Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.940
Cevap
12
Favori
204.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anna ya göre artı ve eksi özellikleri var , mesela anna da wifi yi ana ekrana alıp ordan açıp kapatıp ve taramaya ordan girebiliyorduk.Bellede wifi yi aç bağla çık menüden web e gir bağlan , yani ölme eşşeğim ölme.Ancak anna da internette dolaşırken bir önceki sayfaya gitmek için sadece seçenek vardı , şimdi ileri ve geri seçenekleri mevcut.Birde bu tuş sayfa üzerinde duruyordu ve altta bir linke basmak istiyorsanız basamıyordunuz şimdi bu düzeltilmiş.Bu seferde üsttende alttanda araç çubukları koydukları için sayfalar küçülüyor.Anna da pil üzerine basınca %20 ,%30 kaldı diye gösteriyordu bu özelliği göremedim.Saati dijital yapınca ekranın yarısını kaplıyor ve tercihler menüsünü ana ekrana ekleyince hiç hoş gözükmüyor.Annada daha hoştu.Yani bazı hatalar düzeltilirken , bazı kolaylıklar mahfedilmiş.Ben pek begendim diyemiyiceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksea533

Anna ya göre artı ve eksi özellikleri var , mesela anna da wifi yi ana ekrana alıp ordan açıp kapatıp ve taramaya ordan girebiliyorduk.Bellede wifi yi aç bağla çık menüden web e gir bağlan , yani ölme eşşeğim ölme.Ancak anna da internette dolaşırken bir önceki sayfaya gitmek için sadece seçenek vardı , şimdi ileri ve geri seçenekleri mevcut.Birde bu tuş sayfa üzerinde duruyordu ve altta bir linke basmak istiyorsanız basamıyordunuz şimdi bu düzeltilmiş.Bu seferde üsttende alttanda araç çubukları koydukları için sayfalar küçülüyor.Anna da pil üzerine basınca %20 ,%30 kaldı diye gösteriyordu bu özelliği göremedim.Saati dijital yapınca ekranın yarısını kaplıyor ve tercihler menüsünü ana ekrana ekleyince hiç hoş gözükmüyor.Annada daha hoştu.Yani bazı hatalar düzeltilirken , bazı kolaylıklar mahfedilmiş.Ben pek begendim diyemiyiceğim.

evet kesinlikle.ben de belleyi beğenmedim.anna da ana ekran düzenlemesi çok daha güzel oluyordu.saat ve tercihler için sol sütun oldukça idealdi.ekran düzenini de rahatlıkla ayarlayabiliyorduk...görsellik açısından beğendiğim tek şey ikonların üstten ve alttan küçültülmüş olması...rahatça kullanamıyorum şu ana kadar.

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 8 Şubat 2012; 19:51:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

Anna ya göre artı ve eksi özellikleri var , mesela anna da wifi yi ana ekrana alıp ordan açıp kapatıp ve taramaya ordan girebiliyorduk.Bellede wifi yi aç bağla çık menüden web e gir bağlan , yani ölme eşşeğim ölme.Ancak anna da internette dolaşırken bir önceki sayfaya gitmek için sadece seçenek vardı , şimdi ileri ve geri seçenekleri mevcut.Birde bu tuş sayfa üzerinde duruyordu ve altta bir linke basmak istiyorsanız basamıyordunuz şimdi bu düzeltilmiş.Bu seferde üsttende alttanda araç çubukları koydukları için sayfalar küçülüyor.Anna da pil üzerine basınca %20 ,%30 kaldı diye gösteriyordu bu özelliği göremedim.Saati dijital yapınca ekranın yarısını kaplıyor ve tercihler menüsünü ana ekrana ekleyince hiç hoş gözükmüyor.Annada daha hoştu.Yani bazı hatalar düzeltilirken , bazı kolaylıklar mahfedilmiş.Ben pek begendim diyemiyiceğim.

evet kesinlikle.ben de belleyi beğenmedim.anna da ana ekran düzenlemesi çok daha güzel oluyordu.saat ve tercihler için sol sütun oldukça idealdi.ekran düzenini de rahatlıkla ayarlayabiliyorduk...görsellik açısından beğendiğim tek şey ikonların üstten ve alttan küçültülmüş olması...rahatça kullanamıyorum şu ana kadar.

Anna ya dönmek istiyorum ancak nasıl becereceğim konusunda bir bilgim yok.Yardımcı olabilirmisin?

• bu saatin küçülmesinin bi yolu yok mudur?
    Bataryanın ne kadar kaldığını nasıl öğreneceğiz eskiden yazıyordu ne güzel illa program mı yükeleyeceğiz?
    Kameranın sesini kapatabilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seviyeli Yarbay

bu saatin küçülmesinin bi yolu yok mudur?
    Bataryanın ne kadar kaldığını nasıl öğreneceğiz eskiden yazıyordu ne güzel illa program mı yükeleyeceğiz?
    Kameranın sesini kapatabilen var mı ?

bu soruların cevabını bende merak ediyorum
  • quote:

quote:

quote:

Anna ya dönmek istiyorum ancak nasıl becereceğim konusunda bir bilgim yok.Yardımcı olabilirmisin?

malesef ben de bilmiyorum kardeş nasıl dönüleceğini

• uzun zamandır nokia kullanmıyorum eşim için bugün nokia e6 aldım android kullandığımdan mı ne biraz karmaşık geldi.belle güncellemesini yükledim ama anlamadığım bi kaç bişi var yardımcı olursanız sevinirim.telefonla wifi ye bağlanıyorum ama kendi kendine bağlantı koopuyo.ya kendim tekrar bağlan demek zorunda kalıyorum yada internetle alakalı bişi yaptığımda kendiliğinden bağlanıyor.bu telefonun bir özelliğimi yoksa sorun mu? çünkü kendim htc kullandığım için onda hiç bağlantı kopmuyor hep açık kalıyor.birde hava durumuna girdiğimde bostancıyı gösterip oranın hava durumunu gösteriyor.bir türlü değiştiremedim.birde bu bildirim ışığı denen şey nerde yanıp sönüyo göremedim.yardımcı olursanız sevinirim.
  • Bataryanın ne kadar kaldığı sadece telefon kapanırken görünüyor. Diğer türlü görmek istiyorsanız uygulama yüklemelisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: clever_boy

uzun zamandır nokia kullanmıyorum eşim için bugün nokia e6 aldım android kullandığımdan mı ne biraz karmaşık geldi.belle güncellemesini yükledim ama anlamadığım bi kaç bişi var yardımcı olursanız sevinirim.telefonla wifi ye bağlanıyorum ama kendi kendine bağlantı koopuyo.ya kendim tekrar bağlan demek zorunda kalıyorum yada internetle alakalı bişi yaptığımda kendiliğinden bağlanıyor.bu telefonun bir özelliğimi yoksa sorun mu? çünkü kendim htc kullandığım için onda hiç bağlantı kopmuyor hep açık kalıyor.birde hava durumuna girdiğimde bostancıyı gösterip oranın hava durumunu gösteriyor.bir türlü değiştiremedim.birde bu bildirim ışığı denen şey nerde yanıp sönüyo göremedim.yardımcı olursanız sevinirim.

Wifi ile ilgili olan sıkıntı belle de var sanırım , bende anna dayken hiçbir sıkıntı yoktu otomatik bağlanıyor ve kopma söz konusu olmuyordu.Dün belle yükledim kopma olmaya başladı kendiliğinden bağlantıyı kapatıp bişeyler yapıyor çözemedim.İnternetle alakalı bir yere girdiğinde wifi açık değilse otomatik olarak hat la internete girer onun annada bir seçenegi vardı ama bellede varmı göremedim.Bildirim ışığı ayarlar>telefon>bildirim ışıkları beklemede açık ışığı seçeneginden açıp kapanabiliyor , bildirim ışığı kısmından yanıp sönme süresi vs ayarlanıyor.

• Mesajlarda taslaklar ve mesaj yazarken ifadeleri görebilen varmı , karıştırdım ancak bulamadım.Hiç sevemedim ben bu belleyi.Anna yı geri yüklemek istiyorum.
  • quote:

quote:

uzun zamandır nokia kullanmıyorum eşim için bugün nokia e6 aldım android kullandığımdan mı ne biraz karmaşık geldi.belle güncellemesini yükledim ama anlamadığım bi kaç bişi var yardımcı olursanız sevinirim.telefonla wifi ye bağlanıyorum ama kendi kendine bağlantı koopuyo.ya kendim tekrar bağlan demek zorunda kalıyorum yada internetle alakalı bişi yaptığımda kendiliğinden bağlanıyor.bu telefonun bir özelliğimi yoksa sorun mu? çünkü kendim htc kullandığım için onda hiç bağlantı kopmuyor hep açık kalıyor.birde hava durumuna girdiğimde bostancıyı gösterip oranın hava durumunu gösteriyor.bir türlü değiştiremedim.birde bu bildirim ışığı denen şey nerde yanıp sönüyo göremedim.yardımcı olursanız sevinirim.

Wifi ile ilgili olan sıkıntı belle de var sanırım , bende anna dayken hiçbir sıkıntı yoktu otomatik bağlanıyor ve kopma söz konusu olmuyordu.Dün belle yükledim kopma olmaya başladı kendiliğinden bağlantıyı kapatıp bişeyler yapıyor çözemedim.İnternetle alakalı bir yere girdiğinde wifi açık değilse otomatik olarak hat la internete girer onun annada bir seçenegi vardı ama bellede varmı göremedim.Bildirim ışığı ayarlar>telefon>bildirim ışıkları beklemede açık ışığı seçeneginden açıp kapanabiliyor , bildirim ışığı kısmından yanıp sönme süresi vs ayarlanıyor.

teşekkürler yardımın için fakat bende anna yüklü ikende durum aynıydı wifide yine kopma oluyordu.belle yükleyince geçer belki geçer diyordum ama yine aynı.peki bu bildirim ışığı ortadaki tuşun etrafında yanıp sönen mi.çok zayıf yanıp sönüyor.yukardaki ön kameranın yanındaki 2 tane daha yuvarlak şeyler var onlar ne işe yarıyor.birde bu hava durumunda neden bostancı görünüyor bunda.biraz fazla oldu sorularım ama yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

quote:

quote:

teşekkürler yardımın için fakat bende anna yüklü ikende durum aynıydı wifide yine kopma oluyordu.belle yükleyince geçer belki geçer diyordum ama yine aynı.peki bu bildirim ışığı ortadaki tuşun etrafında yanıp sönen mi.çok zayıf yanıp sönüyor.yukardaki ön kameranın yanındaki 2 tane daha yuvarlak şeyler var onlar ne işe yarıyor.birde bu hava durumunda neden bostancı görünüyor bunda.biraz fazla oldu sorularım ama yardımcı olursanız sevinirim

kameranın yanındaki o delikler, sensör.
    Biri ivme sensörü digeride arama yaptıgınızda fark ettiyseniz kırmızı yanar, üzerine dokununca ekranı kapatır. Güç tasarrufu için düşünülmüş sensörler işte.
    Bildirim ışıgı sorununa anna'da cok canım sıkılmıştı benimde özellikle e72den sonra insan daha iyi bir performans bekliyor ama neyse alıştık :) Belle güncellemesi bence bekleneni yinede fazlasıyla verdi. Herkeze hayırlı olsun :)

• quote:

Mesajlarda taslaklar ve mesaj yazarken ifadeleri görebilen varmı , karıştırdım ancak bulamadım.Hiç sevemedim ben bu belleyi.Anna yı geri yüklemek istiyorum.

taslakları ve diger gelen, giden, raporlar klasörlerini görebilmen için mesajlar'dayken seceneklere girip Klasörleri gör'ü sececeksiniz. İfadeleri görmek için klavyeden sym tuşuna basıp ifadeler sekmesini acıcaksınız (gülen suratı)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sabotaj1148

quote:

Mesajlarda taslaklar ve mesaj yazarken ifadeleri görebilen varmı , karıştırdım ancak bulamadım.Hiç sevemedim ben bu belleyi.Anna yı geri yüklemek istiyorum.

taslakları ve diger gelen, giden, raporlar klasörlerini görebilmen için mesajlar'dayken seceneklere girip Klasörleri gör'ü sececeksiniz. İfadeleri görmek için klavyeden sym tuşuna basıp ifadeler sekmesini acıcaksınız (gülen suratı)

mesajdayken ctrl sym yapınca ifadeler için hızlı menü getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 9 Şubat 2012; 9:40:29 >
  • bildirim ışığının ve titreşimin zayıf kalması şu telefonda sevmediğim tek özellik sanırım...
    ama ben belle güncellemesini sevdim, şimdilik bi sorun yok gibi
  • e6 da durmadan bakıyemden dusuyo cozum nedır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaa

e6 da durmadan bakıyemden dusuyo cozum nedır ?

bağlantı ayarlarında hedefler var.orda bağlantı seçeneklerinden gsm operatörü adına olan bağlantıyı sil
  • quote:

quote:

bağlantı ayarlarında hedefler var.orda bağlantı seçeneklerinden gsm operatörü adına olan bağlantıyı sil

ınternet paketı aldıgımda sorun olurmu bunu sılmıs olmam

• quote:

quote:

quote:

ınternet paketı aldıgımda sorun olurmu bunu sılmıs olmam

evet sorun olabilir.ama şebekeden alabiliyorsunuz internet ayarlarını otomatik olarak

avea için *100# yoluyla alnır diğer operatörleri bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 9 Şubat 2012; 11:52:11 >
  • belle beni delirtecek sessizdeyken msj gelince internetteyken anlayamıyorum, hiçbir uyarı yok
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.