Şimdi Ara

NIOH - Rehber Niteliğinde Ana Konu - PS4 / PS4 Pro - Metascore 88 (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.831
Cevap
44
Favori
95.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Abiler kafayi yicem 2 tane boss kestim.hala ki pulse yapip stamina geri kazanimi.yapamiyorum surekli staminam.bitiyor learn skills te 5 tane aktif sword skill im.var ama olmuyor r1 e basiyorum vurduktan sonra staminam geri gelmiyor neyi yanlis yapiyorum ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam cozdum ya zirhim cok agirmis :(

• Abiler oyunda gemideki boss u kestikten sonra harita ekrani geldi oradan yanlis bi yeri sectim galiba ekran kirmizi oldu cok sıkıntıli cenavarlar geliyo haritayi acamiyorum tekrardan ana gorevden ciktim galiba nasil doncem geri

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Twilight missiona girdin sanırım himorogi brunch kullan yeşil beyaz yapraklı olanı

• Aha buldum yesil.bi ot secince haritaya donuyomus vay be

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Twilight missiona girdin sanırım himorogi brunch kullan yeşil beyaz yapraklı olanı
    Aynen hocam bende simdi onu sectim haritaya dondu :d oyun efsane ya grafikler de iyi olsa keske hastasi oldum

• NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Oyun oynarken ( hangi oyun olursa olsun ) grafiği bir köşeye bırakıp aldığın zevke bakacaksın en güzeli bu 😊

• Ben bu oyun kadar dengesiz baska bir oyun görmedim. Oyun finalinde
    yamata no orochi'yi
    kesiyorsun ama dlcdeki sıradan bir düşman sana one shot atabiliyor. Lan bu adam sir anjin diye nam salmış taşak yerine dragon ball taşıyor üstünde gidiyor japonyaya Barış ve huzur getiriyor ama kıçıkırık bir DLC npcsinden tek yiyor.

Sırf zor olsun diye npclerin attack powerlarını %1000e falan çıkartmışlar. Level scaling falan hak getire. Böyle cheap zorluklardan gerçekten hiç ama hiç hazetmiyorum.

Böyle bir şeyi en son Dark Souls 1'deki Bed of Chaos bossunda görmüştüm. Ancak Nioh'un neredeyse geneli böyle. Npcden tek yiyen japonya kurtarıcısı:)

• Oyunu basladim ama şu silah secme ekrani beni kararsiz birakti neyi sececegim hepsi iyi duruyor sanki
    :-)

• HesTr33123 kullanıcısına yanıt
    İstedigini sec hocam gerci secmissindir. Oyun sana tum silahları dusman kestikce veriyor zaten. :)

• Tuomir kullanıcısına yanıt
    Elixir(can potu) bende 3 hala bunu nasil artirabilir videolarda millette 7 ve salt neye yariyor ve ninja ve yanindaki skillerde neler acilmali sizce daha 14 lvl im arastirdim bulamadım arkadaslar

• İD Ps4: Dz-ikm-cavusTurk oynamak isteyen ekleyebilir.

• Arkadaşlar oyunu güç bela bitirdim ng+ yapmak istiyorum ama oyun bitince haritada yeni gorevler main missonlar açıldı dark souls gibi degilmi yani oyun tekrar başdan başlamıyormu yoksa benmi yanlış yaptım

Aynı seviye ile baştan başlama gibi bi durum yokmu ds serisi gibi

Simdiden teşekkürler

• omar06tr kullanıcısına yanıt
    Ng ler arasında haritada kare tuşu ile geçiş yapabilirsiniz. Ng isimleri Way of.... Diye başlar.

• O şekilde şu an 3 bölüme ayrıldı da en baştan baslama yok heralde kaldigin yerden devam yeni main missonlar veriyo heralde ds gibi final olunca tekrar başa dönüyo zannediyodum bende olmayinca benmi yanlış yaptim dedim

• biri artık şu only on playstation yazısını değişsin.:))))
  • Hayırlı akşamlar

Way of strong heralde bitirdim way of samurai ikinci oda bitti ama ondan sonra gelen olmadı ya kare tuşuna basıyorum ama ikisi var sadece ana görevler bitti hep ng+ da

Ne yapmam gerek 3 ncü zorluga gecmek için yan görevleridemi bitirmek lazım ana bosları hep kesim ama samurayda kaldı ek paketler yok ama

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

İkinci zorlukta The Queen’s Eyes görevini yapmış mıydın?

Ek paketler yok derken DLC leri almadın sanırım. DLC ler olmadan sonraki zorluk seviyelerine geçemezsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dogru diyorsun, ben bu detayi atladim, daha dogrusu ek paketler yok derken dlc gorevlerini henuz oynamadigini dusunmustum.
    Ust seviye zorluklar dlcler ile gelmisti.
    Ilk dlc ile way of the demon, ikinci dlc ile way of the wise, son dlc ile de way of the nioh zorluklari eklenmisti
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.