Şimdi Ara

Nisan 2017 Ücretsiz Xbox 360/One Oyunları Sızdırıldı [Güncelleme] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
3.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheStarBox

quote:

Orijinalden alıntı: gmssmg

infamous second son
    bloodborne
    uncharted 4
    ratchet & clank
    the last guardian
    gravity rush 2
    nioh
    alienation
    resogun
    until dawn
    kof14
    nier automata
    horizon zero dawn
    yakuza 0
    persona 5
    street fighter 5

Aynen 3-5 oyun anca var.Ne güzel demişler insan görmek istediğini görür diye.

Aha hah :D

Kardeş verdiğin listedeki oyunların -3-4 tanesi pc dede var bu 1.si.

2.si içinden sayabileceğim adam gibi oyun sayısı da önceden dediğim gibi 3-4 tane.

Siz kendinizi kandırıyorsunuz. Bu nesil zaten vasat geçti. Sony nin baba oyunlarından uncharted,horizon zero dawn, infamous ve bloodborn dan başka baba oyun yok. Gerisi hikaye ve birçoğunun benzerleri hatta daha iyileri crossplatform olarak bulunuyor. Bkz. Nioh<Darksouls.

Ayda 15tl verip 5-6tl vermeyeceğim ps Plus oyunlarını alacağıma aynı parayı verip AAA oyunları almayı yeğlerim.

Çoğu arkadaşıma xboxı öneriyorum. Sadece spor oyunları oynuyorlar. Ea üyelik gold un verdiği oyunlar çok güzel. Ama goldun verdiği oyunları parayla almaya kalksan ya çok ucuz olmalıdır. Ya da para vermeyeceğin oyunlar. Yine de üyeliğin yanında iyi oyunlar.

Ama ex. oyunlara gelirsek sony çok ağır basıyor. Önümüzde ki yıllarda çıkacak oyunlara baktım. XBOX 3 Sony 9-10 civarı ex oyunu var. İçerisinde oynamak istediğim çok güzel oyunlar var. Xbox ın birşeyler yapması lazım. GOW4 ü Daha oynayamadım. Benim için şuan da sadece forza serisi var. Diğer oyunları pc de oynuyorum.

• Xientina kullanıcısına yanıt
    O zaman darksiders kacmaz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ryse verıyor diye sevınenler var yahu bir bakın önce ryse oyunmu oyun sınıfına gırıyormu dıye? Batmış crytek in ondanda batık oyunumsusu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Evt standart sürüm dlc lerin 3 tanesi ücretli.

Ayrı satılmıyor ama maalesef

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    USA store dan almalısın.

https://www.microsoft.com/en-us/store/search/games?q=Ryse

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryse'ı çok önceden oynamıştım valla bana göre canavar gibi oyun mesela aynı dinamiklerde olan The Order'ıda çok sevmiştim. İnteraktif oynanışa sahip ve böyle güzel grafiklerde sunulan dönem oyunlarına benim hep ilgim var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quantu_M

Ryse'ı çok önceden oynamıştım valla bana göre canavar gibi oyun mesela aynı dinamiklerde olan The Order'ıda çok sevmiştim. İnteraktif oynanışa sahip ve böyle güzel grafiklerde sunulan dönem oyunlarına benim hep ilgim var.

ps i niye acmıyosun sen hiç hacı?

• quote:

Orijinalden alıntı: muratdm

quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

quote:

Orijinalden alıntı: gmssmg

infamous second son
    bloodborne
    uncharted 4
    ratchet & clank
    the last guardian
    gravity rush 2
    nioh
    alienation
    resogun
    until dawn
    kof14
    nier automata
    horizon zero dawn
    yakuza 0
    persona 5
    street fighter 5

Aynen 3-5 oyun anca var.Ne güzel demişler insan görmek istediğini görür diye.

Aha hah :D

Kardeş verdiğin listedeki oyunların -3-4 tanesi pc dede var bu 1.si.

2.si içinden sayabileceğim adam gibi oyun sayısı da önceden dediğim gibi 3-4 tane.

Siz kendinizi kandırıyorsunuz. Bu nesil zaten vasat geçti. Sony nin baba oyunlarından uncharted,horizon zero dawn, infamous ve bloodborn dan başka baba oyun yok. Gerisi hikaye ve birçoğunun benzerleri hatta daha iyileri crossplatform olarak bulunuyor. Bkz. Nioh<Darksouls.

Ayda 15tl verip 5-6tl vermeyeceğim ps Plus oyunlarını alacağıma aynı parayı verip AAA oyunları almayı yeğlerim.

Çoğu arkadaşıma xboxı öneriyorum. Sadece spor oyunları oynuyorlar. Ea üyelik gold un verdiği oyunlar çok güzel. Ama goldun verdiği oyunları parayla almaya kalksan ya çok ucuz olmalıdır. Ya da para vermeyeceğin oyunlar. Yine de üyeliğin yanında iyi oyunlar.

Ama ex. oyunlara gelirsek sony çok ağır basıyor. Önümüzde ki yıllarda çıkacak oyunlara baktım. XBOX 3 Sony 9-10 civarı ex oyunu var. İçerisinde oynamak istediğim çok güzel oyunlar var. Xbox ın birşeyler yapması lazım. GOW4 ü Daha oynayamadım. Benim için şuan da sadece forza serisi var. Diğer oyunları pc de oynuyorum.

Sana katılıyorum. Zaten bende pek Exc oyun oynayan biri değilim. Mesela xbox 360 döneminde ençok oynadığım oyunlar rdr, fifa, pes, nba2k, gta serisi, naruto serisi, call of duty gibi her platformda zaten olan oyunlardı.

Bunların haricinde de birçok oyun oynadım ama mesela forza serisine elimi sürmedim. Halo çok az oynadım.

Xbox one s in grafikleri beni muhtemelen 2-3 sene daha idare eder. Zaten grafik fetişisti değilim. Gözüme batmayacak orandaki detaylar haricinde rahatsız olmam.

• 360 ile one ayrı serverlerımı kullanıyor? 2 makine sahibi arkadaş olabilir mi?
  • harika oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

360 ile one ayrı serverlerımı kullanıyor? 2 makine sahibi arkadaş olabilir mi?

2 makına sahıbı arkadaş olabılır tabıkıde ayrıca bazı oyunlarıda aynı serverlarda beraber oynayabılırler örneğin world of tanks gibi.

• xbox one in su zamana kadar verdigi beleş oyunlar ps bunlardan daha iyilerini verdiyse gösterin beyler
    WWE 2K16
    Evolve Ultimate Edition
    Ryse: Son of Rome
    Layers of Fear
    Crimson Dragon
    The Deer God
    Goat Simulator
    D4: Dark Dreams Don't Die
    Child of Light
    Valiant Hearts: The Great War
    WARRIORS OROCHI 3 Ultimate
    The Walking Dead: The Complete First Season
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes
    Max: The Curse of Brotherhood
    The Incredible Adventures of Van Helsing
    The Crew
    Lords of the Fallen
    Worms Battlegrounds
    Tomb Raider: Definitive Edition
    The Wolf Among Us
    Assassin's Creed® IV Black Flag™
    How to Survive: Storm Warning Edition
    Thief
    Styx: Master of Shadows
    Sunset Overdrive
    Rayman Legends
    Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

xbox in gold üyelere verdgi beleş oyunlar

daha 360 oyunları katmadım bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 11 Nisan 2017; 8:11:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

xbox one in su zamana kadar verdigi beleş oyunlar ps bunlardan daha iyilerini verdiyse gösterin beyler
    WWE 2K16
    Evolve Ultimate Edition
    Ryse: Son of Rome
    Layers of Fear
    Crimson Dragon
    The Deer God
    Goat Simulator
    D4: Dark Dreams Don't Die
    Child of Light
    WARRIORS OROCHI 3 Ultimate
    The Walking Dead: The Complete First Season
    Max: The Curse of Brotherhood
    The Incredible Adventures of Van Helsing
    The Crew
    Lords of the Fallen
    Worms Battlegrounds
    Tomb Raider: Definitive Edition
    The Wolf Among Us
    Assassin's Creed® IV Black Flag™
    How to Survive: Storm Warning Edition
    Thief
    Sunset Overdrive
    Rayman Legends
    Sherlock Holmes: Crimes and Punishments

xbox in gold üyelere verdgi beleş oyunlar

daha 360 oyunları katmadım bile

Daha iyileri ve fazlası Plus ile zaten üyelere verildi. Sizinkisi biraz bilgisizlikten, biraz fanlıktan kaynaklanan bir sanrı daha çok. Dediğiniz gibi bir durum yok yani...

LittleBigPlanet 3
    Tearaway Unfolded
    NBA 2K16
    Lords of the Fallen
    Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition
    Saints Row: Gat out of Hell
    Tropico 5
    InFamous: First Light
    Journey
    Contrast
    Resogun
    Driveclub: PlayStation Plus Edition
    Grim Fandango Remastered
    Helldivers
    Don't Starve
    Outlast
    The Walking Dead: Season Two
    Magicka 2
    Sound Shapes (Middle East and India)
    Dead Nation: Apocalypse Edition
    Mercenary Kings
    Hotline Miami
    Stick It to the Man!
    PixelJunk Shooter Ultimate
    Trine 2: Complete Story
    TowerFall Ascension
    Strider
    Doki-Doki Universe
    Road Not Taken
    Fez
    Velocity 2X
    Sportsfriends
    Dust: An Elysian Tail
    Spelunky
    Pix the Cat
    The Binding of Isaac: Rebirth
    SteamWorld Dig
    Escape Plan
    Secret Ponchos
    Titan Attacks!
    The Swapper
    Woah Dave!
    Apotheon
    Transistor
    Rogue Legacy
    Oddworld: New 'n' Tasty!
    OlliOlli2: Welcome to Olliwood
    CounterSpy
    Tower of Guns
    Never Alone
    Aaru's Awakening
    Ether One
    Guacamelee! Super Turbo Championship Edition
    The Unfinished Swan
    Race the Sun
    Hohokum
    Skulls of the Shogun: Bone-a-Fide Edition
    Futuridium EP Deluxe
    Super Exploding Zoo
    Rocket League
    MouseCraft
    Entwined
    Lara Croft and the Temple of Osiris
    Limbo
    Flow (Middle East)
    Stealth Inc 2: A Game of Clones
    Sound Shapes
    Flower (Middle East and India)
    Grow Home
    Super Time Force Ultra
    Teslagrad
    Xeodrifter
    Broken Age
    Super Meat Boy
    Unmechanical Extended
    Dragon Fin Soup
    Gauntlet: Slayer Edition
    King's Quest – Chapter I: A Knight to Remember
    Hardware: Rivals
    PixelJunk: Nom Nom Galaxy
    Nova-111
    Broforce
    Galak-Z: The Dimensional
    Flame Over
    Dead Star
    Zombi
    Shutshimi
    Table Top Racing: World Tour
    Switch Galaxy Ultra
    Gone Home: Console Edition
    Furi
    Tricky Towers
    Rebel Galaxy
    Ultratron
    Badland: Game of the Year Edition
    Resident Evil
    Transformers: Devastation
    Everybody's Gone to the Rapture
    The Deadly Tower of Monsters
    Letter Quest Remastered
    Pumped BMX+
    Stories: The Path of Destinies
    Invisible, Inc.
    Hyper Void
    Tiny Troopers: Joint Ops
    Color Guardians
    Day of the Tentacle Remastered
    This War of Mine: The Little Ones
    The Swindle
    Azkend 2: The World Beneath
    Titan Souls
    Not a Hero
    Starwhal
    Ninja Senki DX
    TorqueL
    Disc Jam
    Lumo
    Drawn to Death
    Lovers in a Dangerous Spacetime
    10 Second Ninja X
    Curses 'N Chaos

• hocam orda saydıgınız oyunlardan kaçtanesi aaa oyun yazdıgının yarsından çogu indie

ben 13 tane aaa oyun saydım

ben daha 360 oyunlarını saymadım bide onuda göz önünde bulundur

ps4 de ps3 oyunları oynanabiliyormu yok

geriye uyumluluk yok

sonuçta oda ücretsiz olarak xbox da veriliyor

Nisan 2017 Ücretsiz Xbox 360/One Oyunları Sızdırıldı [Güncelleme]

konu bu zaten

bide ben 2 yıldır xbox da kullanmıyorum 2 yılda kim bilir nasıl oyunlar verdiler onları da ekledigmizde bulursam onlarıda tek tek yazıcam yada o oyunları alan arkadaşlar varsa onlarda yazabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 11 Nisan 2017; 11:37:6 >
  • asko56 kullanıcısına yanıt
    Sizin verdiginiz listede olupta, PS4 icin verilmeyen 3A oyunlar dedikleriniz hangileri mesela, daha somut hale getirseniz sorunuzu net cevap verebilirim.

Ayrica 360 icin verilen oyunlarin cok daha kalitelileri zamaninda PS3 icin verilmisti. Bugun Plus abonesi olan tum kullanicilara bu saydigim PS4 oyunlari disinda PS3 ve Vita oyunlari ekstradan veriliyor. Mesele geriye uyumluluksa 300 liraya bir PS3 alip bu oyunlari oynayabiliyorsunuz. Yani geriye uyumluluk dediginiz sey pekte matah bir sey değil, o oyunlar gecen nesilde kalan oyunlar.

• burdan verilen oyunların hepsine bakabilrisiniz hocam xbox 360 ve one dahildir
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_with_Gold_games

playstation içinde bunu buldum hocam
    https://www.finder.com.au/complete-list-of-playstation-plus-free-games

ps3 ve ps4 dahil liste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asko56 -- 11 Nisan 2017; 11:44:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Sizin verdiginiz listede olupta, PS4 icin verilmeyen 3A oyunlar dedikleriniz hangileri mesela, daha somut hale getirseniz sorunuzu net cevap verebilirim.

Ayrica 360 icin verilen oyunlarin cok daha kalitelileri zamaninda PS3 icin verilmisti. Bugun Plus abonesi olan tum kullanicilara bu saydigim PS4 oyunlari disinda PS3 ve Vita oyunlari ekstradan veriliyor. Mesele geriye uyumluluksa 300 liraya bir PS3 alip bu oyunlari oynayabiliyorsunuz. Yani geriye uyumluluk dediginiz sey pekte matah bir sey değil, o oyunlar gecen nesilde kalan oyunlar.

Geriye uyumluluk nasil matah birsey degil? Biraz acabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 11 Nisan 2017; 12:2:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

burdan verilen oyunların hepsine bakabilrisiniz hocam xbox 360 ve one dahildir
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Games_with_Gold_games

playstation içinde bunu buldum hocam
    https://www.finder.com.au/complete-list-of-playstation-plus-free-games

ps3 ve ps4 dahil liste

Vallahi hocam listeler orada, her iki taraf için de gayet güzel oyunlar verilmiş. Şu takıldığınız 3A meselesi de kişiden kişiye değişen bir olay bence. Sanırım Evolve size göre 3A bir oyun ama bana sorarsanız çöpün önde gideni, onun yerine Jouney oynamak benim için daha iyi bir tercih. Yani oyunları 3A, indie oyun diye nitelendirmek, buna göre bir kalite algısı oluşturmak hatalı bir yaklaşım. Örnek olarak Plus ile verilen Limbo, Contrast, Journey, Flower, Hotline Miami, Fez gibi indie oyunlar bir çok 3A oyundan daha kaliteli yapımlar.

Sonuç olarak bu nesilde Playstation rakibini satış anlamında, deyim yerindeyse ezdi geçti. Plus'ın PS3 zamanı verilen oyunları ile şimdiki oyunları arasında elbette bir fark olacak. Şahsen konsol tercihimi ne Plus oyunlarına, ne konsolun kontrol cihazına, ne de diğer hizmetlerine bakarak yapıyorum. Benim için konsoldaki en önemli kriter sunduğu exc. oyunlarıdır, gerisi pastanın üstündeki krema...

Bakın Scorpio'nun çıkışı ile eğer MS başarılı bir satış grafiği yakalarsa bu sefer Sony daha kaliteli yapımlara Plus'ta yer verecektir. Bu işin doğasında bu var. Eğer konsol alıpta, bu konsolların oyunlarına para vermekten çekinen biri var ve aylık gelen bedava oyunlara bakıyorsa, mümkünse konsol, monsol almasın.

• Neyini açalım şimdi bu cümleyi anlaman için, sen de onu açsan daha iyi bir yaklaşım olur. Örneğin yeni nesil cihazı kimin bu konsolda eski nesil oyunları oynamak ve hatta her ay gold ile verilen oyunların hangileri olduğunu bilmeden, tamamen senin zevkin dışında birileri tarafından belirlenen bir listeye göre mi tercihini yapar da alır? Ya da kim çok daha ucuzu ve hatta korsan oynama imkanı olduğu halde geriye uyumluluk kütüphanesi gayet sınırlı bir oyun listesine bakıp, "Ooo yeah hemen 2-3 katı para ödeyeyim, bu oyunu Xbox One'da mı oynayayım" gibi bir çıkarımda bulunur?

Bu nesil bir cihaz kullanıyorsanız, evet geçen nesil oyunları bu konsollarda oynamak cidden matah bir şey değildir, ha çok matah bir şeyse sen mesela geriye uyumluluk kapsamında verilen bu oyunlardan kaçını bitirdin, başında kaç saat harcadın onu açıkla, en azından senin için ne kadar matah bir şey olduğuna insanlar karar versin.

Tabii kontrol cihazı, bedava verilen piyango misali oyunları, oyun indirme hızı için konsol tercih eden birisi ile konsola çıkan özel oyunları için konsol tercih eden iki insan arasında fikir ayrılığı olması kadar doğal bir şey olamaz. Bugün oyun dünyası, bu hale gelmişse sizin gibi düşünen oyuncular yüzünden gelmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 11 Nisan 2017; 12:21:39 >

• Sırf geriye uyumluluk, Ea access ve verilen live oyunları için geçen hafta xbox one s aldım.Herkes oyun oynamaya eski nesilden başlamıyor. RDR, Bayonetta gibi oyunları oynamak istiyorum. Halo, Forza ve Gears Of War serisi de güzel oyunlar. Uzun süre rahatça idare eder.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.