Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Geliştirici seçeneklerinde ki "Önyükleyicinin kilidinin açılmasına izin ver" seçeneği bildiğimiz Bootloader kilidi değil midir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abandonware

maalesef. telefonu almadan evvel farketseydim keşke diyorum ama gider yine alırdım galiba - o da sırf fiyatından dolayı tabi. içime sine sine almadım ama biliyorum ki bu cihazı almasaydım gelecekte de dolar kurundan dolayı yeni bir cihaz alamazdım. hayırlısı olsun artık ne yapalım. sonraki telefonum nokia olmaz artık. eskiden de sevmezdim zaten nokia'yı. benim için ilk ve son oldu bu cihaz.

bu arada dh'de konunun son sayfası neden gözükmüyor, genel bir sıkıntı mı var? 3 bildirim var ama sadece senin mesajını görebiliyorum.
    2000 liraya saçma sapan vestelleri veya teneke (üst seviye olmayan) Xiaomi'leri veriyorlar hocam o yüzden kendinizi uzmeyin, suçlu siz değilsiniz dolar kurunu 10-15 yıldır bu hale getiren kişiler. Şimdi 2000 lira dediğimiz telefonların eşiti ileride en az 3800 liradan başlayacak. Şuan Nokia 8'in tavsiye edilen satış fiyatı 700€ güzel ülkemizde 5.550+₺ ediyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: recex18

Geliştirici seçeneklerinde ki "Önyükleyicinin kilidinin açılmasına izin ver" seçeneği bildiğimiz Bootloader kilidi değil midir ?
    Bootloader şifre kilidini bilmeniz lazım (cihazınıza özel) ki bunu sadece HMD sağlayabilir (şimdilik, resmi olmayan EDL bootloader kilidi açma yöntemi geliştirilebilir eğer Avrupali zengin arkadaşlardan birisi telefonunu feda etmeyi göze alırsa)

• quote:

Orijinalden alıntı: Elsa

2000 liraya saçma sapan vestelleri veya teneke (üst seviye olmayan) Xiaomi'leri veriyorlar hocam o yüzden kendinizi uzmeyin, suçlu siz değilsiniz dolar kurunu 10-15 yıldır bu hale getiren kişiler. Şimdi 2000 lira dediğimiz telefonların eşiti ileride en az 3800 liradan başlayacak. Şuan Nokia 8'in tavsiye edilen satış fiyatı 700€ güzel ülkemizde 5.550+₺ ediyor

Alıntıları Göster
    hocam zaten hb'den sipariş geçtiğimde 355 tl mi ne vergi ödediğim yazıyordu faturada. telefon yanılmıyorsam €400'ya düştü avrupada, basit bir hesapla ödediğim ücretten vergiyi çıkarırsak euro kuru 4.1 tl olarak çıkıyor. bu cihaz nasıl zamlanır hiç düşünmek istemiyorum bile.

zaten dediğiniz gibi f/p canavarı olduğu için aldım. htc one m8'imi çok seviyordum yoksa :/ içime sinmedi belki ama alabilmiş olmama bile şükrediyorum şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abandonware -- 13 Ağustos 2018; 15:49:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: recex18

hocam yukarıda da demiştim bugün, o bootloader kilidini açmaya değil, bootloader kilidini açılabilir kılmaya yarıyor. yani, bootloader'ı asma kilit olarak düşünürsek eğer, o seçenek size asma kilidin ağzına anahtarı sokabilmenize imkan veriyor, anahtarın kendisi değil. kilidi açmanız için anahtar lazım, anahtar ise nokia'da. nokia ise anahtarı kullanıcı ile paylaşma konusunda maalesef henüz bir adım atmış değil.

• Bu cihazda ekran kapalıyken parmağı okutunca anında açılma özelliği var mı ? Yoksa illa cihazı uyandırıp sonrasında mı parmak izini okutmak gerekiyor ? Birde always on ekranı sürekli açık mı duruyor ?
  • Parmağı okutunca direkt açılıyor. Always on sizin belirlediğiniz süre kadar hareketsiz kaldığında kapanıyor. Dilerseniz tamamen de kapatabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Parmağı okutunca direkt açılıyor. Always on sizin belirlediğiniz süre kadar hareketsiz kaldığında kapanıyor. Dilerseniz tamamen de kapatabilirsiniz.
    Kılıfla mı kullanıyorsunuz ? Ben kılıf pek sevmiyorumda cihaz kalın gibi geldi. Elde duruşu vs nasıl _
  • Şu anda kılıfla kullanmıyorum uygun bir ince kılıf bulursam takacağım. Cihaz kalın değil. Kenarları daha da ince olduğundan daha zarif görünüyor. Tabi gidip bir yerde kendiniz elinize alıp karar verirseniz daha iyi olur. Bence oldukça güzel bir kasası var. Elde duruşu da tutuşu da iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 0537

Kılıfla mı kullanıyorsunuz ? Ben kılıf pek sevmiyorumda cihaz kalın gibi geldi. Elde duruşu vs nasıl _

Alıntıları Göster
    Cihaz baya ince hocam. Şahsen ben elde duruşunu falan da baya sevdim. Açıkçası vatan computer'da cihazi elime alıp bakmasaydim hiç satın alamazdim bile. Gayet hosuma gitti benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihaz VoLTE destekliyormuş, güzel. VoLTE'yi kablosuz internet üzerinden yapmaa yolu var mı? Tercihlerden seçtim ama olmadı. Birde Whatsapp vb. için bildirim gösterecek uygun uygulama var mı? Glance ekleme olsaydı çok güzel olacaktı.
  • vatan da web e özel 2400. hepsiburadada 2000 liraya var. güvenilirmi hepsiburadaya. telefonu alamakj istiyorum ama fiyatlar çok oynak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkayony

Bu cihaz VoLTE destekliyormuş, güzel. VoLTE'yi kablosuz internet üzerinden yapmaa yolu var mı? Tercihlerden seçtim ama olmadı. Birde Whatsapp vb. için bildirim gösterecek uygun uygulama var mı? Glance ekleme olsaydı çok güzel olacaktı.
    Sizin dediğiniz VoWifi. VoLTE'den farklı bir şey. Operatörlerin desteklemesi lazım.
  • N11 den 1850-1900 arasına geldi. Sorunsuz açılmamış kutusunda. 3 gündür elimde akşama onayı veririm, oraya da bı bakın mat mavi.

• Cihazi 2-3 gün önce aldim ve işime yaramayacağı için kulaklığıni satayım istiyorum. Sizce kaç lira eder? Satılabilir mi dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abandonware -- 13 Ağustos 2018; 21:6:52 >
  • abandonware A kullanıcısına yanıt
    Gerek yok hocam 20-30 lira için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam. 60-70 ederse demiştim ama etmezse yedekte dursun ne olacak.
  • Mrb. Bu telefon ısınıyor mu arkadaşlar? Kafam karıştı. Bazı yorumlarda ısındığını yazılmış. Bir de göz gezdirme diye bir özellik varmış telefonu o isindiriyormus doğru mu acaba? Nedir bu göz gezdirme özelliği?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkankayaoglu -- 14 Ağustos 2018; 1:9:46 >
  • Hepsiburdadan bende versim siparis. Satici hb olarak. Ben siparis verdikten sonra kalkti bu secenekte. Umarim sorunsuz gelir cihaz. Vatanda inceledim cihazi cok hosuma gitti.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.