Şimdi Ara

===> Nokia E6-00 | Symbian Anna - 2.46' VGA - QWERTY - 8GB <=== (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.941
Cevap
12
Favori
204.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BoccAcio

htc wildfire s 'ten e6 ya geçmeyi düşünüyorum yanlız kafayı yemek üzereyim geçsemmi geçmesemmi biriniz iyi diyorsunz biriniz kötü valla 3100 alıp kullanıcağım en sonunda:) ama beyazı cok hoş e6 nın

kardeş telefon güzel için rahat olsun bence o konuda.çünkü konuyu toplamdada ele alırsan telefon üzerinde çok ciddi eleştiriler yok... sonuçta herkesin beklentisi ve beğenisi farklı...her telefonun olumlu olumsuz yönleri var. anna kullananlar belle ye hemen alışamadı ki bu çok normal.alışkın olduğunuz birşey tamamen değişiyor.kimse hemen adapte olamaz... ben telefonu performans olarak beğeniyorum...annadaki çoğu olumsuzluk giderildi.ufak tefek şeyler var eksik kalan.sanırım onları da zamanla güncelleyerek giderirler...htc kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum...bence e6 siyah daha karizma
  • quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

htc wildfire s 'ten e6 ya geçmeyi düşünüyorum yanlız kafayı yemek üzereyim geçsemmi geçmesemmi biriniz iyi diyorsunz biriniz kötü valla 3100 alıp kullanıcağım en sonunda:) ama beyazı cok hoş e6 nın

kardeş telefon güzel için rahat olsun bence o konuda.çünkü konuyu toplamdada ele alırsan telefon üzerinde çok ciddi eleştiriler yok... sonuçta herkesin beklentisi ve beğenisi farklı...her telefonun olumlu olumsuz yönleri var. anna kullananlar belle ye hemen alışamadı ki bu çok normal.alışkın olduğunuz birşey tamamen değişiyor.kimse hemen adapte olamaz... ben telefonu performans olarak beğeniyorum...annadaki çoğu olumsuzluk giderildi.ufak tefek şeyler var eksik kalan.sanırım onları da zamanla güncelleyerek giderirler...htc kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum...bence e6 siyah daha karizma

şarj süresi felan beni cezbediyor hocam android iyi güzelde cihaz iyi olmadımı pek tadı cıkmıyor... ben seri arama kapama felan yapmak istiyorum simdiki htc de arama kapatırken bazen kapat diyorum işlemiyor vs vs ... neyse ben alıcağım yinede beğenmezsem satarım cokta takılmamak lazım ama işte cok arada kaldıran yorumlar okudum biraz korktum açıkcası ... ilgin icin cok teşekkürler , bu arada siyah parmak izi tutuyormus zaten pc piano black kasa bıktım parmak izinden birde telefonla uğraşmayalım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altairEzio

quote:

şarj süresi felan beni cezbediyor hocam android iyi güzelde cihaz iyi olmadımı pek tadı cıkmıyor... ben seri arama kapama felan yapmak istiyorum simdiki htc de arama kapatırken bazen kapat diyorum işlemiyor vs vs ... neyse ben alıcağım yinede beğenmezsem satarım cokta takılmamak lazım ama işte cok arada kaldıran yorumlar okudum biraz korktum açıkcası ... ilgin icin cok teşekkürler , bu arada siyah parmak izi tutuyormus zaten pc piano black kasa bıktım parmak izinden birde telefonla uğraşmayalım

parmak izi..... sen yine de alırken yanyan bi koy bak.fikrin değişir belki.henüz hayatımda beyaz telefon kullanmışlığım yok.nasıl bir duygu olduğunu bilemiyorum
  • valla benimde yok:) ama artık bi değişiklik olsun istiyorum:)) harbiden siyahı daha fazla gösteriyor en gıcık oldugum şey bir daha öyle siyah parmak izi tutan bi alet alırsam 2 olsun:)
  • quote:

valla benimde yok:) ama artık bi değişiklik olsun istiyorum:)) harbiden siyahı daha fazla gösteriyor en gıcık oldugum şey bir daha öyle siyah parmak izi tutan bi alet alırsam 2 olsun:)

evet siyah gerçekten parmak izlerini çok gösteriyor, ama bence beyaza nazaran çok daha ağır ve karizma bir duruşu var. Hatta bence siyah e6 şu ana kadar çıkmış telefonlar arasında en karizma duran telefonlardan birisi

bu arada e6 almak için çekinme bence. yani hangi telefonun forumuna girsen muhakkak şikayet eden bir çok kişi bulursun 2000 liralık telefonlar da bile. Ayrınca arkadaşların belle'den şikayet etmeleri biraz da anna'ya alışmış olmalarından, mesela ben telefonu aldıktan iki gün sonra belle çıktığı için daha annaya alışamadan belle'ye geçtim ve hiç bir uyum sıkıntısı çekmedim. Sen de aldığın gibi belle yüklersin ve hemen uyum sağlarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: senefro

quote:

valla benimde yok:) ama artık bi değişiklik olsun istiyorum:)) harbiden siyahı daha fazla gösteriyor en gıcık oldugum şey bir daha öyle siyah parmak izi tutan bi alet alırsam 2 olsun:)

evet siyah gerçekten parmak izlerini çok gösteriyor, ama bence beyaza nazaran çok daha ağır ve karizma bir duruşu var. Hatta bence siyah e6 şu ana kadar çıkmış telefonlar arasında en karizma duran telefonlardan birisi

bu arada e6 almak için çekinme bence. yani hangi telefonun forumuna girsen muhakkak şikayet eden bir çok kişi bulursun 2000 liralık telefonlar da bile. Ayrınca arkadaşların belle'den şikayet etmeleri biraz da anna'ya alışmış olmalarından, mesela ben telefonu aldıktan iki gün sonra belle çıktığı için daha annaya alışamadan belle'ye geçtim ve hiç bir uyum sıkıntısı çekmedim. Sen de aldığın gibi belle yüklersin ve hemen uyum sağlarsın

tamam hocam çok teşekkürler yorumunuz icin bende direk belle yaparım heralde:)
  • kesinlikle siyah kasayı tek geçerim...kız arkadaşımda beyaz e5 var ben onun tuşlarında ne yazıyo göremiyorum gündüz çünkü tuş beyaz üstündeki yazı da beyaz anca tuş ışıkları yanınca anlayabiliyorum. gündüz de ışık sensörü tuş ışıklarını söndürünce okuyamıyorum...gerçi gözler biraz bozuk onu da hesaba katmak lazım.

siyah kasanın etrafındaki gri çerçeve de gayet karizma...siyah iyidir iyidir.

bu arada ekran jelatinin çıkarmadım arkadaşlar ama deforme oldu artık...korumasız ekranda çizilme durumu nasıl bilen var mı ? yoksa yeni jelatin alacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 10 Şubat 2012; 11:56:33 >
  • ekran jelatinini ben de çıkarmadım, ama sadece koruma için değil, aynı zamanda ekrana verdiği mat görüntü de hoşuma gitti. Ama bir süre sonra deforme olması kötü...
  • arkadaşlar güncelleme yapmadan önce resim, video, müzik, rehber vs. yedeklemeye gerek var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

arkadaşlar güncelleme yapmadan önce resim, video, müzik, rehber vs. yedeklemeye gerek var mı?

kendi yapıyor yedeklemeyi kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: senefro

ekran jelatinini ben de çıkarmadım, ama sadece koruma için değil, aynı zamanda ekrana verdiği mat görüntü de hoşuma gitti. Ama bir süre sonra deforme olması kötü...

bugün nokia yetkili satıcısına e6 ekran jelatini sordum 15 tl dedi. bende hmm o zaman hayırlı işler dedim.ama eninde sonunda alacaz
  • arkadaşlar resimdeki gibi telefonumun kenar kısmındaki metalik yerde siyah lekeşme başladı, sanırım sonradan aldığım arka kapak böyle yaptı, aklınızda bulunsun arka kapak takacaksanız sert olmasın. plastik olanlar var onlardan alın

• Remind me programı artık tüm fonksiyonlarıyla çalışmıyor galiba :/ bildirim ışığı olarak kullanamıyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucelkrc

arkadaşlar resimdeki gibi telefonumun kenar kısmındaki metalik yerde siyah lekeşme başladı, sanırım sonradan aldığım arka kapak böyle yaptı, aklınızda bulunsun arka kapak takacaksanız sert olmasın. plastik olanlar var onlardan alın

kardeş telefonun kutusundan çıkan kendi kılıfı gayet iyiydi sen neden arka kapak yaptın ki telefona
  • Deforme olma sorunu için bugün yeni jeletin taktırdım adeta yenilendi ekran ya on numara oldu :) Sadece 8 lira :) Çanakkale'deyim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan59

Deforme olma sorunu için bugün yeni jeletin taktırdım adeta yenilendi ekran ya on numara oldu :) Sadece 8 lira :) Çanakkale'deyim ben.

vay be izmirde 15 tl kazık versiyonu var almadım başka yerlerden bakacam artık
  • RemindMe yi burdan indirelenlere ve belle guncellemesinde calismayanlara duyuru !

Burdan calisan surumunu indirebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whakii

RemindMe yi burdan indirelenlere ve belle guncellemesinde calismayanlara duyuru !

Burdan calisan surumunu indirebilirsiniz

rep olsa rep göndericektim çok makbule geçti
  • Telefonu almayı düşünen arkadaşlar için aylarca beklenen belle güncellemesinden sonra e6 hakkında kısa bir değerlendirme yapacağım umarım kafası karışık olan arkadaşlar için yardımcı olur.

Belle güncellemesi bir çok yenilik getirmiş aslında yepyeni bir telefon kullanıyormuşsunuz hissi veriyor. Telefonun performansında gözle görülür bir artış var özellikle önceden yükleme işlemleri çok uzun sürüyordu şimdi hissedilir derecede kısa sürüyor. Göze çarpan en büyük değişimlerden bir tanesi tabi ki yenilenen arayüz, hem daha çok kişiselleştirilebilir hem de daha kullanışlı, yukarıdan inen pop up çok ama çok işe yarıyor özellikle böyle bir şeyi anna da çok arıyordum. Telefonun ilk açılışı ve o andaki widgetların yüklenmesi sanki anna ya göre daha uzun sürüyor ancak belle ile birlikte gelen widgetlar hem şık hemde kullanışlı. Benim anna da en sinir olduğum şey wifiye hükmedemiyor oluşumdu eğer tanıttığınız bir ağın yakınındaysanız siz binbir türlü badireyle wifiyi kapatsanız dahi arkaplanda internete bağlanmak isteyen program çalıştığı anda wifiye otomatik olarak bağlanıyordu belle ile bağlantıları kontrol etmek inanılmaz rahat olmuş ve bu nokta da çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Yazılımı yeni güncellediğimden batarya süresi hakkında kesin bir hüküm veremiyorum. Şuana kadar herhangi bir reset sorunu vs yaşamadım ama tabi kesin konuşmak için belli bir süre daha kullanmak gerek. Muzik çalarda ufak değişiklikler var küçük bir arayüz düzenlemesi gelmiş ve biraz daha kullanışlı. GPS yazılımındaki bağlantı sorunlarıda giderilmiş çok daha kullanışlı olduğunu söyleyebilirim. Şimdilik gözüme çarpan şeyler bunlar.

Karşılaştığım tek problem whatsappta ufak bir bug, onuda ovi store dan değilde kendi sitesinden indirdim belki bu yüzdendir. Sonuç olarak belle güncellemesini şahsen tavsiye ederim, telefonu almayı düşünen arkadaşlar içinde hala bir android ya da ios olamamasına rağmen bu sefer en azından androide gerçekten yakın olduğunu içtenlikle söyleyebilirim.

Ufak bir not en büyük eksiği hala yeterli uygulaması olmaması. Her gün yüzlerce yeni uygulamaların çıktığı platformların yanında symbian platformunun geleceği ne yazık ki pek parlak gözükmüyor. İşin üzücü kısmı yıllar sonra ilk defa symbian yazılımı umut vaadediyor, şahsen bende ki o hantal ve işe yaramaz duruşunu değiştirmeyi kesinlikle başardı ama hala rakipleri karşısında eksikleri var. Umuyorum yeni güncellemelerde belle kadar başarılı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tlitd

arkadaşlar sanırım belleyi yukledikten sonra oldu telefonu bi sure kullandıktan sonra dokunmatik ekran algılamamaya bslıyor, zorla algılıyor. bir de kamerayı acınca kendi kendine zoom yapıyor. telefonu 2 gun once aldım belleyi yukşlemeden once boyle bir seye rastlamadım. bir bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

soğuk havada sanırım dokunmatik ekran tepki vermeyebiliyor diğer kapasitif ekranlarda da durum böyle mi açıkçası bilmiyorum. Ben bir kaç kere evden dışarıya ilk çıktığımda buna benzer bir durumla karşılaştım, kendi kitapçığında da "parmaklarınız çok soğuk ise dokunmatik ekran tepki vermeyebilir" gibi bir şey yazıyordu diye hatırlıyorum. Ancak şöyle bir şeyde var ki, tuş kilidini açıp kapattığımda o tepkisizlik hali kayboldu, sorun için bir çözüm mü yoksa rastlantıdan ibaret mi emin değilim ayrıca belle de şuan başıma böyle bir şey gelmedi.

Kendi kendine zoom olayı değil ama benzer bir olayı yaşadım. Anna da bir kez şöyle bir şey başıma geldi ve o zaman yazılımsal bir problem olduğunu düşünmüştüm, çağrı geldiğinde kendi kendine sesi kısıyordu telefonu açıp kapattıktan sonra bir daha karşılaşmadım zaten şimdide belleyi kurdum. Kendi kendine zoom olayıyla ilgili pek bir şey söyleyemeyeceğim yazılımsal olabilir ama sıcak bir ortamdan aşırı soğuk bir ortama çıktığınızda eğer dokunmatik ekran tepkisizleşiyorsa tuş kilidini 1 kez açıp kapatmayı deneyebilirsiniz.

Umarım faydası dokunur.
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.