Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şimdi dalr de bunun gibi güzel fotoğraf çeken kamera var mı ? Giriş seviyesinde tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Montblanc 149

Arkadaşlar şimdi dalr de bunun gibi güzel fotoğraf çeken kamera var mı ? Giriş seviyesinde tabiki

Dslr kameraların kanımca hepsi 1020'den daha iyi fotoğraf çeker. Ama kompakt fotoğraf makinelerinden daha üstün 1020.
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    sağol kardeş, bir arkadaş daha cevap vermişti o da sağ olsun
  • wertom W kullanıcısına yanıt
    bende aynı şekilde kılıfsız ve ekran jelatini olmadan kullanıyorum. telefon yeterince iri zaten daha fazla irileştirmeye gerek yok. ekran dokunma hissi de hoşuma gidiyor :) jelatin çekip bu hissi körletmek istemiyorum. zaten insan gözü gibi bakıyor böyle ikonik bir cihaz kullanınca kimseye vermek istemiyor. o yüzden dikkatli kullancaz :)
  • Telefonda; TV ve canlı kameralar, açılmıyor ve Adobe Flash Player veya başka bir flash player istiyor. Adoba Flash Player satın al, 9 TL/ay yazıyor.
    Halbuki, bilgisayarda aynı programı ücretsiz veriyorlar. Bunun bir kolayı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

bende aynı şekilde kılıfsız ve ekran jelatini olmadan kullanıyorum. telefon yeterince iri zaten daha fazla irileştirmeye gerek yok. ekran dokunma hissi de hoşuma gidiyor :) jelatin çekip bu hissi körletmek istemiyorum. zaten insan gözü gibi bakıyor böyle ikonik bir cihaz kullanınca kimseye vermek istemiyor. o yüzden dikkatli kullancaz :)

Dostum ben 1320 kullanıyorum da 1020 ye geçmeyi düşünüyorum şarj konusunda ve telefon konusunda düşüncelerin nelerdir önerir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihaz 4k video çekebiliyor mu beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: N0YAN

cihaz 4k video çekebiliyor mu beyler

hayır 4k desteği 1020'ye işlemcisinden dolayı verilmeyecek ancak çokta önemli değil bu. Sanki 4k oynatacak tv var herkeste. FullHD gayet yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaydurugububak

quote:

hayır 4k desteği 1020'ye işlemcisinden dolayı verilmeyecek ancak çokta önemli değil bu. Sanki 4k oynatacak tv var herkeste. FullHD gayet yeterli.

teşekkürler
    içime oturdu, yalnızca beyaz modelini satıyor kliksa ve sarı modeli için 300 tl fazla vermek gerekiyor.
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    1320 yi birçok kullanıcı nedense pek begenmiyor zaten :) şarj konusu bildiginiz gibi çok değişken bir durum. ama ben kullanım şeklimi anlatıyım :) wifi gps ve 3G daima açık. batarya koruma modu %25 e düşünce devreye girecek şekilde ayarlı. ekran parlaklığı otomatik konumda. arka planda instagram viber whatsapp facebook bildirimleri açık konumda. bu şekilde sabah fişten çekiyorum. 2 saat kadar wifi üzerinde facebook ve instagram bakıyorum. sonra dışarı çıkıyorum. dışarı çıkarken msn fitness programını açıyorum böylece kalori ve mesafe yürüyüş falan yapıyorum. bu program gps kullanıyor. ortalama 15 tane foto çekiyorum. dışarda tabi 3g kullanımı hat safhada. akşam 5 gibi eve geliyorum. ortalama %40 gibi hala şarjım kalıyor. gece 1 gibi fişe takarken artık şarj %25 e düşüyor. Bu arada glance screen aktif durumda. tema olarak siyah kullanıyorum. benim ihtiyacımı bu şekilde gideriyor. Bi sıkıntı çekmedim.

Öneri konusuna gelirsek foto çekmeye düşkün değil isen senin için ciddi anlamda çok bir farklılık getirmeyecektir. 1320 den geçişte. ama daha yeni modellere geçersen ancak öyle bir değişiklik hissedersin misal 830 veya 930 gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayatibebek

1320 yi birçok kullanıcı nedense pek begenmiyor zaten :) şarj konusu bildiginiz gibi çok değişken bir durum. ama ben kullanım şeklimi anlatıyım :) wifi gps ve 3G daima açık. batarya koruma modu %25 e düşünce devreye girecek şekilde ayarlı. ekran parlaklığı otomatik konumda. arka planda instagram viber whatsapp facebook bildirimleri açık konumda. bu şekilde sabah fişten çekiyorum. 2 saat kadar wifi üzerinde facebook ve instagram bakıyorum. sonra dışarı çıkıyorum. dışarı çıkarken msn fitness programını açıyorum böylece kalori ve mesafe yürüyüş falan yapıyorum. bu program gps kullanıyor. ortalama 15 tane foto çekiyorum. dışarda tabi 3g kullanımı hat safhada. akşam 5 gibi eve geliyorum. ortalama %40 gibi hala şarjım kalıyor. gece 1 gibi fişe takarken artık şarj %25 e düşüyor. Bu arada glance screen aktif durumda. tema olarak siyah kullanıyorum. benim ihtiyacımı bu şekilde gideriyor. Bi sıkıntı çekmedim.

Öneri konusuna gelirsek foto çekmeye düşkün değil isen senin için ciddi anlamda çok bir farklılık getirmeyecektir. 1320 den geçişte. ama daha yeni modellere geçersen ancak öyle bir değişiklik hissedersin misal 830 veya 930 gibi.

Cevapladığın için teşekkürler hocam wp 8.1 i seviyorum zaten değişiklik olsun diye değiştirmiyorum gerçekten fzla büyük geliyor ayrıca fotoğraf çekerken gece çekmeye çalışmıyorum bile biliyorum çekemeyeceğini dolayısıyla bana 1020 gibi bir şaheser lazım fotoğraf makinesine de ihtiyaç kalmaz hem :)

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler
    içime oturdu, yalnızca beyaz modelini satıyor kliksa ve sarı modeli için 300 tl fazla vermek gerekiyor.

Bende de beyaz var. Sarı herkeste var farklı olmak lazım

• quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

güzel gözüküyor mu hocam ? bence çok sırıtıyor simsiyah ekrana beyaz çerçeve
  • nirvana08 kullanıcısına yanıt
    gece çekimlerinde tripod şart ne kadar elini titretmeden çekersen çek bi yere dayamadan güzel fotograf düşük ışıkta çok zor oluyor :)
  • Beyler telefon en ucuz nerede şuan bu arada N11 de 100TL indirimim var ciddi ciddi almayı düşünüyorum
  • Telefonun bir eksiğini buldum, rehberi düzenlemek; kayıt, değişiklik, fotğraf kaldırma yaptım bayağı zorlandım, yaptım ama nasıl yaptığımı anlamadım. bi daha yap deseniz kendime cesaretim gelmez :))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler

güzel gözüküyor mu hocam ? bence çok sırıtıyor simsiyah ekrana beyaz çerçeve

bi bak bakalım Bu arada tripod/camera grip satmayı düşünen varsa alıcıyım.
  • N0YAN kullanıcısına yanıt
    Ön yüz neredeyse komple siyah gibi iPhone gibi ekran bitiminden beyaz başlamıyor. Sadece telefon kavisli olduğu için yan taraf ve köşelerin beyazı göze görünüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Beyler telefon en ucuz nerede şuan bu arada N11 de 100TL indirimim var ciddi ciddi almayı düşünüyorum

kliksa
    1100 tl

değilmiş, şok oldum.Alamadan kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N0YAN -- 30 Kasım 2014; 2:29:27 >
  • beyler kliksa telefonu satıştan çekmiş.En düşük 1175 tlye satılıyor siyah ve beyaz modelleri, o da gittigidiyorda.Aynı satıcı sarıyı 1250 ye satıyor sizce nereden alınır bu telefon, iyice kararsız kaldım ah kliksa
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.