Şimdi Ara

Nocturne ult kullanırken ne fısıldıyor bilen ? (Forumun profları içeri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler nocturne ult kullanırken all alone dan sonra videoda gördüğünüz gibi tam 32. saniyeden sonra bilmem ne power falan diyor tam olarak anlayan var mı ne dediğini orada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shoturday -- 19 Kasım 2012; 22:16:52 >

• Ne dedigini anlamadim ama cok iyi dusunulmus. Gibe money please
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requast

Ne dedigini anlamadim ama cok iyi dusunulmus. Gibe money please
    delirüke tutulmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: CevizYağı

delirüke tutulmuş

Alıntıları Göster
    besmele çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLüRüK

Beyler nocturne ult kullanırken all alone dan sonra videoda gördüğünüz gibi tam 32. saniyeden sonra bilmem ne power falan diyor tam olarak anlayan var mı ne dediğini orada?

Bir şey demiyor sadece gülüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: faylord

besmele çekiyor

Alıntıları Göster
    Jax Power diyor kanka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Royster

Jax Power diyor kanka.

Alıntıları Göster
    Gülüyor. LoL Wikide de öyle yazıyor. Power falan demiyor sen öyle algılıyon gülüyor o gülüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demacia

Gülüyor. LoL Wikide de öyle yazıyor. Power falan demiyor sen öyle algılıyon gülüyor o gülüyor

Alıntıları Göster
    Ulti atarken söylüyor onu: 1) Darkness 2)All alone 3) Hahahahahaha başka varsa bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Perklorat -- 19 Kasım 2012; 22:51:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavister

Ulti atarken söylüyor onu: 1) Darkness 2)All alone 3) Hahahahahaha başka varsa bilmiyorum.

Abi " hahahahaha " nedir? Biz gülüşme olarak yazdık hahahaha ne lan?
  • quote:

quote:

Dediği doğru yalnız darkness, all alone ve haahaahaa gibi bir gülme efekti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fablable

quote:

quote:

Dediği doğru yalnız darkness, all alone ve haahaahaa gibi bir gülme efekti var.

Alıntıları Göster
    all alone

• quote:

quote:

gülme efekti işte :D
  • farm alone diyor sipakti mitimata diyor spec oynayanlar bilirler zaten skillseti aynı lel
  • Help is not coming eheheehe
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sierra Leonee

Help is not coming eheheehe
    Valla onu bunu bilmem de en iyisi Demacia !
  • quote:

Beyler nocturne ult kullanırken all alone dan sonra videoda gördüğünüz gibi tam 32. saniyeden sonra bilmem ne power falan diyor tam olarak anlayan var mı ne dediğini orada?

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Nocturne/Background

Edit: Arkadan gelen garip sesler onlar, anlam yüklemeye çalışma demek istedim. Nocturne'ün sözlerinin hepsi yukarıdaki link de bulunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhTx3 -- 20 Kasım 2012; 8:42:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PhTx3

quote:

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Nocturne/Background

Edit: Arkadan gelen garip sesler onlar, anlam yüklemeye çalışma demek istedim. Nocturne'ün sözlerinin hepsi yukarıdaki link de bulunabilir.
    yok lan harbi fısıldama sesleri geliyor dikkatli dinleyince wiki'ye de koymamışlar ama wikiyi de dolduran senin benim gibi adamlar bir aralar kayıt işleriyle uğraştığım için bilgim var; random gülme sesleri arasında o fısıldamaların çıkma ihtimali yok.sanki ancient's power gibisinden bişey gibi geldi dikkatli dinleyince.

• quote:

Orijinalden alıntı: xoverbang

yok lan harbi fısıldama sesleri geliyor dikkatli dinleyince wiki'ye de koymamışlar ama wikiyi de dolduran senin benim gibi adamlar bir aralar kayıt işleriyle uğraştığım için bilgim var; random gülme sesleri arasında o fısıldamaların çıkma ihtimali yok.sanki ancient's power gibisinden bişey gibi geldi dikkatli dinleyince.

Alıntıları Göster
    You will smally gibi birşey diyor benim anladığıma göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evre2ka -- 20 Kasım 2012; 15:24:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: evre2ka

You will smally gibi birşey diyor benim anladığıma göre

Alıntıları Göster
    all alone smashes power

• quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

all alone smashes power

Alıntıları Göster
    Ben niye orda shuts up gibi bir şey duyuyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.