Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
18
Favori
280.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meraba arkadaşlar telefonuma yeni batarya alacağım. şimdiki batarya çok çabuk ısınıyor ve internette takılınca en geç 1 saatte bitiyor. yeni batarya alırsam bu süre ne kadar olacak? ve orjinal batarya fiyatını bilen var mı?
  • Benim iki tane 5800'ım var ikisinde de kamera uygulaması çalışmıyor. Nedenini bilen var mı?
  • Hocam merhabalar. Her şeyden tüm yardım ve gayretleriniz için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten verdiğiniz emek takdire şayan.
    Gelelim benim sorunuma: Ben 2 ay önce Sunrise FW'yi tüm anlatımlarınıza göre kurdum. Gerçekten çok memnunum. Yalnız ben mi bi şeyleri yanlış yaptım, telefonu mu çok mıncıkladım bilmiyorum en son uygulama yöneticisini açamıyorum. Uygulama Yöneticisi menüsüne ayarlar kısmından giriyorum. Yalnız Yüklü Uygulamalar'ı tıkladığımda menü açılacak gibi oluyor. Daha son Uygulama Yöneticisi menüsüne geri dönüyor. Bir de ana ekranda tercihlerin olduğu kısımda Genel tercihinde kullanırken Etkin profili düzenle'ye basıyorum tercihlerin olduğu menü geliyor tekrar ana ekrana geri dönüyor cihaz. Yardımcı olabilirseniz çok minnettar kalacağım size. Yalnız bu arada şunu da belirtmeliyim telefona başka hafıza kartını da bir kaç sefer takıp çıkardım. (kurulumda kullandığım hafıza kartı haricinde)
    Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyor, çalışmalarınızın devamını dilliyorum.
    İyi çalışmalar...
    [/size=2]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mukremin_ap -- 7 Temmuz 2012; 4:17:34 >

• BL-5J kardeş
  • Arkadaşlar ben çok iyi bir cfw arıyorum.
    Şimdiyekadar yüklediğm cfwlerden verimdı alamadım. Benim 5800da sevmediğm özellik
    grafik hızlandırıcı olmaması. Yani menüde
    yukarı aşağı gezinirken kasma gibi takılmalar
    olması. Ben menüde aşağı yukarı yaparken yağ
    gibi kasmadan gezinmek istiyorum. Hangi
    cfwyi yüklediysem bu sorunu aşamadım. Sizden ricam bu sorunu ortadan kaldıran yani
    menüde falan gezerken yağ gibi hiç kasmayan
    bir CFW varmı. Yardımcı olursanız sevinirm.
  • Arkadaşlar sorunu yine hafıza kartı üzerinden çözdüm. Etkin tercih olarak Genel'e yine girip düzenleyemiyorum ama dosya yöneticisine artık girebiliyorum. Sanırım uyumsuz bir kaç uygulama sorunu tetiklemiş. Hafıza kartı çıkarıp uyg.yöneticisine o şekilde girmeyi denedim oldu. Daha sonra hafıza kartını takınca uyg.yöneticisine girmeye başladım. sorunlu olduğunu düşündüğüm uygulamaları da kaldırınca sorun kökten çözülmüş oldu. Tüm arkadaşlara teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

dostum E bölümünde ses dosyaları kısmının içinde dijital sesler var. Bahsettiğin klasörleri içine atıyorsun.
    Sonra müzik çaları açıyorsun ve çalma listeleri kısmına gelip seçeneklere giriyorsun. Çalma listesinin içine gireceksin unutma. Seçeneklerden bellekten ekleyi tıklıyorsun ve klasörlerini seçip çalma listesini oluşturmuş oluyorsun. Böylece sadece rock klasörüne attığın müzikleri dinlemiş olursun...

tşkler
    İşe yaradı
    Çok sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: gksll

Arkadaşlar ben çok iyi bir cfw arıyorum.
    Şimdiyekadar yüklediğm cfwlerden verimdı alamadım. Benim 5800da sevmediğm özellik
    grafik hızlandırıcı olmaması. Yani menüde
    yukarı aşağı gezinirken kasma gibi takılmalar
    olması. Ben menüde aşağı yukarı yaparken yağ
    gibi kasmadan gezinmek istiyorum. Hangi
    cfwyi yüklediysem bu sorunu aşamadım. Sizden ricam bu sorunu ortadan kaldıran yani
    menüde falan gezerken yağ gibi hiç kasmayan
    bir CFW varmı. Yardımcı olursanız sevinirm.

Sunrise öneririm dostum.
  • Arkadaşlar geçen hafta sonu 5800'ım yıkandı.1 haftadır neredeyse güneş altında kurumaya bıraktım.2-3 günü batarya takılı tabi :( sonra nette araştırıp; pili çıkarıp prinç içine koyup bekletilince sonuç alanlar olmuş.geçen gün denedim;pili takınca ön alt tarafta ''no'' kapatma tuşu yanıyor ama telefon açılmıyor. Bunu hayata döndürme şansım nedir? Yoksa çöp mü oldu artık? Yerini alabilecek telefon henüz bulamadım.1000-1500 TL den başlıyor düzgün bir telefon.Malum sitelerde 200-300 TL'ye Samsung full donanımlı güzel telefonlar var ama onlarda ya spot yada toplama oluyormuş sonra sıkıntı oluyormuş.Alıp çatır çatır kullanan da var tabii..

Bu sorunumu en uygun şekilde nasıl çözerim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RS182

Arkadaşlar geçen hafta sonu 5800'ım yıkandı.1 haftadır neredeyse güneş altında kurumaya bıraktım.2-3 günü batarya takılı tabi :( sonra nette araştırıp; pili çıkarıp prinç içine koyup bekletilince sonuç alanlar olmuş.geçen gün denedim;pili takınca ön alt tarafta ''no'' kapatma tuşu yanıyor ama telefon açılmıyor. Bunu hayata döndürme şansım nedir? Yoksa çöp mü oldu artık? Yerini alabilecek telefon henüz bulamadım.1000-1500 TL den başlıyor düzgün bir telefon.Malum sitelerde 200-300 TL'ye Samsung full donanımlı güzel telefonlar var ama onlarda ya spot yada toplama oluyormuş sonra sıkıntı oluyormuş.Alıp çatır çatır kullanan da var tabii..

Bu sorunumu en uygun şekilde nasıl çözerim?

Herhangi bir yolu yok maalesef.

quote:

Orijinalden alıntı: mukremin_ap

Hocam merhabalar. Her şeyden tüm yardım ve gayretleriniz için çok teşekkür ediyorum. Gerçekten verdiğiniz emek takdire şayan.
    Gelelim benim sorunuma: Ben 2 ay önce Sunrise FW'yi tüm anlatımlarınıza göre kurdum. Gerçekten çok memnunum. Yalnız ben mi bi şeyleri yanlış yaptım, telefonu mu çok mıncıkladım bilmiyorum en son uygulama yöneticisini açamıyorum. Uygulama Yöneticisi menüsüne ayarlar kısmından giriyorum. Yalnız Yüklü Uygulamalar'ı tıkladığımda menü açılacak gibi oluyor. Daha son Uygulama Yöneticisi menüsüne geri dönüyor. Bir de ana ekranda tercihlerin olduğu kısımda Genel tercihinde kullanırken Etkin profili düzenle'ye basıyorum tercihlerin olduğu menü geliyor tekrar ana ekrana geri dönüyor cihaz. Yardımcı olabilirseniz çok minnettar kalacağım size. Yalnız bu arada şunu da belirtmeliyim telefona başka hafıza kartını da bir kaç sefer takıp çıkardım. (kurulumda kullandığım hafıza kartı haricinde)
    Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ediyor, çalışmalarınızın devamını dilliyorum.
    İyi çalışmalar...

Telefona çok fazla program yüklerseniz bir yerden sonra uygulama yöneticisini açamazsınız. Menüdeyken Seçenekler-Düzenle-Kaldır(Sil) derseniz silebilirsiniz uygulamayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 17 Temmuz 2012; 22:04:09 >

• v52 için hack'in nasıl yapıldığını anlatan site var mı? Bulduğum neredeyse tüm siteler 2010 tarihli
  • Uzun cümleler için çeviri programı var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edin Dzeko

Uzun cümleler için çeviri programı var mı acaba?

Google Translate
  • merhabalar 5800 telim arızalandı 1 ay kullanamadım ama bir gün düzeldi gibi şimdi hata yapıyor yazılım v60 yeniden yüklemek istiyorum hard veya soft bir işe yaramıyor ana yazlım sanırım hata oluştu eskiden nsu ile yeniden yazılım yükleyebiliyorduk şimdi o buton çıkmıyor ne yapmam gerekiyor teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: maktastur

merhabalar 5800 telim arızalandı 1 ay kullanamadım ama bir gün düzeldi gibi şimdi hata yapıyor yazılım v60 yeniden yüklemek istiyorum hard veya soft bir işe yaramıyor ana yazlım sanırım hata oluştu eskiden nsu ile yeniden yazılım yükleyebiliyorduk şimdi o buton çıkmıyor ne yapmam gerekiyor teşekkürler

Ovi suit e bağla ordan yazılım güncelleme bölümünde v60 falan yazar onun altında yada yanında biyerlerde 'eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız tekrar yükleyin' seçeneği var oradanda tekrar yükleme yapabilirsin (tabi orjinal sürüm olacak telefon)

Olmadı Jaf kullan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quickly001

quote:

merhabalar 5800 telim arızalandı 1 ay kullanamadım ama bir gün düzeldi gibi şimdi hata yapıyor yazılım v60 yeniden yüklemek istiyorum hard veya soft bir işe yaramıyor ana yazlım sanırım hata oluştu eskiden nsu ile yeniden yazılım yükleyebiliyorduk şimdi o buton çıkmıyor ne yapmam gerekiyor teşekkürler

Ovi suit e bağla ordan yazılım güncelleme bölümünde v60 falan yazar onun altında yada yanında biyerlerde 'eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız tekrar yükleyin' seçeneği var oradanda tekrar yükleme yapabilirsin (tabi orjinal sürüm olacak telefon)

Olmadı Jaf kullan

ovi suitte çıkmıyor orjinal yazılım yüklü olduğu halde tekrar denerim

• quote:

quote:

quote:

Olmadı Jaf kullan

Bende çıkıyor, oralarda biyerde olması lazım ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

Olmadı Jaf kullan

Bende çıkıyor, oralarda biyerde olması lazım ya

yok

• Nokia 5800 için Angry Birds :
    http://forum.donanimhaber.com/m_63848465/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aczmendi

Benim iki tane 5800'ım var ikisinde de kamera uygulaması çalışmıyor. Nedenini bilen var mı?

yardım...
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.