Şimdi Ara

Nisan 2017 Ücretsiz Xbox 360/One Oyunları Sızdırıldı [Güncelleme] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
3.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Scorpio bites a Pony

quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok garip gwg ile show yapılıyormuş bu günleride gördük. Tamam iyi oyunlar veriyorda plus ile verilen nba2k ve lords of the fallen hariç duran oyun yok diğer bir kaç taneside kaliteli oyna bitir oyundu. Yani sırf bu gold ve ya plus oyunlarıyla övünmekte baya acizlik. Ryse pc de 3 bölüm dayandım , diğer 3 oyunuda pc de tr yama ile bitirdim neyine seviniyorsunuz garip. Konsolda adam akıllı oynancak oyun yok gold oyunlarına sevinmeye başlamışlar bizde exc. oynayalım ağlayın siz o halde

Mendil verem mi?

Sende çok olunca lüzumu yok bize , bu kadar düşmedik şükür gold oyunlarına sevinecek kadar

Fakirin umudu ekmek

konuyu çek başka yerlere tabi çöp oğlu çöp konsolun çöp kullanıcısı

Insan kazanamayacağını anlayıp, mantığıni yitirdiği anda etrafına saldırmaya başlar hah işte şu anda o pozisyondasın

Kazanılma evresini çoktan geçtiğimizi sanıyordum sen daha anlayamamışın yazık

lol lol lol

Easy game

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunlar baya sağlam bu ay ama benim zerre ilgimi çekmiyor malum bitirmediğim oyun kalmadığı için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox live gold oyunlarında çok iyi ex oyunları da kötü ps4 Plus oyunlarında süper ötesi berbat ex oyunlarında her nekadar 3 6 yıl sonra ex oyun verse de ex konusu ps4 için tartışılmaz ama artık Türkçe gelmeyecek gow hariç belki sadece ona gelir yani ps4cüler türkçe olmasından dolayı cok severler sonyi ama artık Türkçe destek yok bakalım gözleri kör olmuşçasına sevecekler mi görecez ilerde arkadaşlar kabul edelim ben xboxçı olarak kabul ediyorum ex kötü daha doğrusu Türkçesi olmadığı için kötü yoksa çıkardığı özel oyunları iyidir bi gow bi last of bi beyond değil ama iyidir gold sistemide harikadır tam tersi de ps4 için diyorum ex harika psn rezillik siz Sonyciler neden gold sistemini kabul etmeyip her seferinde ex ex ex diye vıdı vıdı yapıyorsunuz gow last of ve unch kaç yıl sonra çıktı çıkacak ps4 aldığınız da 6 7 yılına girdiğinde gow çıkacak halbuki bunu size daha ilk yıllarında vermesi gerekiyordu aldığınız gibi pes ve battf oynuyorsunuz rise of çöp diyen zihniyet gitsin piksel oyunları oynasın heray verdiği çöp oyunlardan kişiler zevkini gözlerini akıllarını kaybetmişler yazık

• gelip misafir misafir yazıyorsunuz, hesabınız olmasa neyse. Gold iyi oyunlar veriyor ama ps4'un exc. tarafi oldukca zengin.Bunu göz ardı eden taraflıdır. Son 3 ay içinde 4 tane exc oyun çıkardı adamlar ve hiçbiride patlamadı bu oyunların hepsi oyuncuları mutlu etti. İki aydır da psn plus azda olsa yüz güldürmeye başladı bakalım cidden order 1886 ya da elle tutulur bir oyun verecekler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 24 Mart 2017; 12:24:46 >
  • Kimse Sony ex oyunları kötü demedi ki, konu bedava gerilen oyunlar adam gelmiş Ex oyunları söylüyor sizde yok falan tamam çok güzel oyunlar. Ama gelipte burada Live oyunlarına laf atamazsın bu çekememezlik. Sen Assassin's Creed: Revelations bedava olsa Ps'de buraları yıkardın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Kimse Sony ex oyunları kötü demedi ki, konu bedava gerilen oyunlar adam gelmiş Ex oyunları söylüyor sizde yok falan tamam çok güzel oyunlar. Ama gelipte burada Live oyunlarına laf atamazsın bu çekememezlik. Sen Assassin's Creed: Revelations bedava olsa Ps'de buraları yıkardın.

Ne diyorsun kardeş? PS Plus, Assassin's Creed 3'ü 2013 yılında verdi zaten.
  • venomstr kullanıcısına yanıt
    Ps4 sisteminden bahsediyorum, şimdiki verdileri oyunlardan memnunsan yazmana gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda 88

Ps4 sisteminden bahsediyorum, şimdiki verdileri oyunlardan memnunsan yazmana gerek yok.

Assassin's Creed Revelations'ı verseler ortalığı yıkardınız diyorsun ya, ben de diyorum ki zaten 2013 yılında Assassin's Creed 3'ü vermişlerdi

Ayrıca PS Plus indirimlerinden çok memnunum. İndirimler çok iyi. Bilmem farkında mısın?
  • Walking Dead 700 kere verildi zaten, Ryse tırt oyun ama bedava verilmesi iyi.
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Daha dün 450 diyordun ne ara 700 oldu

• Adminlerden rica edicem şu fanboyları sınırsız şutlayın artık gözünüzü seveyim.

Konu "nisan ayı xbox gold oyunları" psciler gelmiş çöp oyunlar bizim exc. oyunlarımız var vs, ne alakası var exc. oyunlarla gold oyunlarının amaç mok atmak tabi başka birşey değil. Bir xbox sahibi olarak bir çok konuda psnin exc. oyunlarını ne kadar çok beğendiğimden bahsetmişimdir ama ea access, online altyapı, gold oyunlar, kontrolcü gibi etmenlerden dolayı tercihimi xboxtan yana kullandım pişman da değilim psnin exc.lerini oynamak isterdim tabi ama gelip burda konsola çöp oyunlara çöp diyince ne geçiyor elinizi herkes kendi kullandığını ilahlaştırıp diğerini yeriyor amaç ne? herkes kullandığından memnunsa diğerine çamur atmak niye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Daha dün 450 diyordun ne ara 700 oldu

750 dedim kanka iyi bak whatsapp'a

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Düşmüş o zaman verilen oyun geri alınma durumu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 24 Mart 2017; 15:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

Düşmüş o zaman verilen oyun geri alınma durumu

İnsafli davrandim dusurdum

• Ryse verilmemiş miydi yav?
    Bende xbox'ta yüklü, ama satın almadığımı çok iyi biliyorum
  • Kaç para lan bir Xbox :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ormanci kullanıcısına yanıt
    İlk defa veriliyor Ryse.

• quote:

Orjinalden alıntı: NéGRo

Konu "nisan ayı xbox gold oyunları" psciler gelmiş çöp oyunlar bizim exc. oyunlarımız var vs, ne alakası var exc. oyunlarla gold oyunlarının amaç mok atmak tabi başka birşey değil. Bir xbox sahibi olarak bir çok konuda psnin exc. oyunlarını ne kadar çok beğendiğimden bahsetmişimdir ama ea access, online altyapı, gold oyunlar, kontrolcü gibi etmenlerden dolayı tercihimi xboxtan yana kullandım pişman da değilim psnin exc.lerini oynamak isterdim tabi ama gelip burda konsola çöp oyunlara çöp diyince ne geçiyor elinizi herkes kendi kullandığını ilahlaştırıp diğerini yeriyor amaç ne? herkes kullandığından memnunsa diğerine çamur atmak niye?

NİSAN AYINDA VERİLEN OYUNLARI KARŞILAŞTIRALİM HANGİ OYUNLAR DAHA İYİ DİYE GOLD ÜYELİĞİN VERDİĞİ OYUNLARI İLE EX OYUNLARINIZI DEĞİL!

PS4 2013 kasım ayında çıkiş yapmiş uncharted 4 özel oyunu 3 yıl sonra çıkmiş The Order 1886 2 yıl sonra çıkmiş geri kalan Remastered. god of war ve bir çok oyunu daha ilk çıktığında çıkarması gerekiyordu ama en iyi oyunu olan unchartedi bile 3 yıl sonra çıkarmiş 3 yıldır bunlar ne oynadı en dandik oyun olan pesi oynadılar :) şaka şaka :) gow 2018de gelir yani 6 yılına girecek ozaman çıkacak alip bir haftada bitirdiğiiz oyunlar 3 yılda bir geliyor kotü bu durum.
    XBOX ONE tarafına bakalım oda 2013de çıktı rise of roma xboxın ilk yılında çıktı oyun güzel olmasına rağmen sonycilerin çöpe alişkanlığı yüzünden bu oyunu göremedikleri için çöp diyorlar yazık neyse diğer oyunu olan forza 2 2014de çıktı halo 5 2015de 2016da forza 3 çıktı ve quantum break 2016 da çıktı yani xbox ex oyunlarıda çok ama ne yazikki gerçekçi olursak iyi oyunlar olsada bir god of war uncharted beyond ve last of seviyesinde değiller sebebi türkçe değil türk oyuncuların gözünde değeri olmuyor ex ex diye vıdı vıdı yapan arkadaşlar horizon türkçe çıkmadı muhtemelen diğer oyunlarda türkçe olmuyacak
    Bu başlık gold ayın verdiği oyunlar burda ex ex diye yırtınmayın burda size hangi oyun verildi onları karşılaştırıp yarişalim ben xbox kullanıyorum sebebi arkadaşlarım xboxçı onlarla multiplayer oynamak ve ea accesin verdiği oyunlar gold üyeliğin verdiği oyunlar sebebiyle xbox aldım bende isterdim ps4de ea acces gibi bişey olsa her yıl bir özel oyunu olsa özelikle eminim forza gibi oyun isterdiniz xbox gold gibi her ay muakak 1 2 tane aaa seviyesinde oyun verse biz demiyoruzki oh iyi oldu çöp oyunları verdi diye bizde kızıyoruz ama kabul ediyoruz gerçekleri çoğu sonyciler gerçekleri kabul etmiyor biz ediyoruz gold ile ex oyunları karşılaştırmiyoruz exlerimiz iyi ama gow kadar değil kabul ettik gold üyeliğimiz harikadir ama sizin psn berbattır kabul edin

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: NéGRo

Konu "nisan ayı xbox gold oyunları" psciler gelmiş çöp oyunlar bizim exc. oyunlarımız var vs, ne alakası var exc. oyunlarla gold oyunlarının amaç mok atmak tabi başka birşey değil. Bir xbox sahibi olarak bir çok konuda psnin exc. oyunlarını ne kadar çok beğendiğimden bahsetmişimdir ama ea access, online altyapı, gold oyunlar, kontrolcü gibi etmenlerden dolayı tercihimi xboxtan yana kullandım pişman da değilim psnin exc.lerini oynamak isterdim tabi ama gelip burda konsola çöp oyunlara çöp diyince ne geçiyor elinizi herkes kendi kullandığını ilahlaştırıp diğerini yeriyor amaç ne? herkes kullandığından memnunsa diğerine çamur atmak niye?</blockquote>

NİSAN AYINDA VERİLEN OYUNLARI KARŞILAŞTIRALİM HANGİ OYUNLAR DAHA İYİ DİYE GOLD ÜYELİĞİN VERDİĞİ OYUNLARI İLE EX OYUNLARINIZI DEĞİL!

PS4 2013 kasım ayında çıkiş yapmiş uncharted 4 özel oyunu 3 yıl sonra çıkmiş The Order 1886 2 yıl sonra çıkmiş geri kalan Remastered. god of war ve bir çok oyunu daha ilk çıktığında çıkarması gerekiyordu ama en iyi oyunu olan unchartedi bile 3 yıl sonra çıkarmiş 3 yıldır bunlar ne oynadı en dandik oyun olan pesi oynadılar :) şaka şaka :) gow 2018de gelir yani 6 yılına girecek ozaman çıkacak alip bir haftada bitirdiğiiz oyunlar 3 yılda bir geliyor kotü bu durum.
    XBOX ONE tarafına bakalım oda 2013de çıktı rise of roma xboxın ilk yılında çıktı oyun güzel olmasına rağmen sonycilerin çöpe alişkanlığı yüzünden bu oyunu göremedikleri için çöp diyorlar yazık neyse diğer oyunu olan forza 2 2014de çıktı halo 5 2015de 2016da forza 3 çıktı ve quantum break 2016 da çıktı yani xbox ex oyunlarıda çok ama ne yazikki gerçekçi olursak iyi oyunlar olsada bir god of war uncharted beyond ve last of seviyesinde değiller sebebi türkçe değil türk oyuncuların gözünde değeri olmuyor ex ex diye vıdı vıdı yapan arkadaşlar horizon türkçe çıkmadı muhtemelen diğer oyunlarda türkçe olmuyacak
    Bu başlık gold ayın verdiği oyunlar burda ex ex diye yırtınmayın burda size hangi oyun verildi onları karşılaştırıp yarişalim ben xbox kullanıyorum sebebi arkadaşlarım xboxçı onlarla multiplayer oynamak ve ea accesin verdiği oyunlar gold üyeliğin verdiği oyunlar sebebiyle xbox aldım bende isterdim ps4de ea acces gibi bişey olsa her yıl bir özel oyunu olsa özelikle eminim forza gibi oyun isterdiniz xbox gold gibi her ay muakak 1 2 tane aaa seviyesinde oyun verse biz demiyoruzki oh iyi oldu çöp oyunları verdi diye bizde kızıyoruz ama kabul ediyoruz gerçekleri çoğu sonyciler gerçekleri kabul etmiyor biz ediyoruz gold ile ex oyunları karşılaştırmiyoruz exlerimiz iyi ama gow kadar değil kabul ettik gold üyeliğimiz harikadir ama sizin psn berbattır kabul edin

Ya bırakın bu işleri gold oyunları iyi ama ps4 tarafı ile exc kapıştırması yapmayın. Bu konu da resmen sınıfta kaldı konsol. Çıkanların kalitesini de gördük. Neydi bir oyun vardı hala çıkmadı ha hatırladım CRACKDOWN 3 (2014) yılında duyurulmuş hala ortalıkta yok. :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Xbox gold bence ps plus dan daha iyi ama sadece bukadar diğer alanlarda ps4 100 adım ileride.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.