Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
18
Favori
280.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: omrzrn

Arkadaşlar 5800 da sohbet uygulaması var onu çalıştıramıyorum bi yardım eder misiniz?

dostum zorlama derim çünkü ne yaparsan yap çalıştıramazsın. 5800 bu uygulamayı desteklemiyor. Programı koymuşlar ama kullanımı aktif yapmamışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

quote:

Orijinalden alıntı: omrzrn

Arkadaşlar 5800 da sohbet uygulaması var onu çalıştıramıyorum bi yardım eder misiniz?

dostum zorlama derim çünkü ne yaparsan yap çalıştıramazsın. 5800 bu uygulamayı desteklemiyor. Programı koymuşlar ama kullanımı aktif yapmamışlar

değiştircem bu telefonu zaten :D
  • sohbet programları var istersen kur. Telefonda hafıza problemi olmasa çok güzel olacak ama değişircek kadar değil
  • Merhabalar, 5800 bilgisayara bağladığımda otomatik olarak dosyalar onarılsın mı gibilerinden 2 seçenekli bir tarama iletisi geldi ben de ikisini birden seçerek hafıza kartına bakım yaptırmak amaçlı taramayı başlattım.Bittikten sonra da bazı bozuk dosyalarınız onarıldı.. Yedekleme yapmadıysanız silinen bazı dosyalarınıza ulaşmak için kaynak kısmından arama yapınız diye bir ileti geldi.Daha sonrasında hafıza kartının images dosyası 32 kb okunamayan bir dosya haline dönüşmüş. Çekipte depolayamadığım bir çok fotoğrafım sanırım gitti. Kurtarabilmemin bir yolu var mıdır? Ayrıca şimdi de fotoğraf çekince hafıza kartında kaydedilecek yer bulunamadı dşye uyarı verip kaydetmiyor telefon kartına kayıt ediyor??

Teşekkürler.
  • Merhabalar...
    Nokia 5800 telefonumdaki ve hafıza kartındaki bilgileri bilgisayarıma kopyaladım ve telefonu tamir için servise gönderdim. Servise gitmeden önceki uygulamalar/notlar kısmında kayıtlı notlarımı nasıl göreblirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: udgodnugih

Merhabalar...
    Nokia 5800 telefonumdaki ve hafıza kartındaki bilgileri bilgisayarıma kopyaladım ve telefonu tamir için servise gönderdim. Servise gitmeden önceki uygulamalar/notlar kısmında kayıtlı notlarımı nasıl göreblirim?

PC Suite ile açılabilir bence.
  • Sayın Berks.7 ,
    PC Suite ile açılabileceğini belirtmişsin bu bir pc programı mı? yoksa telefondaki bir yazılım mı? bunu nerden bulabilirim. buraya kısayol olarak adres verebilir misin?
  • saol kardeş
  • arkadaşlar s.a az önce nokia suitten 5800 a yazılım güncellemesi yaparken pc birden mavi ekrana geçti kapandı. telefon beyaz ışık şeklinde dondu kaldı açmaya çalıştığımda kesintisiz titriyor ve açılmıyor....bir daha da açamadım ..açmaya çalıştığımda telefon kesintisiz titriyor siyah ekranda. usb kablo telefonu görmüyor zaten..yardım edin..telefonun yedeğini suit almıştı..ben başka şehre yeni geldim ailem bana ulaşamazsa merak eder..allah rızası için yardım
  • hiçkimse yok mu ? rezil olmuş durumdayım
  • sizden hayır gelmasıl çalışacağını da yazın..bu adam yazmış iştehttp://****.net/konu-jaf-ile-yazilim-guncelleme-kurtarma-yeniden-yukleme.htmlez...ben işimi hallettim..bundan sonra da tutorial yazarken jav ın windows 7 de n
  • 2 Yıldır bu telefonu kullanıyorum Arama Ve Mesajlaşma hariç pek kullanmıyorum oyun falan oynarım normalde ama malum 5800 :)
    Telefon baya hırpalandı Bataryada problem yok 4 Dakikada 1 kapanıyor bazen 1 dakika oluyor bu süre.
    Telefonun arka kapağı yok Flaşh bozuk kamera yarı çalışıyor
    Babam telefonu tamir ettirelim diyor fakat bende kendisine anlatmaya çalışıyorum hem pahalıya patlar hemde artık değmez bu telefon için diye sizcede haklı değilmiyim .
  • Telefonun ekranında en ufak bi çizik bile yok ama arka kapak dağıldı biraz dağıldı dediğim bi dişi kırıldı öyle olunca esniyo baya esneyincede kalem çok gevşek duruyo bide kasada biraz ezik var ufak sizce 2. elden kaça okutabilirim telefonu piyasası nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SamuelColt

Telefonun ekranında en ufak bi çizik bile yok ama arka kapak dağıldı biraz dağıldı dediğim bi dişi kırıldı öyle olunca esniyo baya esneyincede kalem çok gevşek duruyo bide kasada biraz ezik var ufak sizce 2. elden kaça okutabilirim telefonu piyasası nedir ?

Hocam bende denedim alam yok.
    Birde o Problemler varsa yanda 2.Bir telefon olarak koyun
  • s.a arkadaşlar.telefonumda whatsapp kullanıyorum.ama programı bi türlü kapatamıyorum.sürekli açık ve internete bağlı.ne şarj bırakıyo telefonda, ne de internet paketi.var mı bunun bi çözümü?istediğim zaman programa girip, istediğim zaman programı kapatabileceğim bi çözüm?
  • s.a arkadaşlar.telefonumda whatsapp kullanıyorum.ama programı bi türlü kapatamıyorum.sürekli açık ve internete bağlı.ne şarj bırakıyo telefonda, ne de internet paketi.var mı bunun bi çözümü?istediğim zaman programa girip, istediğim zaman programı kapatabileceğim bi çözüm?
  • Şu telefon bir de bilgisayara bağlandığında şarj olsaydı, başka bir şey istemezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vahocan

quote:

Orijinalden alıntı: SamuelColt

Telefonun ekranında en ufak bi çizik bile yok ama arka kapak dağıldı biraz dağıldı dediğim bi dişi kırıldı öyle olunca esniyo baya esneyincede kalem çok gevşek duruyo bide kasada biraz ezik var ufak sizce 2. elden kaça okutabilirim telefonu piyasası nedir ?

Hocam bende denedim alam yok.
    Birde o Problemler varsa yanda 2.Bir telefon olarak koyun

Hadi ya :/ napalım mp3 player olarak falan kullanıcam allahtan sesi süper :) Ama yinede bi şansımı denym ben
  • 5800 ün kutusundan çıkan orjinal şarj aletinin modeli neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ofli61.1967

s.a arkadaşlar.telefonumda whatsapp kullanıyorum.ama programı bi türlü kapatamıyorum.sürekli açık ve internete bağlı.ne şarj bırakıyo telefonda, ne de internet paketi.var mı bunun bi çözümü?istediğim zaman programa girip, istediğim zaman programı kapatabileceğim bi çözüm?

şansın yok bu söylediğin prpgramın kendi özeelliği. Önceki sayfalarda bunı açıkladım
    Sonuç bu program kendi kendini açar ve sen bun engelleyeezsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.