Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (833. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
48.268
Cevap
453
Favori
1.641.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Iwata nın kendi sesinden konsoldaki gizli Golf oyununu açma yöntemi...

• Fire Emblem standından bir kaç foto...

https://twitter.com/FireEmblemMusou/status/910472350977499137
  • Lichtspeer oyununa 1.0.1 güncellemesi gelmiş...
  • syphonfilter kullanıcısına yanıt
    hepimizin eline sağlık,konu da herkes bir şeyler paylaşıyor...

pro controller iyidir,memnun kalırsınız... benim ps4 artık toz bağladı,NBA de geldi artık Switch e Ps4 ü hiç açmıyorum...
  • Picross S oyunu haftaya Nintendo Switch e geliyormuş...

http://nintendoeverything.com/jupiter-announces-picross-s-for-switch-out-next-week/
  • Kunio-kun: The World Classics Collection oyunu 2018 de Japonya da piyasaya çıkacakmış,içindeki oyunların listesi şunlar:

Downtown Nekketsu Koushinkyoku
    Nekketsu Koukou Dodge Ball Bu
    Nekketsu Kakutou Densetsu
    Nekketsu! Street Basket
    Nekketsu Koukou Dodge Ball Bu: Soccer Hen
    Bikkuri Nekketsu Shinkiroku: Harukanaru Kin Medal
    Kunio-kun no Nekketsu Soccer League
    Ike Ike! Nekketsu Hockey Bu
    Nekketsu Kouha Kunio-kun
    Downtown Nekketsu Monogatari
    Kunio-kun no Jidaigeki da yo Zen’in Shuugou!
    Bonus: Renegade
    Bonus: Super Dodge Ball
    Bonus: River City Ransom
    Bonus: Crash ‘n the Boys Street Challenge

• Earthlock oyunu Nintendo Switch e gelecekmiş...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    Bogazlarında kalsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    TGS bu duyuru için en iyi yer valla ortalık sallanır ama sonradanda bir hamle gelebilir. Benim içimde hep umut olacak:))

FFXV konusuna gelirsek ise bencede çıkmaması için bir neden yok. Oyunu baştan Switch için tasarlarsın olur biter ve dediğim gibi çokda iyi bir satış rakamına ulaşır.

Switch öyle çok güçsüz ve cılız bir cihaz değil. Hem TV'ye bağlanma hemde el konsolu olarak çok değişik bir deneyim sunuyor bunu yapımcılarda kesinlikle değerlendirmeli.
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    valla keşke demek istemiyorum ama içimden de geçmiyor değil...
  • Amazon.com’da mario bundle yok nereden alacağız bu meredi. Amazon.de çok kazık çünkü.

• o umut Nintendo da hiç bitmiyor hocam adamlar olmadık zamanda bile duyuru yapıyorlar şaşıp kalıyorsunuz...

Switch e çıkarsa ulaşacağı satış rakamından bende hiç şüphe etmem,zaten Japonya tek başına acayip sayılara ulaşır fakat bende tekrardan almayı düşünürüm,oyun baya büyük bir Dünya ya sahip ve yapılacak tonlarca şey var...

Switch güçsüz değil,özellikle hep dediğim gibi 2K NBA oyununu çıkardıktan sonra çıtayı baya yükseğe koydu ve her oyunun mümkün olduğunu gösterdi,onun haricinde diğer firmaların pek çoğu da en kolay oyun portlanan konsol Nintendo Switch diye açıklama yaptı,yani oyunu Switch e çıkarmak isteyen biraz uğraşırsa her oyunu çıkartabilir...
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    bir de Amazon.co.uk e bakın,orda vardı en son...
    TGS'den duyurular gelsinde neyin ne olduğunu bir görelim beklediğimiz şeyler olmazsa yinede beklemeye devam:)))

Bu sefer Nintendo dışarı dönük kilidi kırdı. İnşallah çok geniş bir oyun yelpazesi olacak.

Birde The Sacred Hero ve Seasons of Heaven oyunlarının çıkış tarihleri belli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Bloodborne 2 yapmayıp şu salak oyunun devamını yaptılar. Sırf yapımcının torpilli olmasından dolayı, tamam yap hadi takıl biraz falan dediler herhalde. Koskoca sony'nin dalga konusu olan knack ısrarını anlamak mümkün değil. Bunun ilkine türkçe dublaj yapmışlardı bir de, emeğe yazık.

Sana %200 katılıyorum ki japon stüdyo Siren, Puppetter, İco gibi muhteşem oyunlar yapmış ve nintendo oyunlarının sony tarafında ki karşılığıydı ve benimde ps4 almamda ki en önemli nedenlerden biridir.

Ne yazık ki koca ps4 döneminde tutturdular istenmeyen oyunun birde devamını yaptılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

Gamespot ekibi Super Mario Odyssey i bir saat oynayıp denemiş ve oyuna bayılmışlar...
    https://www.gamespot.com/articles/we-played-mario-odyssey-for-an-hour-and-its-still-/1100-6453443/

Ama ne konuşmuştuk hani birbirimiz kollayacaktık bu mario konusun da ben spoilersız birşeyler göreceğim değerlendirme dinleyeceğim diye açtım şak diye spoiler geldi videonun en başında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 20 Eylül 2017; 17:0:6 >
    Orda da bulamadım, Nintendo parası ile de satmıyor cihazı ne zaman şu stok sorununu aşacaklar bakalım.

• bu konuda bende sizin gibi düşünüyorum,Nintendo kabuğunu bu sefer fena kırıldı ve çok sağlam açıldı,bence bunun sebebi yönetiminde yapılan değişiklikler ve görevlere gelen daha genç yöneticiler...

The Sacred Hero 2018 Seasons of Heaven ise daha belli değil malesef hocam...
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Neyse ki bu artık beni hiç ilgilendirmiyor hocam,benim Playstation evde toz bağladı Nintendo Switch sağolsun...
  • 
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.