Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.941
Cevap
12
Favori
204.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: velaxeus

Arkadaslar ovi suit son sürüm olmasına rağmen belle güncellemesini göremiyorum konu hakkında fikri olan var mı?

telefon modeline ne kardeş? belle bütün nokialar için değil. bikaç modelde yapıyorlar güncellemeyi

N8, E7, X7, C6-01, C7, Oro, E6 ve Nokia 500

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 8 Şubat 2012; 11:54:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Arkadaslar ovi suit son sürüm olmasına rağmen belle güncellemesini göremiyorum konu hakkında fikri olan var mı?

*#0000# yaparak Ürün kodunuzu yazar mısınız?

Nokia e6
    software version 025.007

software versioan date 2011-09-16

produck code 059L739

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velaxeus -- 8 Şubat 2012; 12:03:43 >
  • quote:

quote:

quote:

Nokia e6
    software version 025.007

produck code 059L739

Sizin ürün Türkiye'den değil galiba. Çünkü güncelleme henüz size çıkmamış. Yani Nokia Suite'de göremezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 8 Şubat 2012; 12:07:31 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Nokia e6
    software version 025.007

produck code 059L739

edit: şimdi gördüm sonradan yazmışsınız.

:) günlerdir uykusuzum beynim patates oldu sonradan fark ettim bende.

Neden update i görmüyor olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velaxeus -- 8 Şubat 2012; 12:08:38 >

• yurt dışından olmaması lazım turkcell logolu ve nokia store dan satın alınma:S
  • quote:

yurt dışından olmaması lazım turkcell logolu ve nokia store dan satın alınma:S

Pardon yanlış bakmışım.

Software under creation = Nokia Belle is currently being created by Nokia
  • quote:

quote:

Pardon yanlış bakmışım.

Hızlı cevap ve geri dönüm için teşekkur ederim. Yapabileceğim her hangi bir şey yok sanırım beklemekten başka?

• belleyı yukledıkten sonra sarj sorunu yasayan varmı ? Gece 9 bucuj gıbı tamamen sarj ettım telefonu, sabah kalktıgımda yuzde 20 kalmıstı. Acık bı uygulama mı kaldı dıye baktım , hıc bı acık uygulama yoktu. Acıl onerı beklıyorum, garantıye gondercem telefonu .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Pardon yanlış bakmışım.

Hızlı cevap ve geri dönüm için teşekkur ederim. Yapabileceğim her hangi bir şey yok sanırım beklemekten başka?

Evet şu an bekleyeceksiniz. Ya da Nokia Shop varsa gidip yükletebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekaa

belleyı yukledıkten sonra sarj sorunu yasayan varmı ? Gece 9 bucuj gıbı tamamen sarj ettım telefonu, sabah kalktıgımda yuzde 20 kalmıstı. Acık bı uygulama mı kaldı dıye baktım , hıc bı acık uygulama yoktu. Acıl onerı beklıyorum, garantıye gondercem telefonu .

kardeş açık uygulamalara nerden bakıyosun öncelikle? menü tuşuna uzun basarak mı bakıyosun? eğer öyleyse ana ekrandayken yukardan aşağı bildirim çubuğunu indir.orda wifi açık kalmış olabilir. ben de wifi bağlantısını açık unuttuğum için emdi şarjı. eğer wifi ordan açıksa menü tuşuna basılı tuttuğunuzda açık uygulamalarda gözükmüyor
  • ben halen karar vermeedim bu tele ya:) htc wildfire s var suan eski telefonum e63 idi memlundum ama dokunmatiği merak ettim geçtim androiddede yaptığım pek bişey yok facebook twitter forsquare vb programlar ... sizce geçersme hayal kırıklıgına ugrarmıyım? belle de gelmişken hazır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoccAcio

ben halen karar vermeedim bu tele ya:) htc wildfire s var suan eski telefonum e63 idi memlundum ama dokunmatiği merak ettim geçtim androiddede yaptığım pek bişey yok facebook twitter forsquare vb programlar ... sizce geçersme hayal kırıklıgına ugrarmıyım? belle de gelmişken hazır:)

bence belle telefon tercihinde ayırt edici bir özellik katmıyor...ha annaya göre iyi mi? evet iyi. ben uzun süre dokunmatik ekran kullandım 5800. ekran boyutu açısından konuşuyorum başta çekingendin daha küçük bir ekran için ama qwerty istiyordum...bu telefon bana hem dokunmatiği hem de klavyeyi bir arada sunduğu için tercih sebebim oldu....2 aydır kullanıyorum...öyle çok çok özellikli bir kullanıcı değilim.android olsun şu olsun demiyorum.her işimi rahat rahat görüyorum... mekanik bir sorun olmadıkça çok iyi telefon diye düşünüyorum....müzik açısından da xpress müzikle aynı sınıfta ses kalitesi

• quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

belleyı yukledıkten sonra sarj sorunu yasayan varmı ? Gece 9 bucuj gıbı tamamen sarj ettım telefonu, sabah kalktıgımda yuzde 20 kalmıstı. Acık bı uygulama mı kaldı dıye baktım , hıc bı acık uygulama yoktu. Acıl onerı beklıyorum, garantıye gondercem telefonu .

kardeş açık uygulamalara nerden bakıyosun öncelikle? menü tuşuna uzun basarak mı bakıyosun? eğer öyleyse ana ekrandayken yukardan aşağı bildirim çubuğunu indir.orda wifi açık kalmış olabilir. ben de wifi bağlantısını açık unuttuğum için emdi şarjı. eğer wifi ordan açıksa menü tuşuna basılı tuttuğunuzda açık uygulamalarda gözükmüyor

annadaykende acık bırakıyodum wı-fı ı ama bole olmuyodu. Bu gun tkrardan denıcem aynısı olursa dırek gondercem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

ben halen karar vermeedim bu tele ya:) htc wildfire s var suan eski telefonum e63 idi memlundum ama dokunmatiği merak ettim geçtim androiddede yaptığım pek bişey yok facebook twitter forsquare vb programlar ... sizce geçersme hayal kırıklıgına ugrarmıyım? belle de gelmişken hazır:)

bence belle telefon tercihinde ayırt edici bir özellik katmıyor...ha annaya göre iyi mi? evet iyi. ben uzun süre dokunmatik ekran kullandım 5800. ekran boyutu açısından konuşuyorum başta çekingendin daha küçük bir ekran için ama qwerty istiyordum...bu telefon bana hem dokunmatiği hem de klavyeyi bir arada sunduğu için tercih sebebim oldu....2 aydır kullanıyorum...öyle çok çok özellikli bir kullanıcı değilim.android olsun şu olsun demiyorum.her işimi rahat rahat görüyorum... mekanik bir sorun olmadıkça çok iyi telefon diye düşünüyorum....müzik açısından da xpress müzikle aynı sınıfta ses kalitesi

hocam suanki telefonumda da 3.2 ekran var yani cok büyük bişi değil ... tasarımı şekli cok hoşuma gidiyor e6 nın msjlaşma arabada felan rahat telefon açma kapama yapmak önemli benim için dokunmatikte bazen cok yanlıs yerlere giriyorum:) birde sürekli sayfa not fotoğrafı çekiyorum yakından kötü diye duydum kamera performansı bu beni etkiler mi? cogu şeyi fotoğraflıyorum cünkü ders notları felan zoom yapıyorum sonrada

• quote:

quote:

quote:

hocam suanki telefonumda da 3.2 ekran var yani cok büyük bişi değil ... tasarımı şekli cok hoşuma gidiyor e6 nın msjlaşma arabada felan rahat telefon açma kapama yapmak önemli benim için dokunmatikte bazen cok yanlıs yerlere giriyorum:) birde sürekli sayfa not fotoğrafı çekiyorum yakından kötü diye duydum kamera performansı bu beni etkiler mi? cogu şeyi fotoğraflıyorum cünkü ders notları felan zoom yapıyorum sonrada

malesef ana kamerada autofocus özelliği yok.ner görüyosa onu çekiyo...bu konu baya eleştirildi ama ilginç olan ön kamerada autofocus olması onun da çekim kalitesi tartışılır

• quote:

quote:

quote:

annadaykende acık bırakıyodum wı-fı ı ama bole olmuyodu. Bu gun tkrardan denıcem aynısı olursa dırek gondercem.

Telefon güncellendikten sonra şarjda birkaç gün sıkıntı olabilir. Yerine oturması lazım. O yüzden biraz daha beklemenizi öneririm.

• belle kanaatimce oldukça başarılı bir güncelleme, bir önceki sürümde (anna) biri sizi karşıdan aradığında ekran ışığının iki üç saniye yanmama sorunuda düzeltilmiş
  • 2 saatti güncelleme bitmedi. sizde de öyle miydi? hala "yedekleme hazırlanırken bekleyin" diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fergadan

2 saatti güncelleme bitmedi. sizde de öyle miydi? hala "yedekleme hazırlanırken bekleyin" diyor.

bir önceki sayfada bu durumla ilgili bişeyler yazmıştık bakabilirsin kardeş.çekip çıkaracaksın artık yapacak bişey yok.ama oku orayı
  • Herkese iyi akşamlar arkadaşlar.belle güncelemesi ile ilgili bi kaç soru soracağım sizlere. Öncelikle tema efektlerini açınca bayağa bi ağar çalışıyo telefon sizde de öylemi?Güncellemeden önce hafıza kartına yüklediğim temalar bi şekilde telefon hafızasına geçmiş sanırım kartı çıkarınca bile aktifler ama tema bölümünde yanlarında hafıza kartına yüklendiğinde çıkan işaret görünüyor. ve son olarak menu/dosyalar/E:depo hafızasına girince "Nokia_Belle" ve "Nokia_Belle(2)" olarak iki klasör var bu normal mi?Yani "Nokia_Belle(2)" nin olması...
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.