Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (835. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.372
Cevap
455
Favori
1.648.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kennnn

quote:

Orijinalden alıntı: Fingolfin.

quote:

quote:

quote:

Stranger Things'in 2'inci sezonu ile Super Mario Odyssey aynı gün çıkıyor ve yayınlanıyor. Kafamı buluyorsunuz oğlum siz bizimle.

Super Mario Odyssey'den sonra en çok beklediğim şey, Stranger Things'in 2. sezonu diyebilirim, 27 ekimi iple çekiyorum. He birde bunlar kadar beklediğim Blade Runner 2049 var, o da 6 Ekim'de, bu Ekim, baya iyi olacak.

Anladığımız üzere Mario Odyssey inceleme sürümleri oyun site, dergileri ve önemli youtuber'ların ellerinde. Ambargo olmasına rağmen baya hoş şeyler söyleniyor spoilersız kısımlar oyunun oldukça iyi olduğu üzerine. Tabi ki bu bir gazlama da olabilir incelemeleri görmeden kolları sıvamamak lazım.

Hiçbir video izlemeden ve spoiler yemeden bu kadarını öğrenebiliyoruz en azından. Hatta neogaf'ta milletin ağzının açık kaldığı ve öğrendiğine pişman olduğu büyük spoiler içeren bir resim dolaşıyor, tıklanmaması konusun da ciddi bir uyarı var.

Tabiki de tıklamadım.

Ben de e3'teki trailerdan beri hiç bir şey tüketmemeye çalışıyorum artık Mario ile ilgili, gerçi Mario'nun plajda üstü çıplak koşarkenki görüntüsünü gördüm ama çok büyük bir spoiler yemedim daha. Bu Mario'nun kötü olmasına hiç ihtimal vermiyorum ben, hatta çok efsane bir şey olacak gibi geliyor, Meta'da Zelda: Botw puanını geçerse hiç şaşırmam. Evet, beklentilerim çok yüksek ama bakalım.

O plajda koşan mario fotoğrafını görmemeye imkan mı var gözümüze soktu bütün internet alemi. Ben o kadar yüksek puanlar beklemiyorum ama 90'ın altı olmazsa çok daha fazla sevinirim.

Neyse ki çok oyun oynayan biri değilim ben elimdeki exc. oyunları bitirine kadar bahar aylarında ki Kirby : Star Allies çıkmış olur. İlginç valla Yoshi'den yarım saatlik ilk iki bölüm oynanışı sundular ama onun çıkışına dair bir tarih ya da mevsim gelmedi. Sadece tanıtımı gösterilen Kirby'nin ise iyi kötü bir çıkış tarihi var elimizde. Yeni yoshi oyunu kompleks bölüm tasarımlarına sahip belki bundan kaynaklı yapımı aşaması daha uzun sürüyordur.

Geçen söylediğim hala geçerli Zelda GOTY olsun ama Mario Odyssey daha iyi oyun olsun. (Zelda severleri üzmemek amaç)

Galaxy 1 ve 2'nin 97 Meta ortalaması olduğunu düşünürsek bence şaşırtmaz. 90 aşağısı olması ise aşırı şaşırtır kesinlikle, özellikle son dönemde puanlar bu kadar şişirilirken. Meta puanlarını çok takmam ama 3D Marioların Metalarını yazmak gerekirse;

Super Mario 64 - 94 (birçok şeyi tanımlamış bir oyuna göre baya düşük bence)
    Super Mario Sunshine - 92
    Super Mario Galaxy - 97
    Super Mario Galaxy 2 - 97
    Super Mario 3D Land - 90
    Super Mario 3D World - 93 (Land'e göre daha iyi metası olması ilginç)

Super Mario 3D World bile 93 ortalama kastıysa, bu hayli hayli kasar bence. Benim beklentilerim baya yüksek, en iyi 3D Mario olabilicek bir potansiyel var. Özellikle oynanış dinamikleri konusunda aşırı farklı şeyler sunacak gibi.

Kirby'nin bu sene 25. yılı ya, ondan duyurma isteği duymuş olabilirler gibi geliyor. Gerçi Nintendo da son dönemlerde aşırı Kirby oyunu basıyor, olayını çözemedim onun.

• Odyssey ile ilgili spoiler verenin çocugu olmasın ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Stranger Things'in 2'inci sezonu ile Super Mario Odyssey aynı gün çıkıyor ve yayınlanıyor. Kafamı buluyorsunuz oğlum siz bizimle.

Super Mario Odyssey'den sonra en çok beklediğim şey, Stranger Things'in 2. sezonu diyebilirim, 27 ekimi iple çekiyorum. He birde bunlar kadar beklediğim Blade Runner 2049 var, o da 6 Ekim'de, bu Ekim, baya iyi olacak.

Anladığımız üzere Mario Odyssey inceleme sürümleri oyun site, dergileri ve önemli youtuber'ların ellerinde. Ambargo olmasına rağmen baya hoş şeyler söyleniyor spoilersız kısımlar oyunun oldukça iyi olduğu üzerine. Tabi ki bu bir gazlama da olabilir incelemeleri görmeden kolları sıvamamak lazım.

Hiçbir video izlemeden ve spoiler yemeden bu kadarını öğrenebiliyoruz en azından. Hatta neogaf'ta milletin ağzının açık kaldığı ve öğrendiğine pişman olduğu büyük spoiler içeren bir resim dolaşıyor, tıklanmaması konusun da ciddi bir uyarı var.

Tabiki de tıklamadım.

Ben de e3'teki trailerdan beri hiç bir şey tüketmemeye çalışıyorum artık Mario ile ilgili, gerçi Mario'nun plajda üstü çıplak koşarkenki görüntüsünü gördüm ama çok büyük bir spoiler yemedim daha. Bu Mario'nun kötü olmasına hiç ihtimal vermiyorum ben, hatta çok efsane bir şey olacak gibi geliyor, Meta'da Zelda: Botw puanını geçerse hiç şaşırmam. Evet, beklentilerim çok yüksek ama bakalım.

O plajda koşan mario fotoğrafını görmemeye imkan mı var gözümüze soktu bütün internet alemi. Ben o kadar yüksek puanlar beklemiyorum ama 90'ın altı olmazsa çok daha fazla sevinirim.

Neyse ki çok oyun oynayan biri değilim ben elimdeki exc. oyunları bitirine kadar bahar aylarında ki Kirby : Star Allies çıkmış olur. İlginç valla Yoshi'den yarım saatlik ilk iki bölüm oynanışı sundular ama onun çıkışına dair bir tarih ya da mevsim gelmedi. Sadece tanıtımı gösterilen Kirby'nin ise iyi kötü bir çıkış tarihi var elimizde. Yeni yoshi oyunu kompleks bölüm tasarımlarına sahip belki bundan kaynaklı yapımı aşaması daha uzun sürüyordur.

Geçen söylediğim hala geçerli Zelda GOTY olsun ama Mario Odyssey daha iyi oyun olsun. (Zelda severleri üzmemek amaç)

Galaxy 1 ve 2'nin 97 Meta ortalaması olduğunu düşünürsek bence şaşırtmaz. 90 aşağısı olması ise aşırı şaşırtır kesinlikle, özellikle son dönemde puanlar bu kadar şişirilirken. Meta puanlarını çok takmam ama 3D Marioların Metalarını yazmak gerekirse;

Super Mario 64 - 94 (birçok şeyi tanımlamış bir oyuna göre baya düşük bence)
    Super Mario Sunshine - 92
    Super Mario Galaxy - 97
    Super Mario Galaxy 2 - 97
    Super Mario 3D Land - 90
    Super Mario 3D World - 93 (Land'e göre daha iyi metası olması ilginç)

Super Mario 3D World bile 93 ortalama kastıysa, bu hayli hayli kasar bence. Benim beklentilerim baya yüksek, en iyi 3D Mario olabilicek bir potansiyel var. Özellikle oynanış dinamikleri konusunda aşırı farklı şeyler sunacak gibi.

Kirby'nin bu sene 25. yılı ya, ondan duyurma isteği duymuş olabilirler gibi geliyor. Gerçi Nintendo da son dönemlerde aşırı Kirby oyunu basıyor, olayını çözemedim onun.

Kirby iyi satıyor ve talep görüyor ki devamlı yapıyorlar zaten kaç yıldır bir oyun dışında bütün kirby oyunları hep 3ds'e geldi. Super Mario 3D World oyununu ben beğenmiştim hatta milletin beğenmediği Super Mario Bros. 2'yi bile çok severim.

• hocam Türkiye içinde de satanlar oluyor ama fiyatlar çok abuk subuk,bu ara Amazon da daha sık gönderim açılmaya başlandı,daha sonra bir problem olması durumunda sağlıklı iletişim açısından Amazon u takip edip ordan alırsanız sizin için daha iyi olabilir...
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Nintendo Switch You rock!!!
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    aman hocam öyle fotoğrafla konusunda dikkatli olalım,çok tehlikeli...

bence gazlama amaçlı yapmıyorlardır çünkü piyasa da özellikle Nintendo bir hata yapsın da hemen kötüleyelim diye bekleyen pek çok kişi ve dergi var,onlara rağmen böyle konuşturabiliyorsa hakkında bu oyun gerçekten sağlam olmuştur...
  • White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    o nasıl beddua öyle dostum...
  • Atelier Lydie & Soeur: Alchemists of the Mysterious Painting duyuru fragmanı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 21 Eylül 2017; 8:27:43 >
  • Avabel duyuru fragmanı...

• TGS dan Jrpg oyun habeleri gelmeye başladı,bugün fuar basına açılıyor,bakalım neler neler olacak...
  • Mantis Burn Racing Nintendo Switch e geliyormuş...

• Tencent firmasının yapacağı ve Nintendo Switch e gelecek olan Arena of Valor oyununun şu anda diğer platformlarda toplam günlük 50 milyon oyuncusu varmış...
  • Steins;Gate Elite oyununun Nintendo Switch sürümü Playstation 4 sürümü ile aynı içeriklere sahip olacakmış...

http://nintendoeverything.com/steinsgate-elite-on-switch-wont-be-different-from-the-playstation-versions/
  • Super Bomberman R ye 3 tane yeni karakter geliyormuş...

https://www.konami.com/games/bomberman/r/jp/ja/news/#news170922
  • Gal Metal Nintendo Switch duyuru fragmanı...

• Deemo 28 Eylül de eShop lara geliyormuş...

https://twitter.com/CIRCLE_Ent/status/910641640250863617
  • Shantae: Half-Genie Hero Ultimate Edition Nintendo Switch e kutulu olarak geliyormuş...

https://www.facebook.com/XSEEDGames/posts/10154947997528354
  • Nintendo Switch e gelecek olan Fifa 18 in boyutu 14 GB civarında olacakmış...

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/EA-SPORTS-FIFA-18-1234875.html
  • 
Sayfa: önceki 833834835836837
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.