Teğmen
30 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
elimde tell me more'un ingilizce eğitim seti var.zamanında aldım ama kullanmadım.bakmak için bilgisayarıma yükledim.sonra format atınca silindi.şimdi ihtiyacım oldu yeniden yükledim ama lisans kodu kullanıldı yazıyor.ne yapabilirim ?
İphone 5 e ios 8 yükledim.güncellemeden sonra video oynatmamaya başladı.çözümü bilen varmıdır ?
950 milyona ikinci el kutulu 3 ay garantılı iphone 5 mi almalıyım,yoksa sıfır general mobile discovery 2 mi alayım ?
ikisi arasındanki farklılıklar neler ?
birbirlerine üstünlükleri neler ?
hangisini almalıyım ?
750-850 arası ne alınabilir.temiz 2. el de olabilir.
Böyle bi düşüncem var.istanbulda birçok börekçi olmasına rağmen ankarada çok yok.sabahları iyi iş yapacağını düşünüyorum.bu iş için ne kadar sermaye gerekir,hangi bölgelere açılsa tutar.
Bu sene 2 senelik myo dan mezun oluyorum.ygs ye başvurmadım.dikey geçiş ile açıköğretime geçiş yapıp 4 yıla tamamlayabilir miyim
Bu sene 2 senelik myo dan mezun oluyorum.ygs ye başvurmadım.dikey geçiş ile açıköğretime geçiş yapıp 4 yıla tamamlayabilir miyim
2 aylık bi araştırma sonucu xperia sp almaya karar vermiştim.fakat bugün sp adına açılmış konuları inceledim.genelde kullananlar memnun değiller telefondan.akıllı telefonlardan anlamam ama gözlemlediğim kadarıyla genelınde böyle sorunlar var telefon almaktan vazgeçmek üzereyim düşünceleriniz neler

not:bütçe 1 milyar
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
61e67711299dd9801a89fab10bc842721.jpg
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 379
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 43.061 (Bu ay: 139)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.