Şimdi Ara

===> NOKIA 5800 XpressMusic SIK SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI <=== (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
2
Favori
33.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • h kartı ıcın uygulamalar ıcerısınd dosya yonetıcısıne gırın E: nın ıcıne gırıp seceneklerde bıcımlendırın.
    telefonun arama ekranına gelıp *#7370# tuslayın. guvenlık kodunu gırın. tel acılıp kapanacak hepsı bu kadar. Yalnız formattan once rehberın yedegını almayı unutmayın
  • 27. tüyo da benden olsun. v5-tr de quick office ve rihanna uygulamaları çıkmıyor mu?
    elcevap: çıkıyor. ev ekranı kısayolları listesinde hem bunlar ve hem de daha fazlası var.
  • arkadaslar bi sorum olcak v50 yükledim ben ama dokunmatik ekran titireşim seviyesi 1deyken de 3de gibi titreşiyo, cok titreşiyo yani, sizde de böle bişey var mı ?
  • telefonu sessiz e aldım titreşimle uyarıyı da açtım.
    ama arandığımda titremiyor telefon.
    'genel'deyken telefon, arkada melodi çalarken titriyor.
    az titriyor zaten anlamadım.
  • Arkadaşlar bugün telefonun arama bölümünde canlı tv diye birşey gördüm, ama yapamadım nasıl yapılıyor bu?
  • kimse bakmıyor bu başlığa sanırım.
    ana konuda da sordum cevap alamadım.
    yeni konumu açmak lazım acaba
  • Bence de kimse bakmıyor. Şu tv soruma hala cevap alamadım.
  • Merhabalar, foruma yeni üye oldum, biraz gezindim ama bulamadım, şöyle bir sorum olacaktı, telefon cebimdeyken istemeden basıyomuşum herhalde cevaplama tuşuna, arayanlar çok kızıyor :D Bunu engelleyeceğimiz bir özellik var mıdır, yoksa cebinde kullanma kardeşim mi diyeceksiniz? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pentagram_31

Merhabalar, foruma yeni üye oldum, biraz gezindim ama bulamadım, şöyle bir sorum olacaktı, telefon cebimdeyken istemeden basıyomuşum herhalde cevaplama tuşuna, arayanlar çok kızıyor :D Bunu engelleyeceğimiz bir özellik var mıdır, yoksa cebinde kullanma kardeşim mi diyeceksiniz? :D

Hayır kardeş o biraz zor aslında.Biri arasa senin cevaplaman için o yeşil tuşa büyük bir baskı uygulanması gerek.Dokunmatik olan cevapla tuşuna yanlışlıkla basılması ise imkansız gibi birşey.Bence senin arkadaşlar saçmalıyor ya da cebindeyken o telefon yeşi tuşa müthiş bir baskı uygulanıyor. Dikkat et o telefonu çok baskı uygulama. O bizim kıymetlimiz.
  • mesajım bulunsun aksam incelicem
  • arkadaslar bende 5800 kullanıcısıyım forumu okudum ama soruma cvp bulamadım.telefona format attım hafıza kartını biçimlendirdim şimdide yazı tipini değiştirmek istiyorum ama resource dosyası yok depolama yöntemiylede bağladım pc ye ama yok görünmüyor,nasıl geri getirebilirim? yardımcı olursanız çk sevinirim
  • http://forum.donanimhaber.com/m_42037063/tm.htm

Lütfen sorularınızı buraya sorun.Yeni faaliyete geçen üst konudur.
  • Telefonu alıp bilgisi olmayanlar için güzel omuş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.