Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.442
Cevap
56
Favori
346.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefon bugün geldi. Şu anlık memnunum. Tavsiye edeceğiniz müzik Player ve galeri gibi uygulamalar var mı. ? Tel bomboş su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 4 senelik S4 kullanımından sonra ben de aranıza katıldım. Alışması biraz zaman alacak gibi ama güzel telefon. Evde kablosuza girerken sorun yok ama iş yerindeki kablosuz internete bağlanamıyorum. Şifreyi doğru giriyorum, ağ isminin altında "Kaydedildi" yazıyor ama bağlanmıyor. IP ayarları DHCP'de. Proxy kullanmıyorum. Neden kaynaklanabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Telefon bugün elime geçer geçmez bunu yükledim. Gerçekten pixel duvar kağıtları ile çok güzel bir arayüz oldu. Bu paylaşımınızın ilk sayfaya eklenmesi gerek , sağolun. Tek merak ettiğim uygulama çekmecesini açınca uygulamaları birbiri üzerine atıp klasör oluşturamıyorum. Ana ekrana attığımda oluşturulabiliyor ancak bu durumda da uygulama çekmecesinin bir anlamı kalmamış oluyor. iphone dan geçtiğim için cihazı aslında sadece uygulamaları sağa sola çekerek kullanmak istiyorum. Bu uygulama çekmecesini tamamen kaldırmanın bir yolu yok mudur :).

Alıntıları Göster
    Ekran resminizi paylaşabilir misiniz? Yükledim fakat sıfırlanmış başka bir ekran gibi geldi farkı anlayamadım yada doğru yapamadım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüklediğiniz her launcher için ana ekran ve widget ayarlarınızı tekrar yapmanız gerekir hocam, Pixel Launcher'a özel bir şey değil bu

• Ağustos ayı güvenlik güncellemesi geldi bu arada arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukankaya844

Teşekkürler.

@Killing Spree, eyvallah hocam onun farkındayım ama daha farklı bekliyordum ondan acaba ben mi yapamadım diye düşündüm. Bilmiyorum görsellere de baktım çok bi albenisi var gibi gelmedi bana

Bu alıntıları spoiler gibi kapanır açılır hale nasıl getiriyoruz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keukuat -- 15 Ağustos 2018; 12:50:48 >

• Mathers kullanıcısına yanıt
    Dosya yönetici: MiXplorer (Ücretsiz ve reklâmsız, Türkçe desteği ve değişik dosya formatlarını açmak için gerekli eklentiler programın içinden eklenebiliyor)

Tarayıcı: AdGuard Content Blocker + (Yandex veya Samsung Browser)

Müzik: Musicolet veya Sony Music portu (Sony Music portu Mobilism forumlarından bulunabilir)

Galeri: Simple Gallery (QuickPic'e benziyor, reklâmsız, basit ve yeterli, sadece birkaç günde bir uygulamayı satın alıp bizi desteklemek ister misiniz diye soruyor ama kesinlikle rahatsız edici değil)

Sistem çapında reklâm engelleme: Blokada. Açık kaynak, ücretsiz ve pil tüketimine etkisi neredeyse sıfır (Ayarlara bakın ve etkin değilse AdAway host dosyasını da etkinleştirmeyi unutmayın)

Kamera: MGC_5.3.015_v.1.0.5_Tolyan009.apk (Gece çekiminde maksimum kalite için ayarlardan auto exposure düzeltmesini 1/2 saniye olarak ayarlayın ve HDR+ Gelişmiş ile çekim yapın)

YouTube: YouTube Vanced (bu uygulamayı kullanırken YouTube hesabınıza giriş yapmak isterseniz YouTube Vanced için microG uygulamasını da yükleyin)

Ses kaydedici: Hâlâ araştırıyorum

Düzeltme: Yukarıda Sony Music portu için adres olarak Mobilism'i göstermişim ama sanırım yanlış hatırlıyormuşum, görünüşe göre Sony uygulamalarının çoğu XDA-Developers'ta portlanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 16 Ağustos 2018; 0:13:57 >

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: keukuat

Ekran resminizi paylaşabilir misiniz? Yükledim fakat sıfırlanmış başka bir ekran gibi geldi farkı anlayamadım yada doğru yapamadım.

Alıntıları Göster

Son resimdeki uygulama çekmecesine hiç gerek yok aslında onu yok etsem çok güzel olacak :)

• serif66 S kullanıcısına yanıt
    Bi uygulama vardı telefonu cebe koyarken (telefon ters dönüp yakınlık sensörü yakın bir şey algılarsa) ekranı kapatıyordu. Onu isterseniz bulup atayım.

Edit:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.plexnor.gravityscreenofffree
    Ayarları iyi yapın saçma sapan yerlerde kapanıp açılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lars Mikael Akerfeldt -- 15 Ağustos 2018; 16:30:41 >
  • furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Hocam nova launcher indirin pixel'e yakın bir deneyim yaşayıp dediklerinizi de yapabilirsiniz. Bazı ayarlar kolay bulunmayabiliyor o yüzden yapmak istediğiniz şeyleri sorun tarif edeyim.

Mesela dediğiniz gibi klasör oluşturmak için basılı tutup düzenle deyip yeni'ye bastıktan sonra ana uygulamalarda göstere tik atın daha sonra uygulama ekleyebilirsiniz klasöre.

• Benim ekran surem 2 saat teli yeni aldım dun neden bu kadar az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 007captiva -- 15 Ağustos 2018; 16:47:8 >
  • bugün geldi telefon sorunsuz şekilde. kesinlikle herkeste bulunması gereken gerekli uygulamalar nedir paylaşırmısınız :) şunları kesinlikle yüklemelisin dediğiniz uygulamaları indireyim.
  • Sony telefonlardaki albüm uygulamasını bu telefona kurabilmek için ne yapmak gerekiyor apk mirror sitesinden indirdim fakat kurulurken hata veriyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gun

Sorun nedir niye editleyemiyorsunuz ?
    Mesajı düzenleye basıp herşeyi hallediyorum, en sonunda "Onaya Gönder" butonuna bastığımda "Uzaklaştırılmış üye" diye bir hata çıkıyor. Destek mesajı açtım, sürekli sorun düzeldi mi yazıldı en sonunda şimdi düzelmiş olması gerekiyor diye geçiştirildi. Daha sonra dönen olmadı. Daha önce hiç uzaklaştırma almadım. Başka mesajlarımı editleyebiliyorum. Ancak bu konunun ilk mesajını editleyemiyorum.
  • 007captiva kullanıcısına yanıt
    Uygulamaların harcadığı bataryayı gösteren bir bölüm var orayı paylaşabilir misiniz

• Ussuz kullanıcısına yanıt

Arada android guncelledi önceden inmişti android teşekkür ederim

• 007captiva kullanıcısına yanıt
    Anormal gelmedi gözüme bir de şu grafikli bölüm var orayı atabilir misin

• Ussuz kullanıcısına yanıt

Yüzde 73 kısmı var tel sabah yüzde yüzdü

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.