Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben fazla kullanmıyorum gün içinde çalıştığım yerde yasak olduğu için fazla gidecektir sanırım alsam
  • insallah bir ay icinde gececegim moto g den lumia 1020 ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

quote:

Orijinalden alıntı: hasgesci

1- Telefon kapalı iken, şarja takınca, açılıyor, normal midir?
    2- Bir yazı yazarken, kelimenin ortasında yanlış yazdığım zaman, o yanlış yazdığım yere gelemiyorum, dokunduğum zaman, kopyalama işareti çıkıyor, yanlış yazdığım harfi nasıl düzelteceğim, kelimeyi tamamen silmeden?
    Cevaplarsanız memnun olurum.

1- evet normal wp telefonlar kapalıken şarj olmaz.
    2- iki kere tıkladığınızda kelimenin sonuna yazı imleci gelir onu parmağınızla tutup silmek istediğiniz harfin yanına sürükleyebilirsiniz.

Cevabın çok yararlı oldu, yazıda yanlış olunca, silip tekrar yazıyordum, sayende kolay yolunu öğrendim, çok teşekkür ederim.
    Malum, yeni başladım, Daha önce N8 ve Samsung kullandım, Windows biraz yabancı geldi ama alışacağım.

• ilk intibalarımla telefon gayet güzel. ama burada bir türlü sorulara cevap verilmiyor ya da nadiren. insan bir uygulama önerir telefonu daha iyi nasıl kullanacağımızı anlatır. hep masal. o daha iyi bu daha iyi. misal ben telefonumu bilgisayara entegre edemedim. navigasyonda sesli yönlendirmeyi açamadım (kadın sesi yönlendirmesi açık olduğu halde). bira daha öze dönelim. yenilere yol gösterelim
  • Telefonun versiyonu Windows 8.0 yazıyor. Windows 8.1 bizim telefonlara gelmedi mi? yada ne zaman gelecek?
  • hasgesci H kullanıcısına yanıt
    güncelle dostum geldi. bende birkaç gündür aldım ama sanıyorum benimki 8.1 bir iki defa güncellemen gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzenginn

güncelle dostum geldi. bende birkaç gündür aldım ama sanıyorum benimki 8.1 bir iki defa güncellemen gerek

Cevabın için teşekkür ederim, 1-2 defa güncelleme yaptım ama henüz Windows 8.1. Bakalım ne zaman 8.1 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasgesci -- 24 Kasım 2014; 22:39:55 >
  • bu telefonda barometre, derece gibi özelliklerin bulunduğu yazılıydı. bu uygulamaları bulamadım bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzenginn

ilk intibalarımla telefon gayet güzel. ama burada bir türlü sorulara cevap verilmiyor ya da nadiren. insan bir uygulama önerir telefonu daha iyi nasıl kullanacağımızı anlatır. hep masal. o daha iyi bu daha iyi. misal ben telefonumu bilgisayara entegre edemedim. navigasyonda sesli yönlendirmeyi açamadım (kadın sesi yönlendirmesi açık olduğu halde). bira daha öze dönelim. yenilere yol gösterelim

bilgisayara entegre etmek? Usb takınca otomatik kurulum yapar zaten bi işlem yapmanıza gerek yok. Navigasyonu kullanmadığım için yardımcı olamayacağım.
  • Windows 8.1 güncellemesi, son güncelleme ile telefona geldi, bakalım ne yenilikler var, gerçi benim için hepsi yeni şu an. Öğreneceğim çok şey var daha.
  • Barkod okutmak için, göz simgesi olan bir şey vardı ama bulamadım, yanlışlıkla sildim mi bilmiyorum. Tekrar nasıl geri getirebilirim?
    "Scan - QR Code and Barcode Reader" isminde bir program buldum ama ücretliymiş, kredi kartı olmadığı için alamadım. Tabi ne kadar işe yarıyor onu da bilmiyorum.
    Cevap verirseniz memnun olurum.
  • Telefonun kalınlıgı nasıl cepte falan zor oluyormu kamera yuzunden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuchiki kullanıcısına yanıt
    Hissedilmiyor bile kamera çıkıntısının etkisi ama telefonun pek ince olduğu söylenemez. Tabi rahatsız etmiyor, kısaca ideal diyebiliriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm arkadaşlar. kimse kullanım bilgileri vermiyor ben bulabildiklerimi karınca kararınca yazayım;mağazada voicetranslator diye bir uygulama var; harika bişey birkaç dilde sesli çeviriyi gayet güzel yapıyor. ancak internet bağlantısı istiyor. (bağlantısız olanı varsa lütfen önerin)
  • Arkadaşlar, telefonum kilitli iken, kilit ekranında arayanın ismini, mesaj bildirimlerini göstermesin (kısacası Hiç bişey göstermesin)diye ne yapmalıyım
  • lumia 830 çıktı sayın arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuchiki

Telefonun kalınlıgı nasıl cepte falan zor oluyormu kamera yuzunden

slm resimdeki sen misiniz
  • Gaydurugububak kullanıcısına yanıt
    Sence gerçek adı Mehmet olan biri resimdeki kişi olabilir mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefonda barometre, derece gibi özelliklerin bulunduğu yazılıydı. bu uygulamaları bulamadım bilen varmı
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Güzel telefon aslında ama ilgimi çekmedi benim hiç nedense
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.