E

Çavuş
03 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 19 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, sorunu şöyle anlatmaya çalışayım. Bilgisayarı açmak istedim. Primary slave ararken takılıp kaldı. 2 Harddisk takılı. Açılmayıca BIOS'a girdim. Baktım ki saat değişmiş. 01 Ocak 1999 olmuş. Bütün primary master, slave... hepsi AUTO görünüyor. Primary slave'i NONE yaptım. Bu sefer açıldı. Windowsta herşey normal sadece saat değişmiş. Saati düzelttim. 2-3 gün böyle çalıştım. Şimdi gene aynı problem çıktı.
Acaba Anakarttaki pil mi bitti? Kart 7 senelik. Yoksa başka bir durum mu var?
D:'de Windows XP yüklüydü. D:'ye format çekip C:'ye yeniden kurdum. Şimdi açılışta 2 sistem yüklüymüş gibi görünüyor, hangisini açayım diye soruyor. Halbuki diğeri silinmişti. Başlangıçtan da bunun adını nasıl kaldırırım.
Word Belgesini açıp okuyabiliyorum ancak üzerinde işlem yapılmasın diye şifre koymuşlar. Dolayısıyla kopyalama vs yapılamıyor. Var mı bu işi bilen ?
2 harddisk var. Biri 4.3 Gb, Master, bunda Windows XP yüklü. İkinci harddisk 80 Gb, Slave, üçe bölünmüş (25+26+27 Gb) vaziyette, depo olarak kullanıyorum. Windowsda çalışırken promlem yok ancak Bilgisayarı disketle başlattığım zaman DOS'da 80 gb harrdiskin hiç bir bölümü görünmüyor. Yardım lütfen.
merhaba, internette gezerken gezdiğim sayfalardaki emailleri toplayıp kaydedecek bir program varmı acaba?
Merhaba, İki anakart var BX ve LX, 100mhz ram istiyorlar. Bunlar için pc 100 ram almam gerekiyordu. 128mb 4chipli aldım, 64mb gördüler. 256mb 8chipli aldım 128mb gördüler. Niye yarı görüyorlar? Yardım lütfen.
Merhaba, elime bir ram geçti. Üzerinde (128mb sdram pc100 Xtreme (CP 4) XTM-MEM-10003) yazıyor. 4 chipli, chipler tek tarafta ve yatay vaziyette. 100mhz ramla çalışan 2 anakartta denedim (BX ve LX) ikisi de 64mb görüyor. Bu nasıl bir ramdir? Acil bilgi verene peşinen teşeürlerimi arz ederim.
Word belgesini PDF yapmak istiyorum. Adobe Acrobat kurdum. Print-PdfWriter diyorum. Yapıyor ama bazı Türkçe karakterler dönüşüyor. Mesela küçük ı, i oluyor. Büyük İ, I oluyor. Napsak?
merhaba, bir arkadas kameradan kayit yapmis. elimde avi ve mpg formatinda dosyalar var. Ama goruntu ters yani başaşağı görünüyor. bunu duzeltmek mumkun mu? bu işi yapan program?
Hakkında
Konum: hatay/izmir
Forum İmzası:
Ey İnsan! Seni kim niçin yarattı?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Mesaj Sayısı: 67
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 78
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 1.472 (Bu ay: 35)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.