Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Twilight Princess'in çıkışıyla Nintendo GameCube defterini kapatmış işte görebiliyoruz gayet. Nintendo'nun o saatten sonra tek yaptığı oyunları lisanslamasıdır. Wii için FIFA 15 örneğini vermeni gereksiz buldum. Playstation 2'ye de FIFA 14 çıktı ama Sony elini eteğini çekmişti. Dreamcast'te en son lisanslı oyununu 2007'de almış, destek 9 yıl sürdü mü diyelim? Ne kadar da mantıklıymış ama.

Wii U'nun geç çıktığı konusunda katılıyorum. HDTV'lerin ileri safhadaki adaptasyon süreçlerinde geldi 1-2 sene önce gelse daha iyi olurdu.

Bir tek sen Nintendo konsollarını veya herhangi bir konsolla oynamadın. Bu ne gereksiz kibir? Bir Nintendo'dan aforoz etmediğin kalmıştı onu da yap tam olsun istersen. Elbette ki Nintendo ile ilişikliğim çok küçük yaşlarıma dayanır. Fakat sana şunu şunu kullandım diye hesap vermek zorunda değilim. Wii U'yu kullanmadım diye bu bana Nintendo'yu yorumlayamama hakkını mı doğuruyor yani... Herkesin kendine göre bir yorumlama kabiliyeti vardır merak etme.

3DS'in devamının geleceğini düşünüyorum. Fakat Wii U için düşünmüyorum. Zaten sen de göreceksin Wii U oyunlarını boşuna port etmiyorlar. Fakat sen olaya farklı bir açıdan bakıyorsun olay bu. Benim gibi düşünen bir arkadaş daha var bak yukarıda yazmış. O 3DS'in bile devamının gelmeyeceğini düşünüyor. Hadi ona da "Konsol oyunlarını emülatörle oynayan birine yazacaklarım bu kadar." gibi ithamlarını yazar mısın? Hiç sanmıyorum. Senin öfken sadece bana karşı herhalde.

Daha açıklayıcı cevaplar beklerdim. Switch'in 4 yılda bir değişebileceğine inanabilirim. Çünkü Nvidia ile donanım üzerine 20 yıllık bir anlaşma imzalanmış. Zaten mobil teknoloji masaüstünü yakalamış durumda. Eğer ki Switch 4 sene sonra güncellenirse 4K oyun desteğine de kavuşacaktır. Fakat bu tamamen Nvidia'ya bağlı olan bir durum. Ne zaman ki daha güçlü bir Tegra çıkarırsa Nintendo o zamanlar yeni bir Switch çıkarabilir.

O zamana ölür müyüz bilemiyorum. Fakat Wii U'nun devamının geleceği konusunda sana katılmıyorum. Eğer Nintendo'da çalışıyorsan ve bu kadar eminsen gizli bilgilerini paylaşırsan biz de görmüş oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 22 Kasım 2016; 13:54:10 >

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    dostum oncelikle kesinlikle size karsi kotu bir niyetim yok.sadece bazi seyleri bilmediginizden yanlis savunmalar yapiyorsunuz.Dreamcast konusu farkli bir olay ona hic girmeyelim bence.PS2 olayida dediginiz dogru FIFA 14 ve PES 2014 konsola cikti ama 2012 yilindan sonra bu iki oyundan baska bir oyun cikmadi.bide PS2'nin 2000 yilinda ciktigini dusunursek 12 yil destek gormus hatta Sony'nin Wii ile yaristirdigi bir konsol PS2.cogu Wii'ye gelen 3rd party'ler PS2'yede geldi 2010 yilina kadar.sonra film oyunlari geldi derken 12 yil guzel bir destek verdi Sony PS2'ye.daha ne yapsin?siz burda Wii U'ya verilen 4 yil destek denmiyecek kadar verilen destegi cok buluyorsunuz.yapmayin?ben oyun ayirmam yani sacma sapan seylere bakmam.oyun guzelse, guzel bir amaci varsa, beni herhangi bir yonden gelistiriyorsa seve seve oynarim 1st party olsun, 3rd party olsun ve indie olsun.hayatim boyuncada 1000 yakin oyun oynamisimdir yada bakmisimdir diyelim.hepside konsol oyunu.PC, bana gore oyun makinasi degildir.bir is makinasidir PC yada konsollari hack'leyip gelistirme makinasidir.ben PC'yi bu amacla kullanirim.koleksiyon yapiyorum ve 400 oyundan fazla oyin var koleksiyonda ve yakindada ortaya cikmayi dusunuyorum.neyse yani oyundan baya anlayan biriyim kisaca.benim en zoruma giden nokta ise Nintendo, gecen generation 250 milyon konsol satmis olmasina ragmen yani maddi olarak o kadar kotu durumda olmamasina ragmen bu kadar dusuk bir gucte bir konsol en azindan 3rd party icin.nasil cikartabiliyor?nasil bunlari dusunemiyor?suan Wii U konsolumda 50 yakin eShop'tan alinma indie oyunlar var.hatta wish list yaptim indirimlere girince alacagim 100'e yakin oyun var ve sunu demek istiyorumki malesef indie olarak bile yarisindan cogu PS360 oyunu.tabi daha cok PS3 oyunu cunku Microsoft, XBOX 360'a indie destegini kesti 2013'te.neyse bu beni gercekten cok uzuyor birak 3rd party'i indie olarak bile last generation'la yarisiyor Wii U.bide su bi gercekki Nintendo, Wii U'ya cok ama cok az para harcadi.hic bir konsoluna bu kadar az yatirim yapmamisti Nintendo.mesale Wii U'ya gelen cogu indie oyunlari(cunku baska oyun gelmiyor 1st party haric) kickstarter'dan para toplanarak Wii U'ya geldi.yani Nintendo oyunlarin gelmesi icin 1 kurusunu vermedi.kickstarter olmasa oyun gelmeyek dusunebiliyormusunuz?bende destek olmaya calisiyorum kickstarter'dan.sevdigim oyunlarin Wii U'ya gelmesi icin bagis yapmaya calisiyorum.yani kisaca Nintendo, aslinda 2006 yilinda gecmesi gereken HD gaming'e hem 2012 geciyor hemde birkac oyun cikardi diye cok guzukuyor ama olay oyle degil emin olun.bunlari size bilincli bir kullanici olarak soyluyorum.Microsoft ve Sony, 720p yani HD oyunlarin Remaster'ini getirirken Nintendo daha 480p oyunlarinin HD'sini getirmiyor var mi boyle birsey?isterseniz Nintendo, Wii U'ya cikardigi oyunlarida getirmesin?hatta Wii U'yu uretsin oyun falan getirmesin.simdi anladiniz mi durumun halini?yani Nintendo yapmasi gerekeni yapti.ne guzel hem 3rd party destegi verme oyunlara para verme kickstarter'dan biz verelim.bide kendi oyunlarida getirme konsola.bu kadar Wii U'yu secmiyorsaniz neden urettiniz?urettiysenizde neden sevmiyorsunuz?ben mi bu konsolu boyle hatalarla dolu urettim?tabiki destek vericek kisacaki vermiyor destek falan abartmayin.aslinda Nintendo'nun HD oyunlarda bir patlama yasamasi lazimdi cunku koskaca Nintendo daha yeni HD'ye geciyor ama patlama falan yok.neyse bide sunu belirteyim Wii U'da ne kadar buyuk hatalar yapilsada yine en az 30 miyon satmasi gerekirdi o ayri bir konu.sonucta yarisdigin konsollarda tarihin en vasat konsollari.bide zaten 30 milyonda cok az bir rakama ama 15 milyon kadar kotu bir rakam degil.Nintendo Wii U'nun adini Wii ile ilgili koymasinin sebebi Wii'nin Nintendo tarihinin en cok satan home konsolu olmasi.Nintendo cok satan konsol olmasini dusunup adini Wii ile ilgili birsey koyarsak buda bi o kadar satar dusuncesi ile Wii U adini koydu ve Nintendo'nun en az satan konsolu oldu yada olucak tam belli degil.yani Wii ismide garip seyler yasadi kisaca.en coktan en aza gibi.benim bildigim kadariyla Nintendo'nun MH adinda bir projesi var 3DS'in devami olarak dusundugu.bide anlattiklarimdan anlamissinizdiki Nintendo Wii'den beri bir generation geriden geliyor ve bu arayi kapatmak icin cok guclu en az Scorpio kadar bir konsolla gelip generation farkini kapatmak istiyor bunlar benim arastirmalarimdan cikan sonuclar.gelecekte zaten gorecegiz.sunu kesin soyleyebilirim Nintendo artik 3 konsolla yarisacak bu kesin.neyse sizi kirdiysam ozur diliyorum fakat lutfen biraz daha iyi niyetli olalim.herseye ters cevap vermeyelim sonucta bende bunlari oramdan buramdan sallayarak yazmiyorum.buyuk olasikla olaylar

dedigim gibi gelisecek ama belli olmaz tabi.oyle acik kucuk seyler dusundugumude zannetmiyorum.gayet olmasi muhtemel seyler bunlar.Nintendo gibi sadece oyun company'si icin 3 konsolla yarismasi yada daha fazlasiyla yarismasi kadar normal bir durum olamaz.Microsoft ve Sony ise sadece bir technology company'leridir ve dediklerinizi anlarim bunlar icin konusursaniz ama Nintendo oyle tek konsolla yarisacak kadar kuculmedi.Nintendo'nun isi gucu oyun neden ugrasamasin 3 konsolla?fiyatlarda en ucuz handheld konsol, sonra hem home, hem hanheld ve home konsolu olarak siralanir.handhel ve home konsollari ana konsol olur.Switch ve devamlarida bu iki konsolun hem tasinabilir hali, hemde handheld oyunlarin TV'ye baglana hali olur.bunlar bence cok olasi seyler ve zaten hep boyle konusuldu NX icin.Tegra ile anlasmada bu yuzden.Switch, bence Nvidia Tegra konsollarin yada Tablet'lerin Nintendo'lasarak devam etmis hali diyebiliriz kisaca.umarim kus degilizdir.sevgilerimle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bide kusura bakma bu kadar uzun yazdigim icin ama ayrintili anlatmak istedim dusuncelerimi.bu kadar ugrastim bunlari yazabilmek icin.umarim birseyler ogrenmene sebeb olmusumdur.

bu kadar uzun yazdigiysam size verdigim degerdendir.yoksa cevap vermeye degmez der gecerim anlattiklarimi anlamiyacak biri olsan ama biliyorumki anlatirsam anlayacaksin ve anlayacagin icin yazdim bunlari.herkese yapmam yani.sadece olaylara biraz daha iyi niyetli bakmanizi istiyorum.

• ScottishJR kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlaşılmalardan kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Küskünlük gibi bir durum yok. Kaba olduysam özür dilerim.
    Wii U'nun durumu için dediklerinize katılıyorum. İnanın ben de böyle olmasını istemezdim. Fakat bu sadece Nintendo'nun yaptığı bir hatadır. Konsol çıkmadan Wii gibi Wii U'da 100 milyon barajını aşacak demişlerdi. Last generation ile rekabet içinde başlamaları kendileri için dezavantaj oldu çünkü onlar çok yol kat etmişlerdi. Yeterince ilgi vermediler ama güzel oyunlarda çıktı. Bence bu konuda Wii U sahiplerinin üzülmesini gerektirecek bir durum yok. Wii U'ya Switch çıkınca da birkaç sene oyun desteğinin devam etmelidir. Sadece Wii U'dan sonra acaba ev konsolu fikri kesin mi diye aklımda bir düşünce vardı. Bu da şundan kaynaklı. Artık mobil işlemciler masaüstü işlemcilerden daha rağbet gördüğü için mobil tarafta teknolojik ivmeler daha fazla. Hatta belki önümüzdeki senelerde mobilin masaüstünü yakalaması şaşırtıcı olmayacaktır.
    Nintendo'yu küçümsemek için sadece hibritte devam edilsin denildiğini düşünmüyorum. Nintendo her türlü konsolu yapabilecek kapasiteye sahip. Fakat stratejiler her zaman bu yönde olmayabiliyor. Ben de Nintendo'nun sadece Switch'e bel bağlamayacağını düşünüyorum. Switch ile kamuoyu araştırması yapıp ona göre ev konsolu çıkarıp çıkarmama konusunda karar vereceklerdir diye düşünüyorum. Nintendo ev konsolu piyasasının büyüklüğünden dolayı yakın zamanda es geçer mi bilemeyiz. Fakat hibrit konsolla ev konsoluna eşdeğer bir konseptte daha geniş bir kitleye ulaşacaklarını düşünüyorum.

• Bence biraz sakin olalım ve şu güzel haberlerin tadını çıkaralım :)

https://m.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/5ea9uo/rumor_someone_who_producing_switch_at_foxconn_is/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    oncelikle cok guzel anlatmissizsiniz dusuncelerinizi.tamamina katiliyorum.bide soyle bir durum var.sanki Nintendo bir daha Wii U'ya oyun getirmiyecekmis gibi konusuluyor ve bunu destekleyenler var.tamam konsol basarisiz, tamam hatalar var ama PS4 40 milyon satmis, XBOX One 20 milyon ama Wii U 15 milyon olmasina satis rakamlarina bakarak PS4'un 4/1'i kadar destek gorsun bari diyorum ama oda yok.en az 10 kat fazla destek goruyor PS4, Wii U'ya gore.zaten XBOX One baska birsey.adamlirin konsolu Wii U kadar satmasina ragmen tam anlamiyla mukemmel destek veriyorlar hem 1st party, 3rd party hemde indie olarak.yani dogru olan bu mu?Nintendo, Wii U'ya sanki 1 milyon satmis gibi davraniyor.XBOX One ve PS4'e hergun oyun gelirken bize haftada bir adam gibi indie oyun gelmiyor.sacma sapan HTML5 veya Flash oyunlarini port'liyorlar Wii U'ya.boyle seyler gelcegine hic gelmesinler.bosuna eShop'ta yer kaplayip seviyeyi dusuryorlar ve bu oyunlarin sayisi hicte az degil.hatta boyle oyunlara 'Shovelware' deniyor ve bu durum Wii ile baslamisti neyse.tabi Nintendo'da 1 kurus vermedigi icin hicbirsey demiyor onemli olan kalabalik yapsinlar cok oyun varmis gibi gorunsun.en az 100 oyun var boyle Wii U'da.indie ile shovelware'lari karistirmayalim.shovelware'lar genellikle clone olurlar ve Google Play ve App Store'un %99'unu olustururlar.ama XBOX One ve PS4 oyle mi?Switch'in gelmesi beni uzmuyor cunku devami olarak gormuyorum.eger devam konsoluysa iste o zaman durum dahada kotu.bide sundan hic bahsetmedim degerli indie oyunlarida bize hep gec geldi malesef.tabi benim icin sorun degil ama cogu

kisi bu duruma cok kizgin.ayni oyun PS4 ve XBOX One ve hatta Vita ve PS3'e geldikten sonra Wii U'ya geliyor.hatta yetmiyor tarih veriyorlar su tarihte gelecek diye bize gelmiyor erteliyorlar sonra 6 ay sonra sorunlu sorunlu bug'li bug'li oynuyoruz bide.daha ne ornekler var dostum.emin olun bunlari Wii U sahibi olmadan anlayamazsiniz.zaten azicik oyun geliyor, tamam birsey demiyoruz gec geliyor, yine susuyoruz bide ustune utanmadan oyunlari cancelled yani iptal etmezler mi?yok soyle yok boyle diyerek.bari yaptiklari aciklamalar duzgun olsa.benim tanidigim yabanci ve bilincli Wii U kullanicilari

cok mutsuz.guzel konsol, guzel exclusive'ler, Nintendo'nin ilk HD konsolu, mukemmel controller tamamda bir yere kadar bunlar.yani destek cok cok kotu.baksaniza konsola Just Dance, Skylanders, Lego oyunlari harici ki bunlarin hepsi 10 yillik PS360'a cikiyorlar onlar bile stability'si kotu calisiyorlar.yok donmasi mi dersin? FPS dusmesi mi? sacma sapan bug mi? yani ne ararsan var.keske yasadiklarimizi sizlerde gorseniz.uzaktan guzel gozukuyor ama icerisi cok karisik.tabi Nintendo'yu cok sevmeyen sadece exclusive'ler icin alanlarda bir sorun yok.exclusive'ler konsola ozel konsolun system'inda var edildigi icin cok mukemmel calisiyorlar.onlar gibi 3rd party ve indie'lere bakmaksan cok sorun yok ama benim gibi insanlar icin cok basarisiz bir konsol genel olarak.bu yuzden Nintendo'nun destegini kesmesine cok uzuluyorum.zaten 3rd party ve indie bu durumlarda.PS4 ve XBOX One'nin 10/1'i kadar destek gormemis bide Nintendo destegi kessin 4 yilda.oyle birsey olamaz olmamali bunu Nintendo'da, Wii U kullanicilarida cok iyi biliyor.Microsoft'ta kessin destegi o zaman konsol az satti diye.kesermi?kesinlikle hayir.cunku konsollarin arkasindalar.1 milyon kisi bile olsa biz gorevimizi yerine getirelim derdindeler ama Nintendo sizlerin dedigine gore seyinde degil Wii U.durumun oyle olcagini sanmiyorum ve 2017'de 6-7 exclusive oyun gelecegini dusunuyorum.coguda Switch'le beraber gelen oyunlar olabilir.ozelde olur 2-3 tane.zaten 2018'den birsey beklemiyorum ancak ertelenen indie oyunlari gelir sonrada uretim durdulup yeni generation'a gecis yapilir.bizler konsolu rahat oyunculuk icin aliriz ama Wii U insani sinir krizine sokar.keske almasaydim noktasina getirir.sonrada birkac exclusive oynarsin iyiki almisim dersin.Wii U'ya birsey demiyorum onun bir sucu yok tum suc belese birsey yapmaya calisan Nintendo'nun.adam gibi para harca zaten karsiligini kattiyla alirsin.yine ayni oranda kazanirsin yada kaybedersin oranda degisiklik olmaz yani.su Wii'yi Wii U gucunde getirip 2006 yilinda cikarsaydin Tablet'siz sekilde yani evet cok para harcandin ama 200 milyon satis rakamina ulasarak hem ayni oranda kazanirdin hemde en onemlisi bu satis rekorlarina girerdin.PS360 toplam 50 milyon satardi sen 200 milyon.iste bu hicbir parayla satin alinanayacak bir basari olurdu Nintendo icin ama nerde?hep buyuk dusunup kucuk hareketler yapiyoruz.sonrada sonuc ya az basarili yada basarisiz oluyor.tabi bu yazdiklarim home konsollari icin gecerli.handheld'larda durum baska hayatimda DS kadar mukemnel bir konsol gormedim.herseyiyle harika.hicbir hata yok.cok degisik buluslar var.ayni bu sekil home'lardada olmamiz lazim tek gereken bu.

• bi bu eksikti.tamam Switch'e gelsin tabikide XBOX One ve PS4 nedir?

http://www.nintendolife.com/news/2016/11/lego_city_undercover_is_coming_to_nintendo_switch_and_other_platforms_next_year

Geriye dönüp keşkeleri düşünmemek lazım. GameCube normal boyuttaki DVD ile çalışsaydı veya Wii HD bir konsol olsaydı gibi. Bunlardan ders çıkarması gereken Nintendo'dur.
    Sony ve Microsoft oyun geliştiricileriyle, dağıtımcılarıyla daha içli dışlılar ve bunlara para yatırıyorlar. Ben Nintendo'da bunu pek göremiyorum. XONE'ın arkasında Microsoft olduğu sürece sırtı yere gelmez. Parayı basması yetiyor. Rare'yi almışlardı mesela. Ve sanırım PS4 ve XONE oyunları için lisans ücretleri Wii U'dan daha ucuz(yanlış bilmiyorsam). Nintendo oyun yapımcılarını ayağına beklemeyip kendisi biraz uğraşması lazım bunun için ama nerede. Çok ve boş oyun olmasındansa az ve öz oyun olması her zaman için daha iyidir. Sen daha iyi bilirsin tabii eShoptaki oyunları sen takip ediyorsun. Ama maalesef ki 2017 Wii U'nun oyun yönünden son yılı olacaktır diye düşünüyorum. Switch'e genelde Wii U'da olan oyunların portları gelecek yeni oyun bir tek 3D Mario ve Pokemon. 3D Mario'nun Ocak ayında duyurulup Wii U'ya gecikmeli olarakta gelme ihtimali var. Ama Pokemon gelmeyecektir. Shantae, Bloodstained gibi Wii U'ya gelecek oyunlar var. Ama bunlar da nereden baksan biri Wonder Boy diğeri Castlevania klonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 22 Kasım 2016; 21:9:32 >

• TR_mahmutpek kullanıcısına yanıt
    Bir versiyonu Xbox one dan daha güçlü diğer versiyonu ps pro dan daha güçlü diyor,inşallah eleman troll değildir

• Nintendo switch i el konsolu diye getirip, asıl bombayı Wii Power ile yapsa atıyorum 8.4 tflops gücünde bir konsol getirse ve 4k zorunlu değil dese. Fiyatı da agresif tutup 599 dolar dese...

• hunter007 kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam, ben de konsolun güçlü olmasını bekliyorum.

dostum Shantae ve Bloodstained mukemmel oyunlar.ben boyle oyunlardan bahsetmedim.internet oyunlari yani HTML5 ve Flash tarzi hicbir ozelligi olmayan oyunlar.Bloodstained buyuk olasilikla gelmeyecek Wii U'ya.oyle bir aciklama gelmisti.zaten oyun 2018'e ertelendi ve iyice inancin azaldi ama belli olmaz.bu oyunlar Indie'nin masterpiece'leridir.keske boyle seviyesi yuksek oyunlar gelse diyorum hep zaten.bide ben istemiyorum zaten bu shovelware'larin eShop'a gelmesini yukaridaki yazida belirttim.seviyeyi dusurmekten baska birseye yaramiyorlar malesef.XBOX One'ida tek alis sebebim Rare Replay'di.bence Wii U'dan sonra Nintendocu'lara en uygun konsol XBOX One.zaten aktif sekilde kullaniyorum ilk XBOX ile.bide Wii U iste.zaten Pokemon beklemiyorum Wii U'ya.sonucta handheld bir oyun.neyse gorecegiz Nintendo'nun Wii U'ya nasil bir destek verecegini.umarim Wii U'ya yaptiklari sacmaliklari Switch'te yapmaz.buarada Lego City'de Lego'nun GTA'sidir.baya iyi oldu gelmesi.handheld dusunemiyorum.cok iyi gercekten ama keske Nintendo exclusive kalsaydi.biz adamlarin bir oyununu alamazken onlar bizden tikir tikir aliyor exclusive'leri.boyle olmaz.

• Bu sefer Nintendo eski günlerine dönme sinyali veriyor ama hadi bakalım, heyecanla Ocak taki sunumu bekliyorum...

Nintendo' yu biraz tanıyorsam ( bu da ne demekse ) Switch' in herhangi bir versiyonunun ps4 pro' dan daha güçlü olmasına ihtimal yok. Dünya tersine döner, kıyamet gelir valla .

• quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Nintendo' yu biraz tanıyorsam ( bu da ne demekse ) Switch' in herhangi bir versiyonunun ps4 pro' dan daha güçlü olmasına ihtimal yok. Dünya tersine döner, kıyamet gelir valla .

Valla benim de hiç öyle bir ihtimal aklıma yatmıyor ama Japon bunlar ne yapacakları belli mi olur sözde Foxconn da çalışan birisi sızdırmış bu bilgileri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 22 Kasım 2016; 22:05:32 >

• El konsolu ps4 prodan şu an için güçlü olamaz
    Bu iddialardan doğru çıkan kadar yanlış çıkan da oluyor. Evet japonlar tuhaf adamlar hakkaten beklenmeyen şeyler yapabilirler, adamların kültürü o.

Ama ama ama... Eğer gerçekten o kanlı canlı gördüğümüz Switch' e, o boyutlara ps4 pro' dan daha iyi bir donanım sığdırdılarsa, ki hala mantıklı gelmiyor, o zaman ağlaya ağlaya banknotları monitöre çipçiplerim ( çipçiplemek: orkestraya para yağdırma eylemi. Ben literatüre kazandırdım ) 12 Ocaktaki tanıtımı izlerken.

Evet güzel oyunlar ben zaten çıkacak kaliteli oyunları söyledim.
    Lego City diğer konsollara gelse de Wii U'daki zevki vermeyecektir. İkinci ekranları yok.
  • Hocam bana da mantıksız geldi handheld konsolun ps4 pro dan güçlü olması ama şu faktörler olabilme ihtimalini gerçeğe yaklaştırıyor:

1- Ps4 ve pro eski bir mimari kullanıyor, ki arm mimarisinden bazı yönlerde afallıyor.

2-Nvidia switch deki cpu ve gpu yu 2016 da yaptı ve yeni mimariler.

3-Bu nvidia valla, Amd yi tokatlar geçer :D

4-Nvidia mobil sektörde başarılı olamadı, nintendonun başarılı olması, onlarında başarılı olması ve para kaynağı demektir. Eminim biryerlerini yırtmışlardır :D

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.