Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (227. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi akşamlar. Telefonu şarja taktigimda "sarj oluyor" yazisi cikiyor ve uyari sesi de geliyor. Ancak bir kaç sefer dakikalar sonra baktığımda sarj olmadigini farkettim. Sanirim ekran 15 sn yada 30 sn sonra uyku moduna geçince sarji duruyor. Böyle bir sorunla karşılaşan yada bir önerisi olan var mi? Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • star1984 S kullanıcısına yanıt
    Şarj cihazının kablosunu prize giren taraftan çok az geriye çekerek dener misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -dehşet- -- 22 Aralık 2018; 20:58:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • star1984 S kullanıcısına yanıt
    Aç kapa yap ya da fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Anlattıklarınıza göre yazılımsal bir problem gibi duruyor
  • Vietnam ve Almanya'ya pie gelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar 10tl ye 1 seneden fazla kullandığım nova launcher 0.59 kuruşa düşmüş kaçırmayın derim bence en iyi launcher

• admknl A kullanıcısına yanıt
    Sağ olun hocam satın aldım.

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam

• Dogukankaya844 D kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam

• Nerede kaldı bu pie

• quote:

Orijinalden alıntı: admknl

Arkadaşlar 10tl ye 1 seneden fazla kullandığım nova launcher 0.59 kuruşa düşmüş kaçırmayın derim bence en iyi launcher
    Denedim hocam şimdi prime alıp, microsoft launcher denemiş miydiniz? Novada ML ye göre eksikler var gibi geldi, bence bir kurup bakın denerim iade ettim ne yazık ki.
  • Hocam MS kullandım bunun işlevi ona göre çok fazla ben kısayol baya kullanan birisiyim Novada olan özellikleri msde bulamadığım için novayı almıştım

• Pie güncellemesini alan var mı

• Merhabalar xdadevolopers'da gezerken tesadüfen gördüm. Henüz Pie güncellemsi almayan kullanıcılar aşağıdaki yöntem ile resmi güncellemeyi yükleyebilirler.

1.https://android.googleapis.com/packages/ota-api/nokia_nb1_ta100400ww/59bd9a533025ca61629b32eb85fd6e410705c1dc.zip adresinden 1,5 GB boyundaki güncellemeyi indirin.

2. Dosyayı "NB1-5110-0-00WW-B05-update.zip" şeklinde yeniden adlandırın.

2. İnen dosyayı telefonun dahili hafızasında kök dizine atın.

3. Ardından Telefondan "*#*#874#*#*" numarasını tuşlayın. Tuşladıktan sonra aşağıdaki uyarı çıkacak. Şimdi yükle dediğiniz zaman güncellemeyi yüklemeye başlayacak.

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3" QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <===

Not: Sitede tüm Nokia 8 model numaralarıyla uyumlu olduğu yazıyor.

Kaynak ve detaylı bilgi için:https://forum.xda-developers.com/nokia-8/how-to/pie-near-beta-labs-available-nokia-8-t3867037/post78496946

• Konulardan çok anlamam ama root mu gerekiyor bunun için.
  • Bu pie beta diye biliyorum

• BroteinCi kullanıcısına yanıt
    Verdiğim linkten incelerseniz konuyu beta olmadığı belirtilmiş ve resmi güncelleme. Bunu yüklemeniz telefonu garanti dışı bırakmaz. Beklerseniz de bu linkte yer alan güncelleme gelecek ve telefonunuz normal bir şekilde güncelleme almaya devam edecek.

• Hayır resmi güncelleme olduğu için root veya botloader kilidini açmak gibi bir durum yok. Hatta cihaz rootlu veya custom recovery içeriyorsa sorun yaşanıyor. Bunun için konuda stock recovery paylaşılmış. Dediğim gibi pie güncellemesinin telefonunuza gelmesini beklerseniz de aynı güncellemeyi alacaksınız.

• Ne olursa olsun güncellemenin telefona gelmesini beklemek en doğrusu arkadaşlar. Sağdan soldan bulup yüklemeyin bence. Yakında gelir zaten risk almaya gerek yok.
  • Güncelleme doğrudan Google sunucusundan iniyor, resmi OTA güncellemesi, pekte sağdan soldan bulunmuş bir rom gibi durmuyor. Tercih meselesi tabi ben sadece beklemek istemeyenler için paylaştım. 🙂

• Pie beta kurulu bende, kurulum yapamadım. Sizde oreo mu vardı? Ekran görüntüsünden öyle anladım

• 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.