Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.362
Cevap
454
Favori
1.647.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutulu olarak en uygun nereden Odyssey siparişi geçebiliriz? Amazondan alırsak 250TL tutuyor.
  • Amazon.com da kampanya vardı ama bitti maalesef hocam, 48 dolara aldık, shopto falan bakabilirsiniz orada uygun olabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Amazon primeda 48 dolar hocam bilginize. 1 ay trial yaparak alınabiliyor sanırım.

@hunter Hocam siz case tavsiyesi olarak sanırım hori önermiştiniz memnun musunuz? Ben almışken iyi bir çanta olsun tekrar tekrar almak zorunda kalmıyım diyorum.

Aylardır alsam mı almasam mı diye düşünüyorum. Mario çıksın puanı 90 üstü olsun alıcam diyodum. Artık daha fazla direnmeyip alıcam galiba. Sepet günlerdir hazır bana bakıyor. Switch, Mario Kart, Zelda, Splatoon, Snipperclips, Mario Odeysy, hori case, amFilm ekran koruyucu koydum sepete. Sizce başka bişeyler eklemeli miyim? Memory card gerekli mi? Ben bütün oyunları kutulu almayı düşünüyorum. Kutulu alsam bile memory ihtiyacı oluyor mu? Ya da bunları alıcan madem şunu da al dediğiniz bişey var mı?
  • Benim Prime 1 hafta sonra bitecek. Şimdi ben prime üyeliğim ile pre order geçsem, üyelik bittikten sonra da aynı fiyattan mı çekerler acaba?

Bu arada Case olarak ben bunu aldım. İnanılmaz kaliteli ve çok hoşuma gitti;
    https://www.amazon.com/gp/product/B01MY9JB2U/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Jelatin olarak da şunu aldım;
    https://www.amazon.com/gp/product/B01N3ASPNV/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Jelatin de denildiği kadar var. %100 memnuniyet adına para iade garantisi var. Ben çok rahat uyguladım ve gerçekten kaliteli buldum. Parmak izlerine karşı da oldukça dayanıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dreandes -- 6 Ekim 2017; 22:23:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazon sağolsun cihazı 1 haftada yolladı, alt kısımda ufak bir leke benzeri bir şey var ama pek kafaya takmadım. Oyun olarak zelda aldım, yandaki kule kadar yapabilecek miyim bakalım switch için biraz zor ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 6 Ekim 2017; 22:32:56 >
  • Evet hocam Hori aldım ve çok memnunum, her yere taşıyorum yanımda konsolumu...

Bence bi hafıza kartı mutlaka alın, çok büyük olmasa bile ihtiyacınız olacaktır, hem kafanız cana rahat eder...

• Siparişi prime olarak vereceğiniz için bence aynı fiyattan fatura ederler...

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam...

Yandaki kule kadar olur ama zaman alır hocam...

Bu arada foto dan bakınca otel bir sıkıntı belli olmuyor...

• Nba 2k18 için update gelmiş, umarım ara sahnedeki framerate düşmesi sorunları tamamen ortadan kalkmıştır. İnmesini bekliyorum, update sonrası deneyen oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mempa -- 6 Ekim 2017; 22:43:3 >
  • Membrane Nintendo Switch duyuru fragmanı...

• Bende aynı case siparişi verdim gelmesini bekliyorum memnun kalmanıza sevindim, türkiye fiyatlarının 189 tl olduğunu görünce amazondan verdim sipariş, 1 hafta sonra elimde olacak inşallah.

• mempa kullanıcısına yanıt
    Nba için bu aralar sürekli update geliyor hocam, şu anda indirdiğinizin boyutu boyutu büyük mü? Umarım beklediğimiz güncellemedir bu...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Hergün update var mı diye kontrol ediyorum. Bugün 18.00 gibi ana menü üzerinden kontrol ettiğimde yoktu. Şimdi tekrar denedim Şuan inmesi için gereken süre 30 dk görünüyor, 10 dk'dır da bekliyorum. Muhtemelen ana update geldi diye umuyorum. En son 1.02 idi sanırım versiyonu. Bakalım bu kaça yükselecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mempa -- 6 Ekim 2017; 22:50:29 >
  • Nba2k18de yeni update ile versiyon 1.03'e yükseldi ve ara sahnede herşey düzelmiş çok şükür

Oooo süper o zaman, bu kadar hızlı güncelleme için teşekkürler 2K...

Hocam online beya offline oynamaktan kaynaklı oluşan save dosyası sıkıntısı da giderilmiş...

• GoNNER 1.0.1 güncellemesi yayınlamış...

• Fear Effect Sedna Nintendo Switch e de geliyormuş...

https://mobile.twitter.com/FearEffect/status/916311696083386368

• ARMS Amazon.com da 49 dolara düşmüş...

• CihaZ sürekli dock da duruyor,yani bir bakıma şarja takılıhep, pilini gebertmesin.

• 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.