vICGTJ
  • ne yapacaz fikri olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza_84_31@hotmail.com -- 5 Ocak 2015; 23:44:20 >
  • "Hardware Tests" adlı uygulamayı yüklersen live tile olarak Mobil Veri(Cellular) ve Uçak Modu gibi işlevler var. Bunları en üst ortaya koydum ben Arama ile Kişiler arasına çok iyi oldu...

• Servise vermekten başka çaren yok o sesden kurtulmak istiyorsan ara servisi yada verdiğin yere durumu iyice izah et .

sağol tavsiye için müsait bir zamanda bakacağım
  • 
Sayfa: önceki 192193194195196
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.