Şimdi Ara

NİSSAN PRİMERA SPECİAL 1.6 16V SIRALI TÜP TAKTIRMAK İSTİYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    NİSSAN PRİMERA SPECİAL 1.6 16V bir arabam var. Bu arabaya en uygun performansı sağlayacak bi lpg dönüşüm sistemi taktırmak istiyorum. Önerileriniz görüşleriniz neler olabilir, bu marka ve model bir arabaya sahip olanların yada taktıranların önerililerini bekliyorum...
    http://img525.imageshack.us/my.php?image=img3647hv7.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poems79 -- 14 Eylül 2008; 21:18:43 >

• Sayın poems79,

Aracınıza Zavoli Sırali Sistem LPG dönüşümünü gönül rahatlığı içinde yaptırabilirsiniz.

Zavoli Sıralı Sistem LPG kitlerin Nissan Primera lar ile uyumu mükemmeldir.

Ekonomi, Performans ve Kaliteyi Tüm Türkiye ' de 175 bayimizle siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Nissan Primera montajı yaptırmış müşterilerimizin iletişim bilgileri de PM adresinize mail olarak gönderilmiştir.

İyi günler dileriz.
  • Sayın poems79,

Özel PM mesajı alamadığınıza dair ileti mesajı gönderildi.

Montaj yapılan müşteriler hakkında bilgi almak için info@zavoli.com.tr adresine mail göndermenizi rica ediyoruz.
  • 2000 model primera comfort 1.6 16v aracima brc taktirdim herhangi bir sorun yasamadim diyebilirim. performans olarak ta tuketim olarakta memnunum 21000 km sonra atesleme bobini yandi ancak aracta 141000 km de bu parcanin lpg kiti takilmamis nissanlarda da omru bitip ariza yaptigini ogrendim o yuzden genel olarak sorun yok diyebilirim.
  • ben sizler gibi bir tüketiciyim lütfen yazdıklarım yanlış yorumlanmasın.!

burada hergün bu tür konulara bir yenisi ekleniyor aslında hiç gerek yok bü tür konuları açmaya.

lpg sektöründe hemen hemen bütün firmalar kendini geliştirmiş durumdadır.

aracınıza uygulamak istediğiniz lpg kitinde bence marka tercih etmeyin..

deneyime sahip teknik konularda eğitilmiş insanları firmaları tercih edin.

firmalardan referans isteyin..

emin olunki deneyime sahip eğitime tabi tutulmuş kişi veya kişiler size ve aracınıza zarar verecek hiçbir uygulama yapmaz yapamaz.!

kötü ve ileride aracınızda arıza çıkartacak hiçbir parça kullanmazlar..

siz doğru servis ve ustayı buldugunuzda marka araştırmasından da kurtulmuş olacaksınız.

kolay gelsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaman53 -- 16 Eylül 2008; 23:14:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yaman53

ben sizler gibi bir tüketiciyim lütfen yazdıklarım yanlış yorumlanmasın.!

burada hergün bu tür konulara bir yenisi ekleniyor aslında hiç gerek yok bü tür konuları açmaya.

lpg sektöründe hemen hemen bütün firmalar kendini geliştirmiş durumdadır.

aracınıza uygulamak istediğiniz lpg kitinde bence marka tercih etmeyin..

deneyime sahip teknik konularda eğitilmiş insanları firmaları tercih edin.

firmalardan referans isteyin..

emin olunki deneyime sahip eğitime tabi tutulmuş kişi veya kişiler size ve aracınıza zarar verecek hiçbir uygulama yapmaz yapamaz.!

kötü ve ileride aracınızda arıza çıkartacak hiçbir parça kullanmazlar..

siz doğru servis ve ustayı buldugunuzda marka araştırmasından da kurtulmuş olacaksınız.

kolay gelsin..

+1

• İlginiz için teşekkürler..
  • Rica ederiz siz sordunuz biz yardımcı olmaya çalıştık :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.