Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (832. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla alıştık sürpriz haberlere,bekliyoruz yine bir şeyler...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    ağır olmuş biraz...
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    İçimden bir his Capcom beklenmedik remake süprizler yapacak diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bloodborne 2 yapmayıp şu salak oyunun devamını yaptılar. Sırf yapımcının torpilli olmasından dolayı, tamam yap hadi takıl biraz falan dediler herhalde. Koskoca sony'nin dalga konusu olan knack ısrarını anlamak mümkün değil. Bunun ilkine türkçe dublaj yapmışlardı bir de, emeğe yazık.
  • Bir Resident Evil 7 haberi gelse mesela...
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Bence Bloodborne 2 yi Playstation 5 e saklıyorlar,bunu bir exc daha çıkmış olsun diye çıkardılar...
  • Square Enix oyun yöneticisi Hajime Tabata nın yaptığı açıklamaya göre firma FFXV in Nintendo Switch e gelmesi için araştırmalarına devam ediyormuş,sıkıntıların nereden kaynaklandığını çözmüşler ve şu anda Nintendo ile görüşerek en iyi çözümü bulmaya çalışıyorlarmış fakat şu anlık daha kesin bir açıklama yapmaktan da kaçınıyorlarmış...
    Bunu yazmaya geliyordum tam büyük bi haber bence. Pocket degil de ps4 versiyonu getirmeye calısıyorlar. Olursa bomba olur.

Ps4’de bile kasan anca pro’da 1080/30fps stabil şeklinde çalışan oyunu nasıl port edecekler. Ancak doom gibi yeni baştan switch için özel yaparlarsa olabilir.

• Çin oyun pazarı için büyük önem arz eden Tencent firmasının Arena of Valor oyunu,sadece duyurusunun ardından bile Nintendo Switch hızlıca yükselmesine sebep olmuş,oyun Nintendo Switch konsolunun Çin pazarına girip kendine sağlam bir yer edinmesi için önemli bir adım olarak görülüyormuş...
    Şimdiye kadar duyurulmaması bile ayıp. Capcom ile Nintendo arası iyi üstüne Re oyunları herzaman Nintendo konsollarında yeralmıştır. Yedinci oyun niye böyle oldu anlamadım. Capcom yerinde olsam bütün DLC'ler ile birlikte paket halinde çıkarırım özür mahiyetinde. Switch az satan bir konsol falanda değil.

FFXV'de kesinlikle Switch'de yerini almalı. Square Enix herzaman Nintendo'ya tam destek verir. FFXV gibi bir yapımı es geçmeleri sözkonusu bile olmamalı. Switch'de Xbox One'dan bile çok satar.
    hocam pc için de yeni baştan düzenleme ile çıkardılar,şu anda da eğer Switch için çıkarsa o da o şekilde özel olarak yapılarak çıkacak diye açıklama daha önceden yapmışlardı...
  • ben bazen Nintendo bazı duyurular için özellikle bekliyor diye düşünüyorum,eğer bir RE 7 duyurusu yapılacaksa da bunun için en iyi yer TGS olur,gerçi burada hiç ses çıkarmayıp daha sonra bir direct ile de yine bizi şok edebilirler aynı Doom ve Wolfenstein da olduğu gibi,gerçi ne olursa olsun ben bu TGS de Capcom ve Nintendo dan ortak haberler bekliyorum...

FFXV şu anda nasıl yapılabilir diye araştırma aşamasındaymış zaten, PC de olduğu gibi önce tüm ayarlarını kesinleştirip ondan sonra oluyorsa çıkarmayı düşünüyorlarmış,gerçi bu konuda Doom ve NBA 2K18 den sonra olmaması için bir neden düşünemiyorum ben...
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    ben senden bir adım önce davranmışım...
    Evet özel olarak uğraşıp yaparlarsa sorun yok ama port edelim derlerse olmaz. Oyun çok kötü bence pro’da ilk bölünü bitirip bıraktım. Belki tekrar şans verebilirim ama o savaş sistemi ile zor.

• hem Dock görevi gören hem de projeksiyon cihazı olan Dünyanın ilk cihazı OJO...

http://www.yesojo.com/?utm_source=facebook&utm_medium=paidsocial&utm_campaign=OJO+-+Website+Visits
    yok hocam pc de de özel uğraştılar şimdi Nintendo Switch te de özel uğraşıyorlar yada en azından öyle yaptıklarına dair açıklama yaptılar...

bende xbox one da oynadım,dövüş sistemini ben beğenmiştim ama o bir level vardı ya 12 ya da 13 orası beni çok fena bunaltmıştı,hiç bitmeyecek diye düşünmeye başlamıştım artık...
  • Gamespot ekibi Super Mario Odyssey i bir saat oynayıp denemiş ve oyuna bayılmışlar...

https://www.gamespot.com/articles/we-played-mario-odyssey-for-an-hour-and-its-still-/1100-6453443/
  • Aynen öyle valla sayenizde konu muazzam seviyelerde. Emeğinize sağlık

Bu arada pro controller ı aldım dayanamadım, ps4 pro almaktan şimdilik vazgeçtim son anda. Bir süre sadece switch ile takılcam.

• 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.