Şimdi Ara

Nokia Asha 302 Kullananlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
227
Cevap
2
Favori
48.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sırf baslarından savmak ıcın yapıyolar ıllakı ugrasıcaklar bakalım bı teknosaya gıdıcem ordan ne dıcekler ona gore bende hareket edıcem artık ne gerekıyosa yapıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfundoner

Sırf baslarından savmak ıcın yapıyolar ıllakı ugrasıcaklar bakalım bı teknosaya gıdıcem ordan ne dıcekler ona gore bende hareket edıcem artık ne gerekıyosa yapıcam.

muhakkak ki öyle ama teknosa satıcı olduğundan size yüksek ihtimla şunu diyecek ekranın açılması kullanıcı hatasımı üretim hatasımı biz bilemeyiz o yüzden servise yollayacağız çıkacak servis raporuna göre değişim vs yaparız diyecek.he belki onlar uğrastırıp tamir ettirebilir.zaten bu kadar uğrastırmalarına şaşırdım donanımsal yada yazılımsal bir arıza değil ki bu mekanik bir arıza bile değil.ön kapağı yenisiyle değiştirecekler on dk lık bir iş.sanırım servisdekiler kendiliğinden değilde sizin bir şekilde hatalı olduğunuzu düşünüp söylemeyede çekinip işi yokuşa sürmüşler tahminimce.
    ön kapağı komple değiştirdiler mi olay biter nedir ki yani anlamadım.
    neyse kolay gelsin gelişmeleri merak ediyorum yazarsanız sevinirim.

• wireless den çok kopma olduğu doğrudur.mesela sohbeti-faceyi açık bırakın işlem yapmayın,girmek istediğinizde wirelesden kopmuş olduğunuzu göreceksiniz 20 dk bağlı kalıyor.ama işlem yaparsanız kopma yok.
  • Arkadaşlar Allah rızası için şu telefondan anlayanlar mesaj atsın. 3 aydır bu telefonuma yeni güncelleme olmasına rağmen ne Suite üzerinden nede WIFI üzerinden güncelleme alamıyorum. Farklı yöntemler garanti kapsamı dışında bırakıyor telefonu. Lütfen yardım edin veya doküman hazırlayın. Bıktım artık vallahi aldığıma alacağıma pişman oldum.

Kabloda sorun yok PC - telefon bağlantısından sonra şarj olmaya başlıyor telefon. Sadece PC Suite görmüyor mesela...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synch3 -- 4 Haziran 2013; 23:25:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Synche

Arkadaşlar Allah rızası için şu telefondan anlayanlar mesaj atsın. 3 aydır bu telefonuma yeni güncelleme olmasına rağmen ne Suite üzerinden nede WIFI üzerinden güncelleme alamıyorum. Farklı yöntemler garanti kapsamı dışında bırakıyor telefonu. Lütfen yardım edin veya doküman hazırlayın. Bıktım artık vallahi aldığıma alacağıma pişman oldum.

Kabloda sorun yok PC - telefon bağlantısından sonra şarj olmaya başlıyor telefon. Sadece PC Suite görmüyor mesela...

merhaba
    cihazı nasıl bir usb kablo ile pc ye bağlıyorsunuz? çünkü hatırladığım kadarıyla kendi kutusundan orijinal usb kablosu çıkmıyor.ben mesela önceki 6303i den çıkan kablomla bağlayıp güncelledim cihazımı.
    eğer dısarıdan alınmıs baska bir usb kablo ise içlerinde yer alan bir pin bazılarında eksik oluyor ve bu yüzden şarj oluyor ama data transferi bu tip kablolarla yapılamıyor.sizdeki böyle bir sorun olabilir.data özelliği olduğuna emin olduğunuz bir kablo ile deneyin.
    yine olmazsa başka bir pc de güncel pc suite yazılımını o pc ye yükleyip cihazı bağlayın zaten cihaz ekranında pc suite usb bellek mi olarak bağlanayım seceneği cıkar pc suite sectiğinizde teli pc suiye algılarsa güncelleme kısmından cok rahat halledebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackman123

quote:

Arkadaşlar Allah rızası için şu telefondan anlayanlar mesaj atsın. 3 aydır bu telefonuma yeni güncelleme olmasına rağmen ne Suite üzerinden nede WIFI üzerinden güncelleme alamıyorum. Farklı yöntemler garanti kapsamı dışında bırakıyor telefonu. Lütfen yardım edin veya doküman hazırlayın. Bıktım artık vallahi aldığıma alacağıma pişman oldum.

merhaba
    cihazı nasıl bir usb kablo ile pc ye bağlıyorsunuz? çünkü hatırladığım kadarıyla kendi kutusundan orijinal usb kablosu çıkmıyor.ben mesela önceki 6303i den çıkan kablomla bağlayıp güncelledim cihazımı.
    eğer dısarıdan alınmıs baska bir usb kablo ise içlerinde yer alan bir pin bazılarında eksik oluyor ve bu yüzden şarj oluyor ama data transferi bu tip kablolarla yapılamıyor.sizdeki böyle bir sorun olabilir.data özelliği olduğuna emin olduğunuz bir kablo ile deneyin.
    yine olmazsa başka bir pc de güncel pc suite yazılımını o pc ye yükleyip cihazı bağlayın zaten cihaz ekranında pc suite usb bellek mi olarak bağlanayım seceneği cıkar pc suite sectiğinizde teli pc suiye algılarsa güncelleme kısmından cok rahat halledebilirsiniz.

5 TL'ye satın aldım kardeşim üzerinde markası falan yok. Kablo veri iletişimi için uygun değildir diyorsun yani? Peki şu Micro USB orjinal kabloyu alsam bu işlemi yapabilir miyim?

http://www.hizlial.com/nokia-ca-101-data-kablosu-usb-den-sarj-edebilme/02.017.1224.0007

Nokia Asha 302 Kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synch3 -- 5 Haziran 2013; 20:57:19 >

• quote:

quote:

quote:

merhaba

5 TL'ye satın aldım kardeşim üzerinde markası falan yok. Kablo veri iletişimi için uygun değildir diyorsun yani? Peki şu Micro USB orjinal kabloyu alsam bu işlemi yapabilir miyim?

http://www.hizlial.com/nokia-ca-101-data-kablosu-usb-den-sarj-edebilme/02.017.1224.0007

Nokia Asha 302 Kullananlar

heh orijinal sanırım bu kablo bunu al bununla olur diye düşünüyorum.çakal çinli kardeşlerimiz tele taktığın taraftaki küçük ucun içine 1 pini koymuyorlar ki bu da data transferi için gerekli olan pin.eskiden 5 tl lik kablolarda data vs sorun olmuyordu ama artık bundada adamlar malzemeden çalıyorlar.bende ttec marka usb sarj alınca öğrendim data transferi yapamıyormus kablosu.
    bence bu kabloyla sorunun çözülür.zaten bu yeni alacağın kablodada problem olursa o zaman demekki senin cihazın usb girişinde sorun var demektir ki inşallah böyle bir sey yoktur.

• Şey bişey sorucam asha 302 den whatsapp a girdiğimde son 10 mesajı filan görebiliyorum ve daha çok mesaja nasıl ulaşabilirim yani mesaj geçmişi görüntülenmiyor bu konuda bi bilginiz var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar
    bendeki e72 yi babama verdim fakat sms gönderirken 20 kişiden fazla kişi seçersem telefon kitleniyor.işim çok zorlaşıyor 20 20 seç uzun iş yani.bayramda kandilde rehberdeki 300 kişiye kitlenmeden ve tek seferde toplu sms göndermek istiyorum.sizce bu 302 de e72 gibi kitlenir sıkıntı çıkarırmı,toplu sms deneyen arkadaşların yardımını bekliyorum ona göre babama alacağım.
  • beyler skyp yüklenebiliyormu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Changesphotoshopmoment

Şey bişey sorucam asha 302 den whatsapp a girdiğimde son 10 mesajı filan görebiliyorum ve daha çok mesaja nasıl ulaşabilirim yani mesaj geçmişi görüntülenmiyor bu konuda bi bilginiz var mı
    nokia e 72 sybian işletim sistemli bir makina olup işlemci hızı yanlış hatırlamıyor isem 600mhz dir ki 20 den fazla kişide kasması çok ama çok normal.symbian işletim sistemi 600mhz de kasar yapısı öyle.
    he nokia asha 302 daha basit ama daha sağlam java s40 platformludur ve de buna rağmen işlemcisi 1ghz hızındadır ki 300 kişi aynı anda olmas bile:) 30 40 kişiyi sıkıntı olmadan kaldırır diye düşünüyorum yani e 72 yi bu konuda kasmadan donmadan çok rahat sollar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackman123 -- 30 Haziran 2013; 16:49:48 >
  • mesajlarım bazen tıkanıyo sanki telefon şebekesi cekmiyomuş gibi gitmiyor tekrardan ilet dıyorum açıp kapatıyorum oylece kalıyo. 1 ay oldu alalı. sınavlar falan derken hıc kullanamadım bile. Ayrıca hiç düşürmedim. Babam almış , Nokia zaten artık kullanılacak telefon degıl....
  • Galaxy S3 alacağım için Ekim 2012 faturalı Nokia asha 302 telefonumu satmak istiyorum. Sıfır ayarında kusursuzdur. hiç bir aksesuarı eksik değil. kutusuyla faturası ve garantisiyle gönderilecektir. 385 tl ye bimeksten aldım kar etmek amacıyla satmıyorum, teklifiniz için mesaj atın lütfen..
  • ne yani şimdi ben bu teli alsam rahat rahat whatsappta takılamayacak mıyım? sms kullanmam whatsapp kullanırım ben
  • iyi telefon diyenler var ama şahsen ben hiç memnun değilim tavsiyede etmem.internet bazen paketiniz olduğu halde tl çekiyo bazen durduk yerede çekiyor.wifide sıkıntı var doğru düzgün bağlanamıyorum bağlansamda sorun çıkıyor.arasıra kendini resetliyor.ayrıca şarjıda 24 saatten fazla gitmiyor.başka telefonlara yönelmenizi öneririm.lakin eğerki çok fazla telefon kullanmayan biriysenizde fazla sıkıntı olmayacağını düşünmekteyim

• yeni güncelleme var güncelleyin beyler
  • Software Developer kullanıcısına yanıt
    evet en son 14.92 varken bu cıkmıs 15.09 fakat bazen yeni güncellemeler eskisinden kötü olabiliyor.siz güncellediniz mi ve nasıl gerçekten performans ve kullanımda iyileşemler varmı?
    detaylı kullanıp yazabilirmisiniz?
  • quote:

evet en son 14.92 varken bu cıkmıs 15.09 fakat bazen yeni güncellemeler eskisinden kötü olabiliyor.siz güncellediniz mi ve nasıl gerçekten performans ve kullanımda iyileşemler varmı?

ebuddy gelmiş bir tek. diğer anlamda bir performans farkı göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

quote:

ebuddy gelmiş bir tek. diğer anlamda bir performans farkı göremedim

anladım tesekkürler e buddy dısarıdanda yüklenebilir sanırım markette varsa güncellemeye cok da gerek yok o zaman.yani istenirse yapılabilir o zaman.ekran parlaklık ayarı gitmemiş duruyor dimi?
  • Bu telefona adobe flash player yüklemeyi denedim fakat desteklemediğini yazdı. Flash açabilecek başka programlar varmı yükleyebileceğim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi animetal -- 12 Ağustos 2013; 15:06:19 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.