Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.830
Cevap
44
Favori
95.867
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zack06

1. Sayfada resimli olarak açıklamasını ekledim okuyabilirsin
    Okudum malesef beceremedim. youtube da videolarini zledim ingilizcem yetersiz olduğu için anlıyamadım. Oyunun basında 2 li kılıç seçtim bi turlu gelismedi tekli bi kılıc düştü o nu soul match de mızrakla la yukseltebildim. Ama force reforce olayi ni cozemiyorum ne kadar etkili oluyor onu da bilemedim. Daha önce de bu tür oyun tecrübem olmadığı için karambole oynuyorum :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paranoideyes P kullanıcısına yanıt
    Forge olayında elinde itemler va yapmak istediğin silahın ve armorun smithing text'i var ise her silahı ve armoru kendin üretebilirsin.
    Smithing Text : Bölümlere girmeden sol taraftaki açıklamasında smthing text diye yazıyor bazen de yazmıyor bölümü bitirdiğinde ekranda yazar mor yazı ile
    Reforge : Burada forgedan yaptığın silah ya da armorun veyahut bulduğun silh ya da armorun üzerinde yazan özellikleri değiştirmeye yarıyor. Mesala silahta vs. lightning diye bir özellik var ve sen bunu istemiyorsun yerine life gelsin istiyorsun reforge'ye girerek değiştirmene yarıyor.

Umarım açıklayıcı olmuştur.
  • Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim :)

Şimdi herhangi bir görev içerisindeyken blacksmith e dönmenin bir yolu yokmu...

Bazen materyalleri buluyorum silahları geliştiricem veya zırhları illa bölüm sonu bossunu kestikden sonramı blacksmithe dönebiliyoruz. Herhangi bir kısa yolu varmıdır acaba ....

Süper bir oyun yapmışlar millet boss lara takılır biz blacksmithe takıldık :)
  • akbulut79 kullanıcısına yanıt
    Bossu kesmen şart değil, seni amrita kaybı yaşatmadan ana haritaya döndüren eşya var (ismi de himogori branch olması lazım), bunu kullanıp ana haritaya dönerek silah, zırh bilimum geliştirme işlemlerini yapabilirsin. Sonra göreve tekrar başlayabilirsin ama kaldığın yerden devam edemezsin tabi görevin en başından başlarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 18 Ocak 2019; 4:51:35 >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Eyvah eyvah en baştan yani :) neyse o zaman artık onu ilerleyen zamanlarda :) Teşekkürler
  • ..................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szmania -- 5 Şubat 2019; 5:14:43 >
  • Merhaba Arkadaşlar,

Ben Nioh’a biraz geç başladım, an itibarı ile Abyss’e dalmış bulunmaktayım. İlk çırpıda 20 level gittim ancak direkt boss kesiyorum. Amacım iyi bir set ve silah bulmak. Sorum şu;
    1- İyi silah ve zırhlar için bölümün Boss dışındaki yerlerini de temizlemek lazım mı?
    2- Evet ise hangi level’dan sonra temizlemeye başlamak iyidir?

• Dark souls ve bloodborne dan sonra ilaç gibi geldi. sanırım şu an son boss un olduğu mekandayım. yani öyle tahmin ediyorum. bu son boss u geçersem yeşil itemler düşmeye başlayacak mı? ng geçip platin kupa almak istiyorum.
  • szmania kullanıcısına yanıt
    Evet baslar, son bossu kestiginde de ilk yesil itemini dusurmus olacaksin
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    evet yeşil itemler düşmeye başladı. ama kingo's setimi bozup yeşil itemlerle mi devam edeyim yoksa eski setin verdiği bonuslarla mı yola devam edeyim karar veremedim.
    birde çıkan yeşil kılıç ile set bonus veren kılıcımı soul match yaptım bir kamyon param gitti. hiç dikkat etmemiştim. çulsuz kaldım :D
  • Arkadaşlar merhaba oyun 60 liraya değer mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fazlasıyla değer

• bütün dlc lerin olduğu full paketi almanı kesinlikle almanı tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar dün nioh u satın aldım 40 TL ye forumda birinden. Oyunda özellikle sisli sahnelerde çok hafif frame düşmeleri oluyor ps4 slim de başka oyunda öyle frame düşmesi falan olmuyor cayır cayır her oyunda stabil. Olayı nedir bunun ?

Ayrıca oyun inanılmaz derecede karanlık bir atmosferde grafikten kaçmak için karanlığa gömülmüşler bana oyun 2017 değil de 2001 yapımı remarke gibi geldi. Grafik ve oyun mekaniği olarak şuana kadar gördüğüm haliyle The Surge bu oyunu ikiye katlar paketler.

Şuanda ilk boss a geldim bıraktım oyun kötü gibi durmuyor ama frame düşmesi canımı sıktı umarım ilerdeki safhalarda daha zevkli bir hal alır oyun.

Birde yerden toplağımız eşyalar bir işimize yarıyor mu fazlalık olanlar ? Mesela bir kılıçtan 15 tane birikti bende hepsi aynı kılıç level leri farklı. Düşük lvl olanları yere mi bırakmalıyım yoksa ilerde işime yarayacak mı farm yapayım mı ?

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Oyun ilk duyuruldugunda yılı 2006 idi sanırım:) ilk halinin trailerı youtubeda vs bulunuyor. Dark souls serisinden sonra oyun yeniden elden geçmiş olacak ki direkt o serinin mekanikleri entegre edilmiş. Mekanikler entegre edilmis fakat bu oyun bir souls like oyunu değil daha cok loota dayali. O yuzden ne bulursanız toplamalısınız.

Bunun dışında oyunda iki adet mod bulunuyor. Performans modunda oyunun grafikleri hafif dusuyor fakat frame sorun olmaktan cikiyor. Ben performans modunda oynadım.

Dedigim gibi bu bir souls oyunu değil. O gözle bakarsanız oynamak istemeyebilirsiniz.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Ya oynamamak istememek değilde grafikler hiç hoşuma gitmedi surge den sonra, ama oyunda ki hız hoşuma gitti bloodborne ve surge gibi çok ağır bir dövüş mekaniği yok. Souls serisini hiç oynamadım bloodborne ede 20 dk zor dayandım. Bana RPG yi sevdiren oyun The Surge oldu beleşe dağıtılan bu ay nedense :)

Dediğinizi uygulucam aslında o performans modunun olayını anlamamıştım ben ilk başta umarım düzelir.

Teşekkür ederim

Bu arada şunu sorim bide nioh u oynadıktan sonra doyduktan sonra Darksouls 3 ü önerir misiniz. Bundan sonra sekiro yu almayı düşünüyorum darksouls 3 konusunda şüphem var

- The surge - Bloodborne - Nioh Şu 3 oyun içerisinde grafik sıralaması olsa darksouls 3 kaçıncı sıraya oturur ?
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Nioh'u zorluğundan dolayı bırakmayacağınızı dusunerekten cevaplayayım:) (Bu arada oyun Bloodborne'dan daha zor kanaatimce -BB'yi platinlemis biri olarak söylüyorum)

Bloodborne'u sevmediyseniz Dark Souls 3u almadan önce videolarını vs izleyin derim. Ben epey memnun kalmıştım oyundan. DLCleri dahil oldukça tatmin ediciydi.

Surge'ü oynamadim ancak grafik olarak soracak olursanız Bloodborne-Surge-Nioh derim. Zira Nioh ps3 oyunu gibi duruyor.

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam :) Ekledim psn den sağolun yorumlar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Ya oynamamak istememek değilde grafikler hiç hoşuma gitmedi surge den sonra, ama oyunda ki hız hoşuma gitti bloodborne ve surge gibi çok ağır bir dövüş mekaniği yok. Souls serisini hiç oynamadım bloodborne ede 20 dk zor dayandım. Bana RPG yi sevdiren oyun The Surge oldu beleşe dağıtılan bu ay nedense :)

Dediğinizi uygulucam aslında o performans modunun olayını anlamamıştım ben ilk başta umarım düzelir.

Teşekkür ederim

Bu arada şunu sorim bide nioh u oynadıktan sonra doyduktan sonra Darksouls 3 ü önerir misiniz. Bundan sonra sekiro yu almayı düşünüyorum darksouls 3 konusunda şüphem var

- The surge - Bloodborne - Nioh Şu 3 oyun içerisinde grafik sıralaması olsa darksouls 3 kaçıncı sıraya oturur ?
    Surge'yi oynamadım ama DS3'ün grafikleri Bloodborne'un bir tık gerisinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Arkadaşlar dün nioh u satın aldım 40 TL ye forumda birinden. Oyunda özellikle sisli sahnelerde çok hafif frame düşmeleri oluyor ps4 slim de başka oyunda öyle frame düşmesi falan olmuyor cayır cayır her oyunda stabil. Olayı nedir bunun ?

Ayrıca oyun inanılmaz derecede karanlık bir atmosferde grafikten kaçmak için karanlığa gömülmüşler bana oyun 2017 değil de 2001 yapımı remarke gibi geldi. Grafik ve oyun mekaniği olarak şuana kadar gördüğüm haliyle The Surge bu oyunu ikiye katlar paketler.

Şuanda ilk boss a geldim bıraktım oyun kötü gibi durmuyor ama frame düşmesi canımı sıktı umarım ilerdeki safhalarda daha zevkli bir hal alır oyun.

Birde yerden toplağımız eşyalar bir işimize yarıyor mu fazlalık olanlar ? Mesela bir kılıçtan 15 tane birikti bende hepsi aynı kılıç level leri farklı. Düşük lvl olanları yere mi bırakmalıyım yoksa ilerde işime yarayacak mı farm yapayım mı ?
    Frame düşmesi olayı ile ilgili şunu söyleyim. Oyunda 2 adet grafik modu var ayatlardan ona bakın

1- Grafik modu , 1080P ve 30 FPS olarak çalışır. Bu modda oyun grafiklere abandığından 30 FPS altına düşebilir

2- Performans modu, 720P ve 60 FPS olarak çalışır. Bu modda sıkıntısız şekilde 60 FPS olarak oynayabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.