Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.439
Cevap
56
Favori
346.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ele ısınıyor gibi gelebilir ama önemli olan batarya sıcaklığı. Eski telefonumda telefon elimdeyken soğuk hissettirmesine rağmen batarya sıcaklığına baktığımda 43° civarı oluyordu, bunda ise elime sıcak gibi gelirken batarya sıcaklığı 37-38 falan oluyor. Bence bataryayı korumak ve çabuk bitmesini engellemek adına sıcaklığı dışarı veriyor.(Mesela buzdolaplarında da içi soğutmak için sıcaklığı dışarı verir arkasındaki teller de çok sıcak olur bu yüzden.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon ısınıyor diyorsanız ısınan telefon görmemişsiniz demektir. Telefonun içinde SD 835 var bırakın da yüke girince her mikro işlemcinin yaptığı gibi harcadığı enerjiyi ısıya çevirsin. Telefon termal olarak oldukça iyi tasarlanmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahh ah siz sd810 kullansaydiniz da sıcaklığı telefonun kendini kapatmasını hatta bootlopa düşmesini görseydiniz ısınıyor diyen arkadaşlar. Benim telefon şarjda pubg yada wot oynarken ısınıyor oda 3000 miliamper güç çekerken yani %50 ye kadar gayet hizli şarj oluyor.

• serkankayaoglu S kullanıcısına yanıt
    kamera yazilimi çalişirken hissedilir derecede bir ısı gercekleşiyor rahatsız edici seviyede değil cihazdaki soğutma sistemi gayet ii

m.youtube.com/watch?v=BsxEwLiRVXU

şu bağlantıdada

cihazın iç yapısı gözükmekte

https://youtu.be/DtInQo4ZLNA

• Isınmadan bahsedenler çok takıntılı bence. Cihaz bu zamana kadar kullandığım en serin çalışan cihaz diyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    benim mesaja cevap niteliğindeyse cihazdaki soğutma sistemi ile alakılı video atarak cihaz ısısının sorun olmayacağı hakkinda bilgilendirmistim arkadasi

• Yok hocam size özel değil. Birçok kişi soruyor o yüzden yazdım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Isınmadan bahsedenler çok takıntılı bence. Cihaz bu zamana kadar kullandığım en serin çalışan cihaz diyebilirim.
    iphone 6s plus'tan geçtim daha önce de htc m8, lg g3 ve lumia 925 kullandım hepsinden az ısınıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukankaya844

https://github.com/amirzaidi/launcher3/releases arkadaşlar burdan rootles pixel 3.7 deki Launcher3-aosp-optimized.apk yı indirirseniz (altındaki android go için) tam bir pixel deneyimi yaşayabilirsiniz saat uygulaması simge olarak saati gösteriyor takvim uygulaması simgeside tarihi gösteriyor bende yeni yükledim deneyin bence harika oluyor.
    Telefon bugün elime geçer geçmez bunu yükledim. Gerçekten pixel duvar kağıtları ile çok güzel bir arayüz oldu. Bu paylaşımınızın ilk sayfaya eklenmesi gerek , sağolun. Tek merak ettiğim uygulama çekmecesini açınca uygulamaları birbiri üzerine atıp klasör oluşturamıyorum. Ana ekrana attığımda oluşturulabiliyor ancak bu durumda da uygulama çekmecesinin bir anlamı kalmamış oluyor. iphone dan geçtiğim için cihazı aslında sadece uygulamaları sağa sola çekerek kullanmak istiyorum. Bu uygulama çekmecesini tamamen kaldırmanın bir yolu yok mudur :).
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Telefon bugün elime geçer geçmez bunu yükledim. Gerçekten pixel duvar kağıtları ile çok güzel bir arayüz oldu. Bu paylaşımınızın ilk sayfaya eklenmesi gerek , sağolun. Tek merak ettiğim uygulama çekmecesini açınca uygulamaları birbiri üzerine atıp klasör oluşturamıyorum. Ana ekrana attığımda oluşturulabiliyor ancak bu durumda da uygulama çekmecesinin bir anlamı kalmamış oluyor. iphone dan geçtiğim için cihazı aslında sadece uygulamaları sağa sola çekerek kullanmak istiyorum. Bu uygulama çekmecesini tamamen kaldırmanın bir yolu yok mudur :).

Alıntıları Göster
    Forum yöneticileri beni takmıyor artık. İlk mesajı editleyemiyorum, kimsenin umrunda değil. Sorun düzelirse ekleyeceğim.
  • Arkadaşlar bulamayanlar için anlatıyorum:

Ana ekranda basılı tutun, ana ekran ayarları seçeneğine tıklayın, Google uygulamasını göster seçeneğini kapatın. Bunu yaptığınızda Ana ekranda sağa kaydırınca Google uygulamasını göremeyeceksiniz artık.

• furkan1zek kullanıcısına yanıt
    Hocam pixel launcherde malesef yok (ya da ben bilmiyorum) başka launcher deneyebilirsiniz Google Play'de vardır illaki ama oradaki launcherler genelde çok dandik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8C1AF27D6

Forum yöneticileri beni takmıyor artık. İlk mesajı editleyemiyorum, kimsenin umrunda değil. Sorun düzelirse ekleyeceğim.

Alıntıları Göster
    .
  • Sorun nedir niye editleyemiyorsunuz ?

• Kobrakai kullanıcısına yanıt
    Gittigidiyor'dan 1959 -75 Worl puan ile aldım. Dora ithalat ile gelmiş Nokia Türkiye garantili cihaz geldi. Hepsiburada da Nokia Türkiye garantili diyorsa alabilirsiniz.
  • ikiz uygulama varmı bide ayarlarda güç tuşu kullanmadan nasıl kapatabiliriz bulamadım oreo alan telefonlarda ikiz uygulama var biliyorum bulamadım telefonu yeni aldım gcam yükledim kamera harika oldu fotoyu istediğin kadar yakınlaştır bozulma yok
  • serif66 S kullanıcısına yanıt
    Kare olan tuşa uzunca basın.

tşk ederim güç tuşu bozulmasın diye kapatmak için g play den uygulama indirdim reklamlarından dolayı kaldırdım nokia nın ayarlarında yok galiba tavsiye edeceğiniz bir şey varmı
  • serif66 S kullanıcısına yanıt
    Tuş kolayca bozulmaz çok takılmayın.

bu güne kadar kullandığım tellerde hiç güç tuşu kullanmadım alışkanlık olduğu için ekran açıkken cebe koyuyorum sıkıntı o yüzden bi çare bulmam lazım telden memnun olmasam satıcam o derece
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.