Yüzbaşı
05 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba 170/90 okuma yazma hızı olan C10 UHS-I U3 V30 bir kart yeterli midir 250d için?

bit rate 120 sanırım yani saniyede 120 mb yazma yapabilen sd kart mı almalı?

Bilgilendirirseniz sevinirim.iyi forumlar

Merhaba ekran kartları hakkında danışacağım.

rtx 3050 60watt+15watt

rtx 3050 ti 60watt+15watt

rtx 3050 80watt+15watt

rtx 3050 ti 80watt + 15watt

bu ekran kartlarındaki watt değeri nedir acaba? örneğin 3050 80watt mı iyi 3050 ti 60watt mı böyle bir ayrım var mı?

Merhaba arkadaslar

Corsa 1.2 TURBO 100 HP AT-8

Clio 1.0 TCE X-TRONIC 90 BG

Bu iki aracın örneğin 10 yıl kullanımında servis maliyetlerinde kayda değer bir fark olur mu? (yetkili servis baz alınırsa)

Merhaba

MSI Mag B550M Mortar Wifi

ASUS TUF GAMING B550M-PLUS (WI-FI)

İkisi arasında hangisini almalıyım nerdeyse tüm özellikleri aynı msi 100 tl pahalı baktığım yerde karar vermeden sizlerinde görüşünü almak istedim.Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. 

Merhaba arkadaşlar 27 inc 2k ips panel kavissiz ve pivot özellikli 3500-4000 TL arası monitör almayı düşünüyorum yardımcı olabilir misiniz? Parlaklık Yenileme Hızı Tepki Süresi Kontrast vb birçok detay var işin içinden çıkamadım f/p olarak önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Arkadaşlar

Elimde 2005 den kalma modem var TurkNet firmasından internet bağlatmayı düşünüyorum bu modem işimi görür mü acaba?
Düşündüğüm internet paketi resimde eklidir sorguladığımda 35 Mbps kadar hız verebileceklerini söylediler.yardımcı olursanız sevinirim.

Elimdeki Modem : AirTies RT-210 Kablosuz ADSL2+ 4 Portlu Modem
ADSL2+ teknolojisi 24 Mbps veri alma (download) ve 4 Mbps veri gönderme (upload) hızı
kapasitelidir. Ethernet arayüzü 100 Mbps full duplex özelliğine sahiptir. Kablosuz bağlantısı,
802.11g standardında 54 Mbps’lik hızlara ulaşabilirken, 802.11b kablosuz iletişim kartlarıyla
da “geriye dönük uyumlu” çalışır.
AirTies RT-210’un tipik ev içi kullanımı aşağıdaki diyagramda gösterilmiştir.
1.1 Temel Özellikler
1.2 Minimum Sistem Gereksinimleri
· Telefon hattınız üzerinden geçen ADSL hizmetinin açık ve çalışır durumda olması.
· Kablolu kullanım için: TCP/IP protokolunu çalıştıran Ethernet adaptörü olan bir bilgisayar
· Kablosuz kullanım için: 802.11b veya 802.11g kablosuz adaptörü veya kablosuz özelliğe
sahip bilgisayar
· Herhangi bir Windows versiyonu veya Unix, Linux, Mac işletim sistemlerinden biri
· AirTies Hizmet Programını çalıştırmak için: Windows 98 / SE / ME / 2000 veya XP
AirTies RT-210 ADSL2+ 4 Portlu Modem aşağıdaki temel özelliklere sahiptir
· Komple çözüm paketi: ADSL2+ modem, router, firewall ve 4 portlu Ethernet switch,
802.11b/g uyumlu, 54Mbps hızında kablosuz erişim noktası
· Modem: Türk Telekom hatlarına göre ayarlanmış ADSL2+ modem (24Mbps download/
4Mbps upload)
· Router: DHCP sunucu, port yönlendirme, sanal sunucu, VPN Passthrough, NAT, NAPT,
RIPv1/v2 özelliklerine sahip router
· Firewall ve kablosuz güvenlik: Gelişmiş SPI Firewall, MAC ve IP filtreleme, DMZ; kablosuz
güvenlik için WPA-PSK, WPA-802.1x, WEP standardlarıyla uyumluluk
· Kablosuz iletişim: 802.11g standardına uygun 54 Mbps hızında kablosuz erişim noktası,
11Mbps hızında 802.11b cihazlarıyla da tam uyumluluk
· Erişim mesafesi ve Mesh Teknolojisi: Dış mekanlarda 400 metre, iç mekanlarda 100
metreye ulaşan erişim mesafesi, ilave cihazlar kullanarak kapsama alanını genişletmeye
yarayan AirTies Mesh Network teknolojisi desteği

2-3 güne kart kesiliyo tv almayı düşünüyorum tavsiyeniz ne olur acaba.

Marka olarak philips yada samsung düşünüyorum ailem lg ye sıcak bakmıyo

3d şart değil.

Şimdiden teşekkürler.
Merhabalar

Araç 2012 model 1.2tdi polo

lastik ölçüleri 175/70/R14

limit 800-900 tl civarı

yaz lastiği alıncak kış veye 4mevsim alınmıcak.

hepsiburada n11 gittigidiyor gibi sitelerden yada bayiden alınabilir önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler.
http://www.hepsiburada.com/acer-vn7-791g-57bp-intel-core-i5-4210h-2-9ghz-3-5ghz-8gb-1tb-17-3-tasinabilir-bilgisayar-p-BD601302?productId=bd601302&categoryId=98

merhaba arkadaşlar hbdeki indirimle ürün 2.600e geliyor tavsiye eder misiniz?

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-z5070-core-i7-4510u-20ghz-8gb-1tb-sshdd-156-2gb-w81-notebook.html?srt=UP#genel-bakis gözüme birde bu ilişti anlayan arkadaslar yardımcı olursa sevinirim

sanırsam lenovanın ekran kartı iyi değil.
İyi forumlar arkadaşlar 55 inç 4k tv almayı düşünüyorum tam bi bilgim yok gidip rasgele bi tv alıp pişman olmakta istemiyorum.Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Nissan
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 679
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 46.797 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.