Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ama dostum o linke girilir mi,o sadece öyle genel bilgiydi,adamlar bir saat oynamış spoiler siz olur mu hiç...
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    hocam noel zamanı da geliyor gittikçe daha da zor olabilir bulması,gerçi Nintendo o zamana kadar stok problemini azaltacaklarını açıkladı ama bekleyen insan sayısı çok fazla ve pek çok kişi konsolu bulunca fiyatına pek bakmadan alıyor...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Olm ben bunu nasil Persona 5 okudum yemin ederim aglayacagim :(((

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    oyyy çok büyük hayal kırıklığı olur öyle be...

dostum haftaya persona 5 geliyor olsa bu kadar sakin mi yazardım sence...
    Yönetimde yapılan değişikliklerden haberim yoktu. İyi olmuş.

İki oyunda muazzamlar. Sanat eseri ötesi yok, trailer'ları izlerken alıp götürdü iki oyunda beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

hocam noel zamanı da geliyor gittikçe daha da zor olabilir bulması,gerçi Nintendo o zamana kadar stok problemini azaltacaklarını açıkladı ama bekleyen insan sayısı çok fazla ve pek çok kişi konsolu bulunca fiyatına pek bakmadan alıyor...

Ya aslında mario bundle'ı almak ne kadar mantıklı o da başka bir konu. En büyük problem oyunun bundle da kutulu olarak değilde digital olarak yer alması. Ben kutulu sürümü çıktığı sürece böyle büyük bir oyunun digital sürümünü aynı fiyata almayı tercih etmezdim. Nintendo bu konu da yanlış yaptı bence. Digital olduğunu öğrenen insanların bir kısmı bundle'ı almaktan vazgeçti. Bana hediye getirilen bundle da kutulu Mario Kart 8 ve Zelda vardı. Nintendonun geçmişte almaktan son anda vazgeçtiğim Wii U ile Mario Maker kutulu bundle'ı vardı yine öyle birşey yapsaydı ya.

Birde abi nintendonun bu ülkeye gelmesi şart. Satıcılar insanları kazıklamaya çalışıyorlar üstüne ekstra kar koyuyorlar olmaz öyle şey.

• yönetimde çok eskiden beri bulunan pek çok kişi değişti hocam,yerlerini çok daha genç ve global pazarı daha iyi anlayan genç yöneticilere bıraktılar,Nintendo Switch in bu şekilde pazarlanmasının sebebi de bu kişiler ve sonuca bakılırsa bu konuda gayet başarılılar...

Seasons of Heaven zaten yanlış hatırlamıyorsam bir kitaptan uyarlanma hocam,onu bende sabırsızlıkla bekliyorum...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Bundle işi tercih meselesi dostum,joy-con grip falan da farklı belki onun için de alabilirler,kimi insan da kutulu yerine dijital oyun tercih ediyor o yüzden böyle şeyler bence tamamen tercih meselesi...

Nintendo bu ülkeye gelsin tabi ama özellikle oyun fiyatları diğer konsolların tekno mağaza oyun fiyatları gibi olursa ben yine yurt dışından almayı tercih ederim her zaman...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Nintendo'nun kesinlikle resmi olarak giriş yapması gerekiyor. Elbette üzerine kar koyacaklar ama bunların ki kar falan değil başka birşey. Üzerine 1000 TL ekleyip satmaya çalışanlar var çünkü cihazın resmi olmadığını ve kolay kolay ulaşılamayacağını biliyorlar.

Cihaz resmi olarak bir gelse. Oyunlardan tut aksesuarlara çok daha rahat ulaşma imkanı olacak.
    Japonlarda özellikle eskilerde gelenekçi bir anlayış var bu hangi sektörde olurlarsa olsun böyle. Yönetimin daha genç kişilere geçmesi çok iyi olmuş çünkü onlar artık pazarın geldiği noktayı ve yıllardır Nintendo'nun en büyük eksiğinin ne olduğunu çok daha net görmüşler. Switch'den sonra gelecek konsollarında çok daha sağlam adımlar atacaklarına eminim.
  • Zaten bizim kar dediğimizle satıcıların kar dediği bambaşka olduğu için kızıyoruz. Forum da birçok kişinin switch almak isteyip alamamasının sebeplerinden biride bu. Adam konsolu orjinal fiyatına alsa koymaz ki yanına bir iki tane de oyun alır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Eylül 2017; 17:45:59 >
  • ticaret yapan adam tabiki kar yapsın ona kimse bir şey demez ama bir konsola da iki katı fiyat istemek ticaret ahlakına kesinlikle uymaz,bence şerefsizlikten başka bir şey değil...

Sırf gidip rahat rahat alışveriş yapabilmek için cihazın gelmesini çok isterdim,gidelim şöyle mağaza veya dükkan dan oyunlarımızı alalım,aksesuarlara bakıp deneyip alalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Japonlarda özellikle eskilerde gelenekçi bir anlayış var bu hangi sektörde olurlarsa olsun böyle. Yönetimin daha genç kişilere geçmesi çok iyi olmuş çünkü onlar artık pazarın geldiği noktayı ve yıllardır Nintendo'nun en büyük eksiğinin ne olduğunu çok daha net görmüşler. Switch'den sonra gelecek konsollarında çok daha sağlam adımlar atacaklarına eminim.

aynen öyle eskileri hala çok daha fazla gelenekçi,bu konuda yeni nesil allahtan daha açık ve global piyasaları daha iyi analiz ediyorlar,Nintendo Switch ile bir ivmelenme ve çıkış yakaladı,bunu da bundan sonra sürdürecektir...
  • beyler amazonda bulduğum linklerin çoğu türkiyeye gönderilemiyor başka nerden sipariş verebilirim

• Nintendo Switch bunca stok sıkıntısına rağmen Japonya’da 1.7 milyon adet satmış durumda. Switch is a Monster.

• Stranger Things'in 2'inci sezonu ile Super Mario Odyssey aynı gün çıkıyor ve yayınlanıyor. Kafamı buluyorsunuz oğlum siz bizimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Stranger Things'in 2'inci sezonu ile Super Mario Odyssey aynı gün çıkıyor ve yayınlanıyor. Kafamı buluyorsunuz oğlum siz bizimle.

Super Mario Odyssey'den sonra en çok beklediğim şey, Stranger Things'in 2. sezonu diyebilirim, 27 ekimi iple çekiyorum. He birde bunlar kadar beklediğim Blade Runner 2049 var, o da 6 Ekim'de, bu Ekim, baya iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

Stranger Things'in 2'inci sezonu ile Super Mario Odyssey aynı gün çıkıyor ve yayınlanıyor. Kafamı buluyorsunuz oğlum siz bizimle.

Super Mario Odyssey'den sonra en çok beklediğim şey, Stranger Things'in 2. sezonu diyebilirim, 27 ekimi iple çekiyorum. He birde bunlar kadar beklediğim Blade Runner 2049 var, o da 6 Ekim'de, bu Ekim, baya iyi olacak.

Anladığımız üzere Mario Odyssey inceleme sürümleri oyun site, dergileri ve önemli youtuber'ların ellerinde. Ambargo olmasına rağmen baya hoş şeyler söyleniyor spoilersız kısımlar oyunun oldukça iyi olduğu üzerine. Tabi ki bu bir gazlama da olabilir incelemeleri görmeden kolları sıvamamak lazım.

Hiçbir video izlemeden ve spoiler yemeden bu kadarını öğrenebiliyoruz en azından. Hatta neogaf'ta milletin ağzının açık kaldığı ve öğrendiğine pişman olduğu büyük spoiler içeren bir resim dolaşıyor, tıklanmaması konusun da ciddi bir uyarı var.

Tabiki de tıklamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Eylül 2017; 23:27:58 >

• quote:

quote:

quote:

Anladığımız üzere Mario Odyssey inceleme sürümleri oyun site, dergileri ve önemli youtuber'ların ellerinde. Ambargo olmasına rağmen baya hoş şeyler söyleniyor spoilersız kısımlar oyunun oldukça iyi olduğu üzerine. Tabi ki bu bir gazlama da olabilir incelemeleri görmeden kolları sıvamamak lazım.

Hiçbir video izlemeden ve spoiler yemeden bu kadarını öğrenebiliyoruz en azından. Hatta neogaf'ta milletin ağzının açık kaldığı ve öğrendiğine pişman olduğu büyük spoiler içeren bir resim dolaşıyor, tıklanmaması konusun da ciddi bir uyarı var.

Tabiki de tıklamadım.

Ben de e3'teki trailerdan beri hiç bir şey tüketmemeye çalışıyorum artık Mario ile ilgili, gerçi Mario'nun plajda üstü çıplak koşarkenki görüntüsünü gördüm ama çok büyük bir spoiler yemedim daha. Bu Mario'nun kötü olmasına hiç ihtimal vermiyorum ben, hatta çok efsane bir şey olacak gibi geliyor, Meta'da Zelda: Botw puanını geçerse hiç şaşırmam. Evet, beklentilerim çok yüksek ama bakalım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabiki de tıklamadım.

Ben de e3'teki trailerdan beri hiç bir şey tüketmemeye çalışıyorum artık Mario ile ilgili, gerçi Mario'nun plajda üstü çıplak koşarkenki görüntüsünü gördüm ama çok büyük bir spoiler yemedim daha. Bu Mario'nun kötü olmasına hiç ihtimal vermiyorum ben, hatta çok efsane bir şey olacak gibi geliyor, Meta'da Zelda: Botw puanını geçerse hiç şaşırmam. Evet, beklentilerim çok yüksek ama bakalım.

O plajda koşan mario fotoğrafını görmemeye imkan mı var gözümüze soktu bütün internet alemi. Ben o kadar yüksek puanlar beklemiyorum ama 90'ın altı olmazsa çok daha fazla sevinirim.

Neyse ki çok oyun oynayan biri değilim ben elimdeki exc. oyunları bitirine kadar bahar aylarında ki Kirby : Star Allies çıkmış olur. İlginç valla Yoshi'den yarım saatlik ilk iki bölüm oynanışı sundular ama onun çıkışına dair bir tarih ya da mevsim gelmedi. Sadece tanıtımı gösterilen Kirby'nin ise iyi kötü bir çıkış tarihi var elimizde. Yeni yoshi oyunu kompleks bölüm tasarımlarına sahip belki bundan kaynaklı yapımı aşaması daha uzun sürüyordur.

Geçen söylediğim hala geçerli Zelda GOTY olsun ama Mario Odyssey daha iyi oyun olsun. (Zelda severleri üzmemek amaç)

• 
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.