Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (748. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
14.992
Cevap
178
Favori
1.017.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://m.facebook.com/nissanharita/&ved=2ahUKEwjnod20-M7lAhVT4KYKHXurATYQFjAAegQIBxAD&usg=AOvVaw3_gST9KwD8-nXLvnN7unrt

Bu kişi Nissan için Harita yüklü kart satıyor
    Ercan Karakaya Nissan yazarak Google'da arayabilirsiniz. Facebook sayfası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esen -- 4 Kasım 2019; 0:11:45 >
  • Yakın zamanda 1.2 benzinli bakım yaptıran var mı
  • Merhaba,
    1.6 dci xtronic araç aldım. Şehir içi ve dışı yakıt tüketimi nedir?

Ayrıca bir depo (55 lt) ile kaç km yol yapıyor bu araçlar?

Son olarak start stop kalıcı olarak kapatılabiliyor mu?

Teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzokid -- 22 Kasım 2019; 9:13:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Yakın zamanda 1.2 benzinli bakım yaptıran var mı
    1150 lira tuttu ekstra 4 adet kapiçi basamak tarzı bişi taktılar boyayı korumak için 3 taksit parafa yaptırdım yüksek geldi bana
  • Arkadaşlar 2016 model 1.2 manuel skypack aracımla bende aranızdayım. Alır almaz bakım yaptırayım dedim. Fakat 5w 30 mu 5w 40 mı bu aracın yağı çözemedim. İkisinide kullanan kişiler var. Arada kaldım. Yardımcı olun lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnie.darko

Arkadaşlar 2016 model 1.2 manuel skypack aracımla bende aranızdayım. Alır almaz bakım yaptırayım dedim. Fakat 5w 30 mu 5w 40 mı bu aracın yağı çözemedim. İkisinide kullanan kişiler var. Arada kaldım. Yardımcı olun lütfen.
    Aracın yağı hassas zaten 2014-2015lerde bol miktarda eksiltme sonucu motor gidenler oldu sakın 5w30 kullanma tavsiye olarak motul 5w40 xcess al derim hayırlı olsun bendw de 2016 skypack var satlıktı keşke fiat alsaydın sen kaç km kaça aldıb merak ettim
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    2016 manuel 105.5 aldım hocam. 50 bin kmde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnie.darko

2016 manuel 105.5 aldım hocam. 50 bin kmde.
    araçta boya değişen var mı fiat çok iyiymiş gerçekten garanti bitmiş mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defiant82 -- 25 Kasım 2019; 15:20:6 >
  • Garanti bitmiş Nisan gibi. Boya değişen yok sadece ufak rötuş boyaları var. Bu arada xcess 5w40 siparişini verdim gg'dan 195 tlye ama filtre setine 180 lira verdim. Megane4te hepsini 100 liraya alıyordum. İçim acıdı
  • 2014 model 1.2 otomatik skypack ile bende aranıza katıldım. 3 haftadır kullanıyorum. araçtan gayet memnunum şuana kadar rampada çekmemezlik yapmadı şuan her şey güzel gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: son_mektup

2014 model 1.2 otomatik skypack ile bende aranıza katıldım. 3 haftadır kullanıyorum. araçtan gayet memnunum şuana kadar rampada çekmemezlik yapmadı şuan her şey güzel gidiyor.
    Hayırlı olsun kaç km kaça aldınız
  • defiant82 kullanıcısına yanıt
    55 bin km de 108 bin tl ye aldım. 2 parça boya ön çamurluk da düzeltme vardı.
  • Merhaba dostlar.Araç eşimin.2015 model,8000 km.1.2 cvt.Trabzon Beyazlı otoda standart bakim.Yağ değişimi,yağ filtresi,hava filtresi,klima flitresi ve bakımı 562 TL ücret ödedim.Gosterdikleri ilgide çabası.

Saygılar sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytozu1923

Merhaba dostlar.Araç eşimin.2015 model,8000 km.1.2 cvt.Trabzon Beyazlı otoda standart bakim.Yağ değişimi,yağ filtresi,hava filtresi,klima flitresi ve bakımı 562 TL ücret ödedim.Gosterdikleri ilgide çabası.

Saygılar sunarım.
    Yetkili servis mi fiat çok iyi qq için sanırım noypa muadil ürün kullanıldı orjinal nissan -reno bakım ürünü olsa 1000in altına inmezdi aracınızın km si çok düşükmüş bu arada
  • Tekrar merhaba.Orjinal olmayan ürün asla kullanmam ve kullandırmam.Trabzon Beyazlı oto Nissan yetkili servisidir.Ocak 2020 sonuna kadar hem parça hem de servis bakım ücretlerinde %20 indirim vardı ve faydalandık.

Her yapılan iş ve oluşumda kazık yemeyi adet edinmek ve yea canım kazık yedim ama orijinal parça taktılar kafasından derhal vazgeçmenizi tavsiye ederim.

Kullanılan parçalar tamamen orfinaldi.Nissan tarafından yetkilendirilmiş bir servis standart veya standart dışı bakımı sırasında orijinal olmayan bir parça kullanırsa bilhassa mudiden yani benden h kiabersiz başına gelecekleri lütfen düşünün.

Bu arada avukatım ve özelden telefon numarasını paylaşan dostumuzla faturayı paylaşabilirim.

Saygılar sunarım.
  • quote:

Yetkili servis mi fiat çok iyi qq için sanırım noypa muadil ürün kullanıldı orjinal nissan -reno bakım ürünü olsa 1000in altına inmezdi aracınızın km si çok düşükmüş bu arada

Alıntıları Göster
    garantisi dolmuş 3 yaş üstü araçlarda mart sonuna kadar servis kampanyası var diye biliyorum
    https://www.nissan.com.tr/nissan-sahipleri/servis-kampanyalari.html

• quote:

Orijinalden alıntı: aytozu1923

Tekrar merhaba.Orjinal olmayan ürün asla kullanmam ve kullandırmam.Trabzon Beyazlı oto Nissan yetkili servisidir.Ocak 2020 sonuna kadar hem parça hem de servis bakım ücretlerinde %20 indirim vardı ve faydalandık.

Her yapılan iş ve oluşumda kazık yemeyi adet edinmek ve yea canım kazık yedim ama orijinal parça taktılar kafasından derhal vazgeçmenizi tavsiye ederim.

Kullanılan parçalar tamamen orfinaldi.Nissan tarafından yetkilendirilmiş bir servis standart veya standart dışı bakımı sırasında orijinal olmayan bir parça kullanırsa bilhassa mudiden yani benden h kiabersiz başına gelecekleri lütfen düşünün.

Bu arada avukatım ve özelden telefon numarasını paylaşan dostumuzla faturayı paylaşabilirim.

Saygılar sunarım.
    kullanılan ürünler orjinal olmasada orjinale denk sayabileceğimiz kalitede NOYPA diye adlandırılan Nissan Onaylı Yedek Parçalardır.

martın sonuna kadar servis kampanyası var zaten

23 Aralık - 31 Mart 2020 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servislerinde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Araç model tipi ve motor seçeneğine göre bakım paketi fiyatları farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar. .::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.

• Ön silecekler çok ses yapıyodu lastiği de nerdeyse kopmak üzereydi yeni iyidir mantığıyla 55 liraya netten 2014 üstü yeo marka qqlara montajı çoj basit ön silecek aldım 2 gündw geldi bugün taktım çok iyi oldu ses mes yok korkuyordum kötü mötü gelir diye sıfır pakette tam uyumly geldi montajı da youtubedan baktım 1 dakkalık
    https://www.otosilecek.com/nissan/qashqai-uyumlu-bosch-aerotwin-muz-silecek-modelleri/-nissan-qashqai-silecek-takimi-yeo-2015-.html

Montajı da var kullanıcı paylaşımı yapıyım dedim

• 2 hafta önce 1.5dci j11 kasa 40 bin bakımını yetkili serviste 990tl ye yaptılar mazot filtreside değişti değişmese 600 civarı imiş.bilgi amaçlı yazıyorum
  • quote:

Ön silecekler çok ses yapıyodu lastiği de nerdeyse kopmak üzereydi yeni iyidir mantığıyla 55 liraya netten 2014 üstü yeo marka qqlara montajı çoj basit ön silecek aldım 2 gündw geldi bugün taktım çok iyi oldu ses mes yok korkuyordum kötü mötü gelir diye sıfır pakette tam uyumly geldi montajı da youtubedan baktım 1 dakkalık
    https://www.otosilecek.com/nissan/qashqai-uyumlu-bosch-aerotwin-muz-silecek-modelleri/-nissan-qashqai-silecek-takimi-yeo-2015-.html

Montajı da var kullanıcı paylaşımı yapıyım dedim
    dostum bunlar en son kasa içinde uyumlu mu?

• 
Sayfa: önceki 746747748749750
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.