Şimdi Ara

Nissan Juke Direksiyon Yardım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 3 gün önce nissan juke aldım, bi otoparka bıraktım eve döndüğümde direksiyonun hemen arkasındaki plastiğin yanı çizilmiş, göze çok batıyor, direksiyonda bir sorun yok ama hemen arkasındaki direksiyonla dönen plastiği çizilmiş, sanırım anahtar yerini bulayım diye bir kaç çizik atmış yanlışlıkla, sadece o bölgenin değişimi mümkünmüdür göze çok kötü geliyor, gerçi ben görmüyorum ama direksiyonu kendime doğru çevirince oda direksiyonla döndüğü için gözüme batıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theoki -- 12 Mayıs 2016; 21:52:44 >

• Zamanla gözünüz alışır.
  • almaya kalksan uyduruk plastiğe dünya para isterler eğer eliniz yatkınsa o parçayı söküp mat plastik rengi siyah sprey boya ile güzelce boyayabilirsiniz koçtaş bauhaus gibi yerlerde satılıyor akçalı yada polisan ın sprey boyaları var mat siyah plastik olanını alırsanız aracınızın plastik rengine birebir uyum sağlar yada ikinci çare servisten sipariş verip değiştireceksiniz ancak basit bir çizik için o parçaya o kadar para vermek çok gereksiz olur bu arada benim pederdede juke var güzel araç ancak iç malzeme kalitesi çok vasatın altında bence araç b sınıfı tamam ama yinede en azından torpido üstlerini yumuşak kaliteli plastik kullanabilirdi nissan ama maşallah her yeri en adisinden sert plastik kullanmış zaten juke de beğenmediğim tek yönü bu yoksa her bakımdan bence güzel kullanışlı ve oturaklı bir araç hayırlısı olsun
  • sharkemre kullanıcısına yanıt
    kesinlikle öyle insan bir şey koymaya korkuyor, anında çiziliyor. içini bu kadar kalitesiz yapmaları olmamış
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.