Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shad0w Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayar Bağımlısı kullanıcısına yanıt
    Senin "lezzetli" olarak tanımladığın oyunlar bana artık eskisi gibi keyif vermiyor. AC:Origins mesela, yükselemiyorum oyuna.. Bir tek Shadow of War biraaz kanımı kaynatıyor o kadar! Sanırım "lezzetli" den kastınız bu tür oyunlar. Peki sen söyle, son zamanlarda "Ulan ne oyunmuş be!" dediğin son oyun hangisi? Benim en son hakkını vererek oynadığım oyun The Witcher'dı mesela. Ondan kelli, 30 TL'ye Dishonered almıştım indirimden, onu bitirdim. Şimdilerde GTA V'e başlamayı düşünüyorum, bir arkadaşımla ortak aldık. Bu yani, eski kendini kantılamış oyunların peşindeyim.

Bu çok tartışılan bir konu; oynanış mı yoksa grafik mi? Bu yaşa geldim, artık oynanış mekanikleri beni bir oyuna daha çok bağlıyor. Örneğin, konsolu alma sebebim olan oyun, Zelda:BoTW. Gaplamaları gözünü yerinden çıkartmıyor, HDR filan da hak getire(bildiğim kadarı ile), ne bileyim göz alıcı ışık oyunları, şahane efektleri yok.. Lakin, oyuna girdiğin an seni içine alıyor. Açık dünya oyunu yeniden tanımlamış adamlar. Emek var belli, ince ince işlemişler...

Sadece oyun değil genel eğlence sektörünün sorunu bu, sinema da aynı. 2000'li yılların başında çıkan filmlere bak, bir de bugün çıkanlara. Artık bir ürünü yaratırken akıldaki düşünce güzel olsun değil, müşteriye nasıl satarım çabası. O yüzden bir birinin aynısı saçma sapan işler var etrafta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi broodofqueen -- 7 Ekim 2017; 8:54:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Senin "lezzetli" olarak tanımladığın oyunlar bana artık eskisi gibi keyif vermiyor. AC:Origins mesela, yükselemiyorum oyuna.. Bir tek Shadow of War biraaz kanımı kaynatıyor o kadar! Sanırım "lezzetli" den kastınız bu tür oyunlar. Peki sen söyle, son zamanlarda "Ulan ne oyunmuş be!" dediğin son oyun hangisi? Benim en son hakkını vererek oynadığım oyun The Witcher'dı mesela. Ondan kelli, 30 TL'ye Dishonered almıştım indirimden, onu bitirdim. Şimdilerde GTA V'e başlamayı düşünüyorum, bir arkadaşımla ortak aldık. Bu yani, eski kendini kantılamış oyunların peşindeyim.

Bu çok tartışılan bir konu; oynanış mı yoksa grafik mi? Bu yaşa geldim, artık oynanış mekanikleri beni bir oyuna daha çok bağlıyor. Örneğin, konsolu alma sebebim olan oyun, Zelda:BoTW. Gaplamaları gözünü yerinden çıkartmıyor, HDR filan da hak getire(bildiğim kadarı ile), ne bileyim göz alıcı ışık oyunları, şahane efektleri yok.. Lakin, oyuna girdiğin an seni içine alıyor. Açık dünya oyunu yeniden tanımlamış adamlar. Emek var belli, ince ince işlemişler...

Sadece oyun değil genel eğlence sektörünün sorunu bu, sinema da aynı. 2000'li yılların başında çıkan filmlere bak, bir de bugün çıkanlara. Artık bir ürünü yaratırken akıldaki düşünce güzel olsun değil, müşteriye nasıl satarım çabası. O yüzden bir birinin aynısı saçma sapan işler var etrafta.

Farkettiyseniz genis kapsamli bir konsol tarif ettim bunun nedenide bir cok farkli turlerde oyun yapan buyuk,orta ve amator bagimsiz gelistiricilere ortak nokta olusturabilmek icin dedigim gibi bir konsol en iyi tercih olacaktir. Benimde ilk odagim grafik degil. Oyunda grafik , eş seciminde gogus kalca guzelligine onem vermek gibi bir sey bencede. Gta v 3-5 dakika oynayabildim en fazla bir arkadasimin bilgisayarinda, iyi ayarlarda grafik olarak tatmin ediciydi ama gta san andreasteki o duyguyu verebilecegini sanmiyorum.

Benim konsol guclu ve wii gibi farkli ekstra islevselligi olmali gerekcemin nedeni ilk hedefi yuksek grafik yapip satmak olan gelistiricide grafigi onemsemeden oynayisa emek vererek oyun yapan gelistiricide hem oyun deneyimine hem grafige dengeli emek veren uc farkli turdeki gelistirici ve yapimcilarla zengin bir markete sahip bir konsol bence lezzetli oyun keyfi sunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 7 Ekim 2017; 9:16:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konsol satışları ne alemde arkadaşlar ? Wii u kaderini paylaşmıyor değil mi ? Ne kadara dayandı cihaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Amazon.de'den mi aldınız?
    Senin tanımına en uygun platform PC platformu. PC'nin esnek, güncellenebilir ve çok fonksiyonlu olması da cabası. Steam gibi bir derya var, istediğin tarz oyunları rahatça edinebilirsin. Tek handikap, iyi bir oyun PC'sini 800-900 USD'a kotarmazsın ;)

Konsola kolay kolay kimse 800-900 USD vermez. Sanmıyorum, ben vermem.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Hayır Amazon.com

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görünen o ki ilk seneden Wii Unun toplam satışlarını geçecek. Wii U toplam 13 küsür milyon satmisti. Switch’in ise birinci yılını doldurdugunda rahat 15 milyonu gorecegi söyleniyor. Hatta 20-24 milyon tahminleri de var bazı sirketler tarafindan.

• phantom_coal kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil pil olduğu için bir zararı olmaz, pil otomatik keser diyorlar ama bence arada çıkarın, nolur nolmaz...

• Nintendo World Championships 2017, bu gece 12de yayında olacak. Meraklısına duyurulur.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Youtube üzerinden falan yayın olacak mı acaba??

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum da twitchte falan kesin

Uyanık olursam bi göz atarım...

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Senin tanımına en uygun platform PC platformu. PC'nin esnek, güncellenebilir ve çok fonksiyonlu olması da cabası. Steam gibi bir derya var, istediğin tarz oyunları rahatça edinebilirsin. Tek handikap, iyi bir oyun PC'sini 800-900 USD'a kotarmazsın ;)

Konsola kolay kolay kimse 800-900 USD vermez. Sanmıyorum, ben vermem.

Haklisiniz pc cok guzel bu konuda fakat pahali ve ugrastirici.

• Şu an 5 aylık süreçte 5.8 milyon.
    Pcyi tvye baglasak bide bluetooth kol taksak konsol gibi olmaz mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 7 Ekim 2017; 17:13:58 >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    İster misin surpriz bir duyuru nihahaha böyle de zehri salarım.

• Oyunun avrupa sürümüne ait demo yayınlanmış.

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
    Valla aklıma geldi ama artık burda da olmaz herhalde dedim, olur mu ki acabaaaa...

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Bi indirip deneyelim...

• Neden n switch almaliyim?

• 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.