Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.380
Cevap
18
Favori
280.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rsy10

quote:

Orijinalden alıntı: Cevab Veremedi

İyi geceler.. Benim bir sorum var. Bu gece 11 sularında elimde telefonla uyuyakalmışım, forumdaydım hatta. Neyse saat 1 gibi aniden uyandım, baktım telefon elimde acayip şekilde hiç durmadan titriyordu. Kapatma düğmesinden kapatamadım, mecbur bataryayı çıkardım. Biraz ısınmıştı ama o elimde olduğu içindir. Peki telefonun böyle titremesinin sebebi nedir acaba ? Bir de biraz uçuk olacak ama patlama olasılığı var mı

titretmişsin dostum telefonu

Ben de tırstım ama

• quote:

İyi geceler.. Benim bir sorum var. Bu gece 11 sularında elimde telefonla uyuyakalmışım, forumdaydım hatta. Neyse saat 1 gibi aniden uyandım, baktım telefon elimde acayip şekilde hiç durmadan titriyordu. Kapatma düğmesinden kapatamadım, mecbur bataryayı çıkardım. Biraz ısınmıştı ama o elimde olduğu içindir. Peki telefonun böyle titremesinin sebebi nedir acaba ? Bir de biraz uçuk olacak ama patlama olasılığı var mı

Cevap Veremedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EknCn

quote:

Cevap Veremedi.

beyler bu telefonda kullanılabilen en iyi navigasyon programı hangisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: erfc20

quote:

quote:

Cevap Veremedi.

orjinal programını kullanıyorum mükemmel... kesinlikle tavsiye ederim!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

quote:

quote:

quote:

Cevap Veremedi.

orjinal programını kullanıyorum mükemmel... kesinlikle tavsiye ederim!!!!

her girdigimde 1 kurus gidio o ne is

• quote:

quote:

quote:

Cevap Veremedi.

Google Maps kullanıyorum, işimi görüyor.

• NomadCRY ın sunrise cwf sini kurdum
    ilk hackim bu ve bir kaç sorum var.
    müzik çalar hangi kalsörü okuyor
    alarm hangi klasörü okuyor
    kendi klasörlerine atarsak sorun kalkar mı
    ve bu klasörleri telefondan mı pc ye bağlayıp depolamadan mı oluşturmak gerekiyo
    ör:telefona 500 şarkı attım (depolama ile bağlayıp hafıza kartında music klasörünün içine klasörsüz olarak açıkta kütüphane yeniliyorum 62 tane buldu gerisi yok
    ör: hafıza kartını cıkarttım telefondan telefon sessizde iken alarm sesi beepte iken (sanırım) alarm ufacık bep yapıp hemen susuyor ne titreşim ne ses veriyor
    lütfen ilgilenir misiniz
  • hackli cfw'den orjinale nasıl dönebiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gewa

hackli cfw'den orjinale nasıl dönebiliriz.

bende merak ediyorum bunun cevabını
  • Herkese iyi günler , hafta sonu otobüs ile sofya ya gideceğim ve haliyle müzik dinlemeden de geçmez bu yolculuk

Müzik listemi gözden geçirip Pc de klasörler halinde yeni listeler yaptım 2 gün önce..

Yabancı - Hit - Türkçe - Klasik vs. vs. ancak bunları Liste şeklinde nasıl atabilirim ?

Daha önceden bütün şarkıları atıp tek tek liste yapmıştım ve neredeyse 1.5 haftamı almıştı bu işlem , buna hem vaktim yok hemde uğraşmak istemiyorum..

Oluşturduğum listeleri olduğu gibi atıp olduğu gibi dinlemem için ne yapmam gerekiyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annalyze -- 9 Nisan 2012; 1:20:28 >

• dostum E bölümünde ses dosyaları kısmının içinde dijital sesler var. Bahsettiğin klasörleri içine atıyorsun.
    Sonra müzik çaları açıyorsun ve çalma listeleri kısmına gelip seçeneklere giriyorsun. Çalma listesinin içine gireceksin unutma. Seçeneklerden bellekten ekleyi tıklıyorsun ve klasörlerini seçip çalma listesini oluşturmuş oluyorsun. Böylece sadece rock klasörüne attığın müzikleri dinlemiş olursun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok sağol hocam hemen deniyorum

Oldu hocam hallettim büyük bir dertten kurtardın beni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Annalyze -- 10 Nisan 2012; 1:24:13 >
  • iyi akşamlar, arkadaşlar telefonumda son 1 aydır ekranında donma oluyor, özellikle msn'de yazışırken, tuş kilidini birkaç kez kapatıp açtıktan sonra düzeliyor, ancak ekran ışığı kapandığı zaman dokunduğumda yine aynı şey oluyor, 4-5 ay kadar önce format atmıştım, acaba yine mi format atmam gerekiyor veya başka bir yolu varmı, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • benim telefon tuş kilidini açınca arada ekranın pikselleri kayıyor,görüntü bozuk oluyor, genelde soğukken oluyor, napmalıyım ekranda mı sorun vardır yoksa formatla düzelir mi
  • Arkadaşlar ben bu telefonun Galerisine şifre koymak istiyorum. Nasıl yapabilirim bunu?
  • bu istediğini telefonun orjinal menüsünden yapamazsın. Prpgram yüklemen gerekir. Kullanmadığım için bilmiyorum ama araştır çok rahat bulacağına eminim
  • iyi günler ben sizden su konuda bir yardım istiyorum ;

5800 için dokunmatik ekran kalibrasyonu doğru şekilde nasıl yapılır yada yapılmalı , forumda dokunmatik ekranın performansını geliştirdiği ve yapılması gerektiği yazıyor ancak doğru şekilde nasıl yapıldığı hakkında bir yazı bulamadım
    yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_BuFFy

iyi günler ben sizden su konuda bir yardım istiyorum ;

5800 için dokunmatik ekran kalibrasyonu doğru şekilde nasıl yapılır yada yapılmalı , forumda dokunmatik ekranın performansını geliştirdiği ve yapılması gerektiği yazıyor ancak doğru şekilde nasıl yapıldığı hakkında bir yazı bulamadım
    yardımcı olursanız sevinirim kolay gelsin

sen ilgili menüye gir orada sana yol gösterecek zaten. Tamamen senin parmaklarına bağlı dpğru ya da yanlış diye bir şey yok
  • 2 yıldır ilk kez telefonu elimden düşürdüm şarjı çok çabuk bitiyor eskiye nazaran. Acaba bir kartında bir sorun mu oluştu ?
  • Arkadaşlar 5800 da sohbet uygulaması var onu çalıştıramıyorum bi yardım eder misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.