Şimdi Ara

NISSAN ALMERA KLÜBÜ (1407. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
28.184
Cevap
201
Favori
1.718.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Almera araçla iligli işinize yarayacak rehber tadında videolar çektim.

Kanalıma desteklerinizi bekliyorum :)

• https://urun.n11.com/tespit-ve-test-cihazlari/iphone-android-destekli-obd2-elm-327-wifi-ariza-tespit-cihazi-P464435266

Ben bunu kullanıyorum. Bağlanıyor. Sen muhtemelen şeffaf mavi küçük aletten almissin. Onlar çalışmıyor nissanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çok acil yardımcı olacak var mıdır? Dün 2005 tekna aldım alarm kumanda pilleri zayif gibi demişti arkadaş, akşam evde pilleri değiştirdim, sabah kumanda çalışmadı. Neden olur acaba ne yapmalıyım...
  • selamlar, radyatör kapağı alacağım servis 325 lira diyor yok mu bunun orijinali dışarıdan alsam.

• slm arkadaşlar

2006 Almera arabamda 1 yıldır 2000-3000 devir arası(rolantide giderken gaza dokununca) bazen silkeleme yapıyor gazdan ayağımı çekip tekrar dokunduğumda toparlıyor 4-5 ustaya götürdüm çözemediler bujiler değişti bobin değişti bulunduğum ilçe de bu sorunu çözebilen usta olmadı maalesef aynı sıkıntıyı yaşayan çözen var mıdır.

• 2001 model 1.8 benzin lpg li otomatik nissan almera sahibiyim aniden vites geçmemeye başladı yokuş inerken dahil araba bağırıyor sadece 1. Viteste ve geride kullanılıyor. Kaç tane ustaya gittiysem pc ye bağlayıp sorunu göremediler sadece hız sensörü arızası gözüküyor. Bilgisayarda şanzımanı airbag vs görmüyor bir ustam tesisat sonrasında şanzıman beyni sonrasında da mekaniğe bakarak yapabiliriz dedi. Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu yada çözüm yolunda yönlendire bilecek birisi var mıdır?

• meerhaba 2006 model almera arcım var ön ve arka balatalardan geldiğini tahmin ettiğim bir ses var frenlemede bazen geliyor bazen de gelmiyor. balatalar henüz ömrünü tamamlamamış ancak disklerin kalınlığı konusunda şüphelerim var. bilen biri cevaplarsa sevinirim. disk kalınlığı kaça düşünce değiştirmek sağlıklı

• Frene basınca direksiyon neden titrer biliyormusunuz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • serdar_turhan S kullanıcısına yanıt
    Aynısını yaşadım,bujiler değişince derhal düzeldi. Tabi değişik sebepler var.

• ZT7 kullanıcısına yanıt
    Yok, ancak çıkma bulup alacaksınız yada sıfır.
    Aynısını yaşadım

• Amortisör leri yenilemek gerekiyor, tavsiyeleriniz önemli, yardımcı olursanız sevinirim.

• adildir A kullanıcısına yanıt

Hocam bi usta ön aksanda kayma var demişti ama emin değilim.

• CooL_ROMEO kullanıcısına yanıt
    Anlayamadım dediğinizi

• Arkadaşlar 2001 model 1,6 fiat marea aracım var. aracımı satıp almera almayı düşünüyorum. bu araç halen alınabilir mi? yedek parça vs sorunu var mı? teşekkürler.

• trueblueee kullanıcısına yanıt
    Bende marea düşünüyorum kaç kmde ve ne kadar fiyat düşünüyorsun? Ve neden değiştirmek istiyorsun?

• piiu P kullanıcısına yanıt

Kasım 2016 da 115 000 km de iken aldım ve lpg taktırdım. araç şu an 159 000 km de. LPG kiti, lastik, hoparlör vs vs dahil şu ana kadar 11.000 TL masraf yaptım. Şu anda güneş yanığından dolayı boyada. Bi 8-9 da boyaya gidecek. toplamda 20 000 tl harcamış olacağım 4,5 yılda. Araçtan son derece memnunum ancak biraz değişiklik olsun da istiyorum, biraz da model yılını yükseltmek tabi. Üzerine çok da para koyamayacağım için en yakın alternatif almera yı gördüm, biraz da marea ya göre daha sorunsuz bir araç gibi görünüyor, o yüzden bu araçları araştırıyorum şimdi. almera alırsam da sanırım aracımı bir müddet satmayacağım. iyice test ettikten sonra ya kendi maream ile devam edeceğim ya da almera yı geri satacağım. şimdilik düşüncem bu yönde. tabi kendi aracımı satmadan almam durumunda kredi çekmem de gerekecek. düşünüyorum bakalım, hayırlısı, sizin araç kaç model kaç km de?

NISSAN ALMERA KLÜBÜ

• Merhabalar, Almera 2005 modelde akü söküldüğünde teyp kodu istiyor mu? veya başka bir işlem yapmak gerekiyor mu? Aküyü değiştireceğiz ona göre işlem yaparız. Teşekkürler şimdiden.

• yakuza283 kullanıcısına yanıt
    Teyp kodu istemiyor

• Merhabalar Salı günü 2005 model bir Almera aldım arabada bir çok değişiklik yapmak istiyorum tabiki burada herkesin yorumları benim için değerli olacak öncelikle teypten başlamak istiyorum hem ekranı hem görüntülü teyp nasıl kullanabilirim

• Herkese iyi forumlar. 2001 model almera 1.8 otomatik almayı düşünüyorum ancak q. 8 otomatiği ile ilgili pek fazla yorum bulamadım. Araca sahip olan veya bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi? Şanzımanı nasıldır, rampada yokuşta beni yorar mı, uzun yolu nasıldır vs gibi konularda?

• 
Sayfa: önceki 14051406140714081409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.