Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
18
Favori
280.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NomadCRY

quote:

Orijinalden alıntı: fofo

quote:

quote:

beyler ben telefonu yeni aldım nette gezinirken 5800 ın iphone görünüşlü ekranını gördüm bi yerde hoşuma gitti biraz araştırdım özellikle biroltr arkadasın konusunu hack yapmak gerekiyormuş da şimdi ben v51 konusundaki gerekli dosyaları indirip uygulayacam ama olacakmı tel istedigim gibi iphone görünümlü yoksa hackden sonra tema gibi yüklüyormuyuz görünümleri nasıl oluyor bu işler ..cavaba göre girişicem şimdi

biroltr değil f@tih inkini yükleyeceksiniz iPhone stil için.Gerekli herşey f@tih'in konusunda yazıyor zaten.Sormanıza gerek yoktu.

Bölüm 1 Madde 5 f@tih'in bölümündeki ilk linki tıklayın

ben farketmez diye indirdim ama o konudaki dosyaları neyse silerim basdan alırım artık.tşk

Önemli değil.Dediğim gibi fatihin konusunda herşey yazıyor.Ama benim tavsiyem bu gece çıkacak yeni fw yi beklemeniz müthiş olacak.

Hey normad fw hakkında biraz ipucu ver dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sinestezi_ -- 14 Ağustos 2010; 18:00:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: saw22

quote:

quote:

quote:

quote:

beyler ben telefonu yeni aldım nette gezinirken 5800 ın iphone görünüşlü ekranını gördüm bi yerde hoşuma gitti biraz araştırdım özellikle biroltr arkadasın konusunu hack yapmak gerekiyormuş da şimdi ben v51 konusundaki gerekli dosyaları indirip uygulayacam ama olacakmı tel istedigim gibi iphone görünümlü yoksa hackden sonra tema gibi yüklüyormuyuz görünümleri nasıl oluyor bu işler ..cavaba göre girişicem şimdi

biroltr değil f@tih inkini yükleyeceksiniz iPhone stil için.Gerekli herşey f@tih'in konusunda yazıyor zaten.Sormanıza gerek yoktu.

ben farketmez diye indirdim ama o konudaki dosyaları neyse silerim basdan alırım artık.tşk

Önemli değil.Dediğim gibi fatihin konusunda herşey yazıyor.Ama benim tavsiyem bu gece çıkacak yeni fw yi beklemeniz müthiş olacak.

Bak nick imi ikinci kez yanlış yazdın.İnadına mı yapıyorsun.Çok mu zor NomadCRY yazmak.

Valla ipucu veremem f@tih abiye söz verdim.Test etmem için bana yolladı test ettim ve bir hata yok.İftar sonrası geliyor yeni cfw.Ama şunu söyleyeyim tek kelimeyle muazzam olmuş.Öyle böyle değil harika.Yeni bir işletim sistemi gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 14 Ağustos 2010; 20:18:37 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bak nick imi ikinci kez yanlış yazdın.İnadına mı yapıyorsun.Çok mu zor NomadCRY yazmak.

Valla ipucu veremem f@tih abiye söz verdim.Test etmem için bana yolladı test ettim ve bir hata yok.İftar sonrası geliyor yeni cfw.Ama şunu söyleyeyim tek kelimeyle muazzam olmuş.Öyle böyle değil harika.Yeni bir işletim sistemi gibi.

İftar gelsede çifte sevinç yaşasak. Hacu bu arada nickinin anlamı ne yav cidden merak ettim

• Ağlayan göçebe demek.Gerçi kelimelerin yerleri ters ama CRYNomad de hoş değil yani.

Aslında NomadCRY da tam o anlamı vermiyor ama olsun hoş oluyor yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 14 Ağustos 2010; 20:28:45 >
  • quote:

Ağlayan göçebe demek.Gerçi kelimelerin yerleri ters ama CRYNomad de hoş değil yani.

Nick güzelmiş sayın NormadCRY ( Harfinin büyüklüğüne küçüklüğüne kadar düzgün yazım. ) Neysse bu konuyu kapatalım konu pisleniyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _sinestezi_ -- 14 Ağustos 2010; 18:43:37 >

• quote:

quote:

Ağlayan göçebe demek.Gerçi kelimelerin yerleri ters ama CRYNomad de hoş değil yani.

Nick güzelmiş sayın NormadCRY ( Harfinin büyüklüğüne küçüklüğüne kadar düzgün yazım. ) Neysse bu konuyu kapatalım konu pisleniyo.

Yav yeter yav görme problemin mi var senin. Yine yanlış yazdın. NomadCRY olacak NormadCRY değil.

Kasıtlı mı yapıyorsunuz yahu. Şaka gibi valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 14 Ağustos 2010; 20:49:50 >

• quote:

quote:

quote:

Yav yeter yav görme problemin mi var senin. Yine yanlış yazdın. NomadCRY olacak NormadCRY değil.

Kasıtlı mı yapıyorsunuz yahu. Şaka gibi valla.

Tamam dostum şakalandın kameraya el salla.

• Bluetooth ile telefona alınan, özellik desteklenmiyor dediği dosyaları telefona kaydedebilmenin bir yolu var mı ? Yoksa usb tek çağre mi ?
  • Konunun dışına çıkmayalım lütfen. @ saw22 bu kadarı yeterli sanırsam.

Bu mesaja cevap yazma.

quote:

Orijinalden alıntı: harun_tr

Bluetooth ile telefona alınan, özellik desteklenmiyor dediği dosyaları telefona kaydedebilmenin bir yolu var mı ? Yoksa usb tek çağre mi ?

Nasıl yani?Sorunuzu anlayamadım. Biraz daha açar mısınız?

Konu dışına çıktığımız için saw22 ve kendim adıma sizlerden özür diliyorum.Hepsi onun yüzünden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NomadCRY -- 14 Ağustos 2010; 21:10:05 >
  • Az önce eve geldim telefonu yaklaşık4 saat evvel aldım arkadaşlar süper bir cihaz fakat hep benimi bulur bilmiyorum ama telefonla bir iki resim çektim daha sonra metrodayken bir resim daha alayım dedim kamerayı açtım ekran kapkaranlık odaklanma çerçevesi yanıp sönüyor video moduna aldım sorun aynı ikincil kameraya aldım gene aynı en sonunda kapatıp açtım düzeldi arka planda çalışan bir uygulama olmadığı halde canımı sıktı bu durum biraz cihazda v40 yüklü yarın güncelleyeceğim, microSD hafıza kartı var fakat kutu içerisinden adaptörü çıkmadı normal mi?.Sizden bir öneri isteğim var bana hangi hackli versiyonu önerirsiniz ya da şöyle sorayım kullanıpta en çok memnun kaldığınız hackli versiyon hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srknwrx69 -- 14 Ağustos 2010; 23:51:01 >
  • quote:

Konunun dışına çıkmayalım lütfen. @ saw22 bu kadarı yeterli sanırsam.

Bu mesaja cevap yazma.

quote:

Orijinalden alıntı: harun_tr

Bluetooth ile telefona alınan, özellik desteklenmiyor dediği dosyaları telefona kaydedebilmenin bir yolu var mı ? Yoksa usb tek çağre mi ?

Nasıl yani?Sorunuzu anlayamadım. Biraz daha açar mısınız?

Konu dışına çıktığımız için saw22 ve kendim adıma sizlerden özür diliyorum.Hepsi onun yüzünden.

Mesela telefonun çalıştırmadığı uzantılı bir dosyayı telefona attım, telefon özellik desteklenmiyor diyor ve kaydetme seçeneği vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: srknwrx69

Az önce eve geldim telefonu yaklaşık4 saat evvel aldım arkadaşlar süper bir cihaz fakat hep benimi bulur bilmiyorum ama telefonla bir iki resim çektim daha sonra metrodayken bir resim daha alayım dedim kamerayı açtım ekran kapkaranlık odaklanma çerçevesi yanıp sönüyor video moduna aldım sorun aynı ikincil kameraya aldım gene aynı en sonunda kapatıp açtım düzeldi arka planda çalışan bir uygulama olmadığı halde canımı sıktı bu durum biraz cihazda v40 yüklü yarın güncelleyeceğim, microSD hafıza kartı var fakat kutu içerisinden adaptörü çıkmadı normal mi?.Sizden bir öneri isteğim var bana hangi hackli versiyonu önerirsiniz ya da şöyle sorayım kullanıpta en çok memnun kaldığınız hackli versiyon hangisi?

http://forum.donanimhaber.com/m_42124709/tm.htm

Kesinlikle en iyisi bu. Telefonu V51'e güncelleyin.Hard format atın.Hackleyin tekrar hard format atın.

@ harun_tr

Evet PC'den atmak gibi gözüküyor.

• şeytan kulağına kurşun şu ana kadar kullandığım en iyi telefon forumlardaki sorunları görünce şaşırıyorum benim için çok hayati birkaç programım var bankayla ilgili o yüzden v51 i pek düşünmüyorum ama v60 inşallah geçerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

şeytan kulağına kurşun şu ana kadar kullandığım en iyi telefon forumlardaki sorunları görünce şaşırıyorum benim için çok hayati birkaç programım var bankayla ilgili o yüzden v51 i pek düşünmüyorum ama v60 inşallah geçerim

http://forum.donanimhaber.com/m_42124709/mpage_1/f_/key_//tm.htm#42134845

Bu CFW'yi yüklerseniz telefonunuz eskisinden çok daha güzel bir hale gelecektir.

• telefonun hafıza kartına format atmak istemiyorum bunun yerine sistem dosyalarını silmek yetiyormuş.bu konunun nasıl yapıldığı hakkında bilgisi olan var mı acaba.
  • öncelikle bilgisayarında sistem ve gizli dosyaları göster diyeceksin ki bunları görebilesin. Açıcaksın hafıza kartını içinde Backup, Resimler, Images, Videolar, sesler filan gibi içinde senin çektiğin resimler müzikler olan klasörler hariç hepsini silebilirsin aslında.

Yani

Varsa
    backup (telefon yedekleme buraya yapılıyor),
    cities (Ovi Maps Haritaları burda duruyor)
    ve resim ses video klasörlerini tutuyorum.

data, sys, private, system, resource gibi klasörleri ve roottaki dosyaları siliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

öncelikle bilgisayarında sistem ve gizli dosyaları göster diyeceksin ki bunları görebilesin. Açıcaksın hafıza kartını içinde Backup, Resimler, Images, Videolar, sesler filan gibi içinde senin çektiğin resimler müzikler olan klasörler hariç hepsini silebilirsin aslında.

Yani

Varsa

data, sys, private, system, resource gibi klasörleri ve roottaki dosyaları siliyorum.

Bir de buna ek olarak şunu söyleyeyim.

Format sonrası resource klasörünün oluşmaması ihtimali var.Eğer oluşmazsa telefona hard format atın.Ve hackleyin.

Birkaç kişi sormuş NomadCRY'e ne oldu diye.
    diyenler imzama baksın. Ben NomadCRY

• quote:

Orijinalden alıntı: herkese_merhaba

quote:

Orijinalden alıntı: aresmar

öncelikle bilgisayarında sistem ve gizli dosyaları göster diyeceksin ki bunları görebilesin. Açıcaksın hafıza kartını içinde Backup, Resimler, Images, Videolar, sesler filan gibi içinde senin çektiğin resimler müzikler olan klasörler hariç hepsini silebilirsin aslında.

Yani

Varsa

Bir de buna ek olarak şunu söyleyeyim.

Format sonrası resource klasörünün oluşmaması ihtimali var.Eğer oluşmazsa telefona hard format atın.Ve hackleyin.

Birkaç kişi sormuş NomadCRY'e ne oldu diye.
    diyenler imzama baksın. Ben NomadCRY

telefon hackli zaten telefona hard format atıcam daha önceden hafıza kartındaki sistem dosyalarını silmek istiyorum.cevaplar için teşekkürler.

• Benim soracağım bikaç soru var bu sertifika alırken telefonumuzun imei sini veriyoruz bi herhangi bi problem çıkartmaz mı birde o sertifikayı her oyun için ayrımı yoksa bir kerelikmi alıyoruz.Bu arada yuh diyorum artık NomadCRY in cezasını artırmışsınız bide arkadaşının üyeliğinede ceza vermişsiniz xpressmusic bölümünü canlı tutan bi kişiye bunları yapıyosunuz ya ne diyim size yönetim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza53 -- 15 Ağustos 2010; 21:18:41 >
  • arkadaşlar fring yükledim msnden sesli görüntülü görüşme yapamadım sadece mesajlaşabiliyorum bir ayarı falanmı var benim bilmediğim acaba
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.