Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nintendo haterları olan fanboylar her zaman laf söyleyecek bir şey bulurlar, bazı insan zaten sırf muhalefet olmak için konuşuyor...
    Bence önemli olan oyunlardan aldığın tat, sana verdiği oynama heyecanı, ben yıllar önce super Nintendo kullandım kaç sene ve o zaman ki tat bambaşkaydı, şimdi Nintendo Switch ve açıklanan oyunları ile yine aynı heyecanı duyuyorum, umarım Nintendo bu heyecanı boşa çıkarmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haterlar zaten PS ve XBOX konularında kavga konusu çıkarıyorlar nedensiz. Buraya bulaşmazlar iyiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ewferofking

Haterlar zaten PS ve XBOX konularında kavga konusu çıkarıyorlar nedensiz. Buraya bulaşmazlar iyiyiz

Umarım bu bulaşmama işi konsol çıktığı zaman da böyle devam eder de bizde rahat rahat takılmaya devam ederiz

• Haterları boşverin abi biz oyunumuza bakalım . Ben mesela Mario Galaxy 1&2 den aldığım zevki hayatım boyunca hiçbir oyundan almadım. Gerisi önemsiz .

• Benim için bu Dünya da tüm oyunlar bi yana Zelda bir yana,en heyecanla beklediğim oyun yalnız çıkışa yetişmeyecekmiş Zelda,bu yüzden çıktığında ben Mario Bundle almayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hunter007 kullanıcısına yanıt
    Aynen Zelda'nın yeri ayrıdır. Hele yeni oyun dehşet gorunuyor. Hayatımda en sevdigim 3 seri diye top 3 liste yapsam bunlar, 3d mario oyunları, zelda ve metroid olur ( Halo da girebilir araya) . 3 ü de nintendo exc. Yani nintendo'dan baska carem yok .

• Amazon.de de ön sipariş açıldığı anda nintendo switch için ön sipariş vereceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Aynen Zelda'nın yeri ayrıdır. Hele yeni oyun dehşet gorunuyor. Hayatımda en sevdigim 3 seri diye top 3 liste yapsam bunlar, 3d mario oyunları, zelda ve metroid olur ( Halo da girebilir araya) . 3 ü de nintendo exc. Yani nintendo'dan baska carem yok .

Zaten Nintendo her zaman diğerlerinden farklıydı benim için hep de öyle kalacak yeni Zelda yeni Mario bi çıksın tüm dikkatim onlarda olacak, heyecanla bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

Amazon.de de ön sipariş açıldığı anda nintendo switch için ön sipariş vereceğim

Amazon.de veya Amazon.com farketmez, şu 12 Ocaktaki sunum bi gelsin, detaylar belli olsun, ona göre hangisinde olursa ön siparişi yapıştıralım

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

quote:

Orijinalden alıntı: Fatal21tr

Amazon.de de ön sipariş açıldığı anda nintendo switch için ön sipariş vereceğim

Amazon.de veya Amazon.com farketmez, şu 12 Ocaktaki sunum bi gelsin, detaylar belli olsun, ona göre hangisinde olursa ön siparişi yapıştıralım

Sadece Amazon.de kargo ücreti almıyor diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de kargo ücreti almayacak Switch'e gümrük vergisi ne kadar olur bilgisi olan var mi?

• Ya Amazon.de her açıdan daha avantajlı, hem kargo ücreti yok hemde süresi daha kısa, ben orda çıkmazsa diye Amazon.com da olur dedim
    Vergi benim bildiğim kadarıyla %18 yani 300 dolar olsa Nintendo 54 dolar da vergi çıkar...

İngiltere fiyatının 200 pound olacağı konusuluyordu. 200 poundluk ingiltere fiyatı, tahminen 250 euroluk avrupa fiyatı yapar. Yüzde 20 gumruk vergisi desek 300 euro yaptı. Amazon kurları biraz yüksek alıyor diye biliyorum euroyu 3.70den aldıgını varsayarsak 1110 tl yapıyor. Hadi 90 tl ekstra olsun 1200 tl eder. Bu fiyata kesin alırım.

• Söylentilere ve tahminlerime göre özellikleri, fiyatı vs. bir liste yapayım.

-720P 6.2 inç ekran
    -Nvidia Tegra P1/X2, handheld 1 TFLOPS, ev konsolu 1.5 TFLOPS
    -4 ya da 8 GB RAM
    -16-32 GB (Basic Set), 64 GB (Deluxe Set) belki de microSD girişi olabilir.
    -Pil ömrü 3-5 saat olur belki Deluxe Set'te daha fazla pil kapasitesi olur.
    -Dock'a takılınca 1.5 TFLOPS oluyor ya da upscale olup 1080P/60FPS veriyor.
    -Basic Set kutu içeriği: Dock, Tablet, Joyconlar, Nintendo'nun geleneksel ansiklopedisi , Güç kablosu Fiyatı: 250 dolar
    -Deluxe Set kutu içeriği: Dock, Tablet, Joyconlar, kullanım kılavuzu , Güç kablosu, HDMI kablo, oyun Fiyatı: 300 dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin Garnett -- 19 Kasım 2016; 17:12:49 >
  • quote:

İngiltere fiyatının 200 pound olacağı konusuluyordu. 200 poundluk ingiltere fiyatı, tahminen 250 euroluk avrupa fiyatı yapar. Yüzde 20 gumruk vergisi desek 300 euro yaptı. Amazon kurları biraz yüksek alıyor diye biliyorum euroyu 3.70den aldıgını varsayarsak 1110 tl yapıyor. Hadi 90 tl ekstra olsun 1200 tl eder. Bu fiyata kesin alırım.

Amazon dan alışveriş yaparken bence kuru Amazon a aldırmayın,alışveriş yaptığınız sitenin kuruyla ödeme yapın.daha sonra kredi kartına yansıdığı zaman banka kuru alınır bu da daha düşük kur demek olur ;) ben hep öyle yapıyorum

• -ekran bence gayet yeterli

-nvidia çipi gayet güzel

-8gb olursa daha iyi olur fakat el konsolu olarak kullanırken daha fazla enerji tüketimi demek olabilir

-microsd kart girişi olacağını okumuştum hatta oyunlar o şekilde olacakmış

-bu upscale yada güç yükseltme olayı olur umarım

-bence basit set de ilave olarak hdmi kablo ve bir oyun olur,deluxe set de ilave olarak joystick olur ve aralarında hafıza farkı olur

Valla amazon konusunda tecrübem yok bana yardimci olursunuz artik .

• quote:

Valla amazon konusunda tecrübem yok bana yardimci olursunuz artik .

Her türlü yardımcı oluruz

• Şu trailerdaki 3d Mario oyununu o kadar merak ediyorumki, umarım 12 ocaktaki sunumda adam akıllı bir gameplay olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: hunter007

-ekran bence gayet yeterli

-nvidia çipi gayet güzel

-8gb olursa daha iyi olur fakat el konsolu olarak kullanırken daha fazla enerji tüketimi demek olabilir

-microsd kart girişi olacağını okumuştum hatta oyunlar o şekilde olacakmış

-bu upscale yada güç yükseltme olayı olur umarım

-bence basit set de ilave olarak hdmi kablo ve bir oyun olur,deluxe set de ilave olarak joystick olur ve aralarında hafıza farkı olur

Pil ömrünü yazmayı unutmuşum 3-5 saat diye belki Deluxe Set'te pil kapasitesi artar.
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.