Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
48.374
Cevap
456
Favori
1.649.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende eşimin hediyesi ile birlikte nintendo switch alemine katılmış oldum. PS4'te eşimle beraber co-op bir çok oyun oynamıştık. Switch'te luigi's Mansion oynuyoruz baya zevkli. Bunun gibi beraber oynayabileceğimiz oyun var mı tavsiye edebileceğiniz? Böyle dövüş ya da araba yarışı gibi co-op yerine hikayeli ya da ilerlemeli oyunlar bakıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkneXX

Bende eşimin hediyesi ile birlikte nintendo switch alemine katılmış oldum. PS4'te eşimle beraber co-op bir çok oyun oynamıştık. Switch'te luigi's Mansion oynuyoruz baya zevkli. Bunun gibi beraber oynayabileceğimiz oyun var mı tavsiye edebileceğiniz? Böyle dövüş ya da araba yarışı gibi co-op yerine hikayeli ya da ilerlemeli oyunlar bakıyorum.

pikmin, mario party, mario olimpik

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dediğiniz oyunlara bakayım 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Media markttan geçen ay aldığım switch kırılamayan model çıktı. Takas etmek isteyen çıkarmı acaba.

• Arkadaşlar siteden ve cihazdan bölge ve ülkeyi ne yapmamı önerirsiniz? Dolar ile oyun alabilmek için? Sizin tavsiyeniz hangisi olur. Veya paramızın daha değerli olduğu bir birim varsa o da olur. Cihaz ve site için ülke/bölge tavsiyenizi bekliyorum siz hangilerine ayarladınız. Switchte yeniyim kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 2 Kasım 2020; 16:19:30 >
  • Nintendo premium plus üyeliği iki cihazda kullanilabiliyormu ps4 gibi, arkadaşla ortak alsak benim hesabımı onun cihaza da eklesek kendi üyeliğinden benim premium la yararlanabilirmi

• Evet hocam 2 hesap birbirinin hesabini kullanabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili dostlar nintendo switch icin kablolu ethernet adaptoru ariyorum. Satan varsa ozel mesajdan iletisime gecmesini rica ediyorum.

• Hocam mutlaka Switch adaptörü olmasına gerek yok, en son denediğimde Wii Ethernet adaptörü de çalışıyordu Switch te... ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

• Hocam ülke ayarını anlık yapabiliyorsunuz bu yüzden oyun oyun kontrol edip ona göre hareket etmeniz daha iyi olacaktır. Bazı oyunlar Meksika, bazıları Avustralya ve bazıları da Güney Afrika da uygun oluyor. Bazen Japonya da özel kampanyalar oluyor. Kısaca tek bir ülke de durmak her oyun için mantıklı olmuyor... ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ 

Birinde premium var diğerinde yok ikiside premium dan yararlanabiliyormu ps4 deki gibi aynı anda online oyun oynayabiliyorlarmı hocam

• Switchte herkes ayni hocam pre falan yok. Iki kisi birbirini ekleyip birbirlerinin oyunlarini oynayabiliyor.

• Arkadaşlar R tuşu basılı kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 5 Kasım 2020; 21:35:26 >
  • Hocam simdi soyle dusun; bir yay var ve bu yay baski gormuyor, eger sen bu yaya baski uygulayip birakirsan bu yay eski haline gelir.

Simdi baska bir yay var ve sen bunyayin ustune agirlik koyuyorsun, bu agirligi hic almiyorsun. Bu durumda bu yayin itme ozelligi kayboluyor. Agirligi alinca bakiosun ki yay oyle kalmis.

Haklısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 5 Kasım 2020; 21:35:0 >
  • Selamlar. Sağ Joy con şarj olmuyor durup dururken oldu çok moralim bozuldu nasıl düzeltebilirim başına bu durum gelmiş ya da bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi :(

ek olarak sormak istediğim joy con şarj istasyonu alsam şarj olur mu yoksa yeni bir joy con mu almam gerekir? yani sorun cihazda mı yoksa joy conda mı oldugunu nasıl anlayabilirim. daha önce 2 arkadaşın başına gelmiş 3 yıl önce ama çözüm yazmamışlar

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi natefisherjr94 -- 4 Kasım 2020; 22:55:33 >
  • natefisherjr94 N kullanıcısına yanıt

Pinlere bakin hocam, degmeyen olabilir , kucuk birsey kacmis olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dvoca

Cihazı kırdırdın, artık Online oyun oynamıcaksın.
    Oyun güncellemelerini pc den (oyun yükler gibi) hafıza kartına yükleyeceksin.

Ben de sx core chip taktiracagim.

Acaba suana kadar her hangi bir problemle karsilasan oldu mu. Zaten online oyun oynayamiyorum. Ama oyun updateleri vs gerekir mi.

Her taktigim oyuna mutlaka update iniyor diyor baslangicta cunku.

bir de bu chip herhangi bir performansi etkiliyor mu. Bendeki switchin zaten garantisi vs yok, online da oynayamiyorum oturdugum yer nedeniyle.

Ama accountum online store'a vs baglanabiliyor, oyun alsam indirebiliyorum.

• makmantr M kullanıcısına yanıt

Tinfoil ile guncellemeler internet uzerinden yapiliyor. Oyunlarda internetten iniyor.

• makmantr M kullanıcısına yanıt
    Hiç bir perfonmans sıkıntısı yok.
    Gidip yaptırdıktan sonra kendin evde youtube tinfoil nasıl yükleniyor yaz yeter türkçe anlatımlı video bile var...

• 
Sayfa: önceki 19021903190419051906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.