Şimdi Ara

Nokia 5800 Tüm Sorularınızın Çözümü/Destek/Oyun-Prog.-Yazılım Paylaşım/5800'la İlgili Herşey (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.379
Cevap
18
Favori
280.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hamza53
    Benim soracağım bikaç soru var bu sertifika alırken telefonumuzun imei sini veriyoruz bi herhangi bi problem çıkartmaz mı birde o sertifikayı her oyun için ayrımı yoksa bir kerelikmi alıyoruz.Bu arada yuh diyorum artık NomadCRY in cezasını artırmışsınız bide arkadaşının üyeliğinede ceza vermişsiniz xpressmusic bölümünü canlı tutan bi kişiye bunları yapıyosunuz ya ne diyim size yönetim

Başka bir arkadaşımın hesabından giriş yapıyorum ben NomadCRY.

@ hamza53

İyi niyetiniz için teşekkürler ama görüşünüzü buraya yazmayıp ta herhangi bir admin e pm atarak bildirirseniz daha iyi olur. Sonuçta buraya yazmanızın bir yararı yok. Forumda yanlış anlaşılıyor bu tip şeyler

@ tnrskr

Fringde görüntülü görüşme yapılamıyor bildiğim kadarıyla. Emin değilim ama kullanan bir arkadaşın yorumu daha sağlıklı olacaktır. Win live messenger da görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz ama arka kamerayla

Saygılar
    NomadCRY...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelby Cobra -- 16 Ağustos 2010; 0:25:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Masters4

quote:

Benim soracağım bikaç soru var bu sertifika alırken telefonumuzun imei sini veriyoruz bi herhangi bi problem çıkartmaz mı birde o sertifikayı her oyun için ayrımı yoksa bir kerelikmi alıyoruz.Bu arada yuh diyorum artık NomadCRY in cezasını artırmışsınız bide arkadaşının üyeliğinede ceza vermişsiniz xpressmusic bölümünü canlı tutan bi kişiye bunları yapıyosunuz ya ne diyim size yönetim

@ hamza53

İyi niyetiniz için teşekkürler ama görüşünüzü buraya yazmayıp ta herhangi bir admin e pm atarak bildirirseniz daha iyi olur. Sonuçta buraya yazmanızın bir yararı yok. Forumda yanlış anlaşılıyor bu tip şeyler

@ tnrskr

Fringde görüntülü görüşme yapılamıyor bildiğim kadarıyla. Emin değilim ama kullanan bir arkadaşın yorumu daha sağlıklı olacaktır. Win live messenger da görüntülü görüşme yapabiliyorsunuz ama arka kamerayla

Saygılar
    NomadCRY...

Hacu bu hesabınıda banlamasınlar. Arkadaş kalmaz giremezzin bak.

• benim telefonun dokunmatik özeliği gitti hiçbişi algılamaz oldu bunu kim açıklıcak yatarken normal kalkınca bozuldu 1 gecede değişdi dağ gibi telefon.
  • quote:

quote:

@ hamza53

Saygılar
    NomadCRY...

Bu arada benim sertifika ile ilgili sorum kaynamış acaba bi problem çıkmazmı imei no su hakkında geçen bi arkadaşıma masaj gelmişti imei no nuz klonlanmıştır diye.

• Ben telefonu elimde tutunca wifi bağlantısı kesiliyor bırakınca bağlanıyor anten sorunu var bu telefonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: temser

benim telefonun dokunmatik özeliği gitti hiçbişi algılamaz oldu bunu kim açıklıcak yatarken normal kalkınca bozuldu 1 gecede değişdi dağ gibi telefon.

Arkadaşımın hesabıdır.Ben NomadCRY.

Madde 3'te belirttiğim gibi telefonda büyük bir sorun olduğunda hard format atınız.Telefonu son yazılıma güncelleyiniz.Ve ayarlar-> Telefon -> Dokunma girişinden kalibrasyon yapınız.Bunları yaptığınız halde bir düzelme olmazsa telefonu servise götürün.

@ hamza53

Şu ana kadar bir tane bile bu malum çin sitesinin IMEI kolnladığı haberi gelmedi.Ben tüm telefonlarıma sertifika aldım.Hiçbir problem çıkmadı ve çıkmıyor da.Bu işlemde bir sorun olacağını sanmıyorum.Sertifika alırken IMEI nonuzu bence rahatlıkla verebilirsiniz.

Arkadaşınızın başına gelen olayın ise IMEI nosunu çin sitesine vermesinden olduğunu düşünmüyorum.

Bence bu sertifika işleriyle uğraşacağınıza direk telefonu hackleyin.Hiçbir sertifika sorunu olmadan tüm programları kurarsınız telefonunuza.

@ saw22

Konuyu dağıtma lütfen.

Saygılar
    NomadCRY...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: temser

benim telefonun dokunmatik özeliği gitti hiçbişi algılamaz oldu bunu kim açıklıcak yatarken normal kalkınca bozuldu 1 gecede değişdi dağ gibi telefon.

Arkadaşımın hesabıdır.Ben NomadCRY.

Madde 3'te belirttiğim gibi telefonda büyük bir sorun olduğunda hard format atınız.Telefonu son yazılıma güncelleyiniz.Ve ayarlar-> Telefon -> Dokunma girişinden kalibrasyon yapınız.Bunları yaptığınız halde bir düzelme olmazsa telefonu servise götürün.

@ hamza53

Şu ana kadar bir tane bile bu malum çin sitesinin IMEI kolnladığı haberi gelmedi.Ben tüm telefonlarıma sertifika aldım.Hiçbir problem çıkmadı ve çıkmıyor da.Bu işlemde bir sorun olacağını sanmıyorum.Sertifika alırken IMEI nonuzu bence rahatlıkla verebilirsiniz.

Arkadaşınızın başına gelen olayın ise IMEI nosunu çin sitesine vermesinden olduğunu düşünmüyorum.

Bence bu sertifika işleriyle uğraşacağınıza direk telefonu hackleyin.Hiçbir sertifika sorunu olmadan tüm programları kurarsınız telefonunuza.

@ saw22

Konuyu dağıtma lütfen.

Saygılar
    NomadCRY...

Yazımın bir kısmı yanlış anlaşılmış galiba arkadaşım zaten öle çin sitesine falan vermedi imei nosunu tel i de eski bişe öle uğraşılacak bişey değil de böyle bi olay geldi başına yani sorun olup olmuyucanı merak ettiğim için sordum Hack e gelince de bi süre sonra zaten hacklicem ama şimdi hacklersem biliyorum ki kendimi tutamayıp telefonu ağzına kadar oyun ve temayla doldurucam bu yüzden biraz sabretmeye çalışıyorum.Cevabın içinde saol en kısa zamanda kendi adınla dönüş yaparsın inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: fofo
    Ben telefonu elimde tutunca wifi bağlantısı kesiliyor bırakınca bağlanıyor anten sorunu var bu telefonda

iphone diye diye iphone a benzedi sonunda telefon

Ben de böyle bişi olmuyor elin çok mu büyük yahu?
  • Öncelikle telefondan memnun olduğumu ve konunun hakkını verdiğini söylemek istiyorum. Telefonda tuş kilidini açarken şifre sormasını istiyorum. Bütün menüleri kurcaladım bulamadım. Ya ben gözden kaçırıyorum ya da yok. Varsa hangi menüden ulaşırım? Yok ise bunun için bir program varmıdır? Teşekkürler.
  • quote:

Öncelikle telefondan memnun olduğumu ve konunun hakkını verdiğini söylemek istiyorum. Telefonda tuş kilidini açarken şifre sormasını istiyorum. Bütün menüleri kurcaladım bulamadım. Ya ben gözden kaçırıyorum ya da yok. Varsa hangi menüden ulaşırım? Yok ise bunun için bir program varmıdır? Teşekkürler.

Tuş kilidi ile devreye giren değil de süre ile devreye giren bir kilit var.
    Şu sekilde ulaşılabilir.
    Menu->Ayarlar->Telefon->Telefon yönetimi->Güvenlik->Telefon ve SIM kart-> Tel. oto. kilitlenme suresi->
    Buraya dakika olarak bir sayı girildiğinde otomatik kilitlenir. İlk şifre 12345 dir.
  • Unutmadan CFW'lere Pandora'yı da ekleyelim.

http://forum.donanimhaber.com/m_42200893/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tardy

quote:

Telefonunuzda Settings Wizard diye bir menü olacak.Oradan operatör ayarlarınızı tanımlayın.Eğer hala olmazsa WAP yazıp 7777'e ücretsiz gönderin.Gelen mesajdaki ayarları kaydedin.Hiçbir sorun kalmaması gerekiyor.Kontörünüzün olduğundan eminsiniz değil mi?

Setting Wizard'ı denedim ama olmadı. 7777'ye gönderdiğim mesajın cevabı gelmedi hala. Kontörüm var. Hatta şu 3G'li telefon kampanyası olan 20 TL'ye 200 TL'lik konuşma ve 100 MB internet kampanyasına da başvurdum ama dediğim gibi Turkcell İnternet'ten bağlanamıyorum. WLAN'ı kullanıyorum evde.

hala cevap gelmediyse uygulamaların içinde operatörününüzün ayarları olucak bende turkcell menü var
    oraya girip bi yerden ayarlarını yapabiliyordun bide öle dene

• dostum sağolasın bu bilgiler çok yardımcı oldu senin gibi dost az bulunur :)
  • Bişey sorucam fatihin yaptığı her cfwde boş menüde Kinetik Scrolling kapalı
    bunu açabilirmiyiz aynı cfw içersinde kodlarda değişiklik yaparak filan
    Şimdiden teşekürler.
  • f@tih'in CFW konusuna sorsan daha iyi olmaz mı?
  • gerçekten işe yaradı sağol :) özellikle gps
  • ah ah şimdi dostum NomadCRY burda olacaktı yine sorulara cevap verecekti konuyu güncelleyecekti ama yok işte bi hiç uğruna banlandı ona hesabımı ödünç verdim vermez olaydım ban süresini artırdılar benim yüzümden :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi herkese_merhaba -- 24 Ağustos 2010; 15:23:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herkese_merhaba

ah ah şimdi dostum NomadCRY burda olacaktı yine sorulara cevap verecekti konuyu güncelleyecekti ama yok işte bi hiç uğruna banlandı ona hesabımı ödünç verdim vermez olaydım ban süresini artırdılar benim yüzümden :(

Evet NomadCRY gittiğinden beri siteye takılmıyorum arada girip bakıyorum kaç gün cezası kalmiş diye bizde özledik kendisini bir an önce döner inş.
  • kütüphaneyi yenile yapıyorum ama yinede gelmiyor hiçbir şarkı.
    müzik diye klasor yaptım onun içine attım şarkıları bunla alakalı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MavimsiDünya

kütüphaneyi yenile yapıyorum ama yinede gelmiyor hiçbir şarkı.
    müzik diye klasor yaptım onun içine attım şarkıları bunla alakalı olabilir mi

zannetmem benm şarkılarım 00000000000 diye bir klasörde ama hepsi müzik çalarda var telefonda hack cfw falan varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.