Şimdi Ara

Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
2.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak 

• Bu konularda iktidar yanlılarını görmek isteriz savunsunlar et pahalılığını

• yeterğ yiteerrğğ

• Spor yapmak bile hayal olma yolunda bcaa 600 keratin 500 protein tozu 999 lol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hedef 2023

• Kasaptan almayin kuzu kestirin sizde

• Onur kardeşim meşazını aldım.

%127 zam sonrası artık elektriği evde üretmek için,

Motorine her gün gelen zamlar sonrası sebze meyveyi balkonda yetiştirmek için,

İçkiyi damıtarak, tütünü sararak tüketmek için,

Yeni yıla girerken doğalgaza gelen zam sonrası kombiyi yakmak yerine evde kamp ateşi yakarak ısınmak için,

Asla satın alamayacağım bir arabanın yerli üretim olmasıyla teselli bulmak için,

Markete gittiğimde çoğu şeyi alamadan geri dönerken yerli üretimlerimizi hatırlayıp dünyanın bizi kıskandığını düşünmek için,

Kendi ülkesinden buraya kaçıp gelenlerin benim vergilerim ile bedavadan yaşadığını ve o bedavadan yaşayanların tavşan gibi ürerken bunu ne amaçla yaptıklarını görmemek için,

Salgında karantina ve kısıtlamaların pek uygulanmadığı özel sektörde 12 saat çalışmak veya ücretsiz izne çıkarılmak için,

Avrupa'nın kıskançlıktan kabul etmediği ama en az sinovac kadar etkili yerli aşı ile virüsten korunmak için,

Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak

@programmer_onur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 20 Ocak 2022; 15:5:2 >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

şu videoyu çeken mesajcıları bir bulup sormak lazım, mehter gazı ile ne kadar ilerleyebilmişler.

• lazer__ kullanıcısına yanıt

Herkes birbirine evet diyor. Ben de sana evet diyorum Lazer gardeşim. Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak 

• Bahçeli çıkar tüm inekleri vatan haini fetöcü ilan edip parmak sallar ne olacak ki bunlardan

• çay ekmek neyinize yetmiyor

• Bu haberin fakirler için bir değeri yok ki. Biz orta gelir için kötü haber. Üst gelir için de bir değeri yok fakirlerde olduğu gibi. Olan yine orta direğe oluyor.

• ithalatın önü açılır ithalat yapılır geçilir. her zamanki kısa yol yöntemi Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak  ancak bu sefer kurlar çok yüksek bakalım neler olacak,nasıl çözüm üretecekler Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak 

kalıcı çözüm için mücadele eden hiç yok sanırım.esas sıkıntı budur bana göre.

• x3x kullanıcısına yanıt

Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak Nisan gibi et ve süt açığı olacak, ürünler o kadar pahalı olacak ki alınamayacak 

• Borakhan B kullanıcısına yanıt

Benim akrabalarımın %90'ı Konyalı ve malum şahısa hala allah gibi tapıyolar.

• Halkı zorla VEGAN olmaya zorluyorlar.

• Dolara müdahale etmek lazım. Et alamazsak Avrupalı çiftçi damızlıktan, sütten kesilmiş; yaşlı, işe yaramaz hayvanını kime satacak?

• Zincir marketlerdeki yoğurtlar bile epey pahalılandı. Daha fazla olursa bence alan olmaz ve peynir ithalatı patlar. Peynirler yoğurtlar kadar artmadı sanırım ( belki de neden budur yoğurt ithalatı zor olduğu için)

• Sağol kardeşim ben Türk malı kullanmıyorum düşünmen yeter, weiderdan başkasını içmem oda abartı bekliyoruz hayal gibi düşsün diye ama yok seneler sonra düşer.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.