Şimdi Ara

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::. (746. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
14.993
Cevap
178
Favori
1.017.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ne işe yarıyor bilginiz varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuci

Ne işe yarıyor bilginiz varmı
    Mesafeye göre ötmeye başlar uzak seçersen çok hassas olur park ederken bi bakmışsın çok geriye park etmişsin yakın seçersen geç kalır duvara çakarsın orta seç uzun uzun yazamıcam takma kafana orta seç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: defiant82

Mesafeye göre ötmeye başlar uzak seçersen çok hassas olur park ederken bi bakmışsın çok geriye park etmişsin yakın seçersen geç kalır duvara çakarsın orta seç uzun uzun yazamıcam takma kafana orta seç

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• utku84 U kullanıcısına yanıt
    20bin bakımını Karakaşlar'da 1380tl ye yaptırdım. Dizel 2 3 hafta önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuci

Park sensörü hassasiyet ayarında

Uzak

Orta

Yakın var

tam olarak ne anlama geliyor.

Kitapçıkta ve internette bulamadım.
    uzun seç işini sağlama al
    arka arka gelirken arabayı farkedip frene basınca durumu kurtarmanı sağlayabilir uzak ayar seçili olması olması
  • Selamlar herkese 2015 model aracimda park sensoru arizasi aliyorum aranizda da basina gelen veya çözüm onerecek olan var mi ?

• Beyler Havuzlu Paspas Kullanan varmı. Foto atabilecek olan.

Yorum tavsiyede bulunabilecek olan ?

Sipariş geçeceğim yağmur vs başlamadan da.

• selam arkadaşlar. aracı yeni aldım sayılır 2014 model 1.2 Dig. Üzerinde 215/60/17 yaz lastikleri var. Kış lastiği alacağım, önerisi olan var mı?
  • hhizarcioglu H kullanıcısına yanıt
    Petlas kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• hhizarcioglu H kullanıcısına yanıt
    ucuzdan pahallıya sıraladım hangine butcen uygunsa gonul rahatlıgıyla alabılırsın;
    nokian
    goodyear
    continental
  • Evet .Öğrt gününde 2.bakımı yaptırdım öpüldüm tabi ufak tefek indirimler(örtmen indirimi vs..) ile ve motor temizleme dahil 2.bakımı 1050 lirayla 4 taksite yaptırdım.Araç benzinli 2016 aralık çıkışlı.Akü voltajını set updan bakmıştım 12.0 çıkıyordu araç çalışmazken bakmışlar garantiden değişmiş.Özetle 1050 liraya sevinmek zorunda kaldım maalesef bu arada ekstra standardmış fren hidroliği değişti

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımın aküsü aracı aldıktan tam 3 yıl sonra tekledi. Garantisi bittiği için aküyü gece şarja bıraktı normal bir ustaya. O yüzden iyi yırtmışsınız aküden. Bakımlar felaket pahalı. Dolar 7 li seviyeden 5.2 lere düştü ama hiçbir şeye indirim gelmediği gibi bakım fiyatları da uçuk.

Benim garanti bitiyor. Ben de bundan sonra servis dışı bakım yaptıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Arkadaşımın aküsü aracı aldıktan tam 3 yıl sonra tekledi. Garantisi bittiği için aküyü gece şarja bıraktı normal bir ustaya. O yüzden iyi yırtmışsınız aküden. Bakımlar felaket pahalı. Dolar 7 li seviyeden 5.2 lere düştü ama hiçbir şeye indirim gelmediği gibi bakım fiyatları da uçuk.

Benim garanti bitiyor. Ben de bundan sonra servis dışı bakım yaptıracağım.
    Aynen .Ama ben demesem özellikle belki de bakmayabilirlerdi.Bu arada arkadaşınız 3 yıl bittikten sonra mı tekledi yoksa içindw mi çünkü servis elemanı akünün de 3 yıllık garantiye girdiğini söyledi.Evet bakımlar inanılmaz yüksek geçen sene 700 liraya ilk bakıma bile çok verdiğimi düşünürken dolar euronun düşmesine rağmen zar zor 1050ye sevinmek çok acı.Akü işi bundan sonra artık bende cortlarsa pamuk eller cebe.Sizin 3 yıl bitti mi

Arkadaşın garanti süresi dolmuştu. Bir de son bakımı dışarıda yaptırmıştı. Benim de aracın 3. Yılı doluyor. Zaten yıl dolduğu halde bakıma gitmedim. Artık bildik ustada, orijinal parça ile bakımı yaptıracağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthhPark

Arkadaşın garanti süresi dolmuştu. Bir de son bakımı dışarıda yaptırmıştı. Benim de aracın 3. Yılı doluyor. Zaten yıl dolduğu halde bakıma gitmedim. Artık bildik ustada, orijinal parça ile bakımı yaptıracağım.
    Sizin 3 yıl içinde aküde sıkıntı oldu mu

Evet geçtiğimiz yıl değiştirdiler

• Arkadaslar merhaba...

2017 model aracıma daha once baska arabalarimda da kullandigim Niken marka led uygulamasini yaptim.. yaklasik 5 dk icinde montaji kendim yapabildim.. eski ve yeni halini cektim ancak cok kaliteli cikmadi.. dusunenler icin fikir olmasi acisindan fotograflari koyuyorum..

Eski hali, tek fara taktigim hali.. ve kolaj halini ekliyorum...

.::. NİSSAN QASHQAİ 2014 .::.

• 2015 yukarı qq modellerde hıza duyarlı kapıları kilitleme veya aracı durdurup indikten sonra otomatik kapıları kilitleme, camlar açık ise kapama gibi özellikler var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Güney83 -- 10 Şubat 2019; 0:26:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Güney83

2015 yukarı qq modellerde hıza duyarlı kapıları kilitleme veya aracı durdurup indikten sonra otomatik kapıları kilitleme, camlar açık ise kapama gibi özellikler var mı ?
    Hiçbiri yok

• Makyajsız kasa 1.2 benzinli kullanıcıları merak ettim acaba araçlarınızda antifiriz rengi nedir bir de değişen akülerinizin markası nedir öğrenebilir miyim

• 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.