Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48.350
Cevap
455
Favori
1.646.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni bir Direct mini geldi, baya oyun haberi var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 29 Ekim 2020; 19:43:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NevNiyaz N kullanıcısına yanıt

bizde de 5,5 yaş var.

antrenman menüsünde oynaması zor oluyor. O yüzden birbirinden bağımsız bölge oyunlarını oynuyor.

İsterseniz kendiniz de onun yapabileceği hareketlerden egzersiz oluşturabilirsiniz

özetle biz oynuyoruz.

• cloud version nedir beyler switch kendi cloud servisi mi var internette control cloud version videoları dönüyor

• Neler oluyor yahu trial version falan donma yok birşey yok serviste bu inanılmaz devrimde öte ülkemize gelmez ama şoktayım grupta bilen yok mu

• horizont1905 H kullanıcısına yanıt

Daha önce de bir kaç oyunda vardı bu sistem. Konsola göre optimizasyon yerine bu şekilde getiriyorlar oyunu, bulut servisi Nintendo ya ait değil...

• hunter007 kullanıcısına yanıt

hocam youtube videolarını gördüm baya donma kasma vs yok control ekranında tabi stabilite öğrenmek gerekir geforcenow veya stadianın çok çok üstünde gördüğüm sistem 720 p sanıyorum ki ekrana veriyor nereden alınıyor peki bu cloud sistemi nintendonun değilse

• Dostlar nintendo switch dünyasına yeni katılacağım. Bilgim fikrim pek yok. Sizlere sormak isterim. Ucuza oyun almanın yöntemleri nedir. Yoksa mecburen dolar bazında shoptan 50-60 dolara el mahkum mu alacağız? Online oynamak için ps4 de olduğu gibi plus/abonelik gibi saçma bir sistem var mı? Yoksa sadece oyunu almak yeterli oluyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 30 Ekim 2020; 0:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YshtolaRhul7017

Dostlar nintendo switch dünyasına yeni katılacağım. Bilgim fikrim pek yok. Sizlere sormak isterim. Ucuza oyun almanın yöntemleri nedir. Yoksa mecburen dolar bazında shoptan 50-60 dolara el mahkum mu alacağız? Online oynamak için ps4 de olduğu gibi plus/abonelik gibi saçma bir sistem var mı? Yoksa sadece oyunu almak yeterli oluyor mu?

Online abonelik sistemi var hocam.

• Nintendo konusunda cahildim küçük çocuğun varsa bir şekilde dahil oluyorsun...wii ile başladık mevzuya switchle çıktık...aynı yollardan 1 ay önce geçtim...oyun donanım pc xbox psx çılgını biri olarak nintendoda afalladık:)

soru 1 ucuz oyun alma yöntemi var mı?

cevap : yok...aynı psx deki gibi p1 p2 mevzusu var...p1 ana hesap, p2 online olmadan giremeyen hesap...güncel oyunlar p2 leri 120-200 arası (argo tabirle patlama ihtimali var bir şekilde) p1 hesaplar 300TL civarı.Kutu istersen 2. el temiz 300 Tl ye bulursun zorlarsan ama 350 den aşağı vermiyorlar genelde.Yaygın olmadığından dolayı oyun az bulunuyor...cfw mevzularına girmedim o zaman hepsi bedava ama online işi muhtemelen sakattır araştırmak lazım...

soru 2 ps plus benzeri sistem şart mı?

cevap : öğrendiğim kadarıyla evet...online oynamak için abonelik şart..

• Arkadaşlar Nintendo switch lite aldim buna ek olarak çantada aldım lakin çantayı kaparken arka üst tuşlar basılı kalıyor sıkıntı olurmu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Canta uygun degil hocam, sorun olur ilerde.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Eyw aklıma takıldı basılı kalan tuş mutlaka hasar verecektir

• Ben de 3 gundur bakiyorum alsam mi diye.

Cinden alacagim burada farkli versiyonlari var.

Cin versiyonu switch+ringfit+just dance2020 3.200 lira

Japon ya da avrupa versiyonlu ayni paket 3.770 lira

Japon avrupa versiyonu alsam oyun indirmede problem olur mu bilmiyorum, satici olmayacagini soyledi ama belli de olmaz bunlarin isi.

Alip 3 gun sonra koseye atmayalim zaman yok diye, playstation/xbox dan pahali alet ama hanimla oynarmiyiz diye bakiyorum. oyunlar da pahali.

3bucuk sene olmus hala bu fiyatlar heralde alsam seneye turkiyede satsam yine cok kaybim olmaz. Ya da bilmiyorum pro versiyonu cikinca gozden duser mi bunlar.

hayret bisey 5 sene once olsa demekki yari fiyatina alacakmisiz kurdan dolayi.

• Ne yarı fiyatı 1/3
    ben 1100 tlye almıştım 800-900 arası alan bile oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dogru, 5 sene once 1 cin parasi 0.42 Turk lirasiydi. simdi 1 cin parasi 1.25 turk lirasi. Cinde enflasyon en fazla %5 desen, Cinden de bisey alamayacak duruma geldik zira kendileri bizden daha zengin.

• Dostlar nintendo switch için ikili (sağ+sol) orjinal joycon arıyorum. İçinizde uygun fiyata satan varsa özel mesajdan ulaşabilir.

• Hades aldım baya iyi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Domatore

Hades aldım baya iyi olmuş

Hades nedir hocam? Pikmin indirdim bende onu oynuyorum cok iyi olmus. Tek tusla hepsini saldirmasi falan guzel eklemisler.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Transistör benzeri bi oyun rogelite benzeri hocam.Videoları izleyin hoşunuza gider belki şuan 150 lira indirimde

• Cihazin internet ayarlarini karistiran oldu mu acaba, DNS ayarlari vs daha hizli indirmek icin diger regionlarda olan accountlar icin.

Cinde kullaniyorum account residence yerime USA yazdim. sacma sapan download sureleri aliyorum 30-40 saat gibi.

Telefonun 4g sine hotspotla baglaninca 5-6 saat.

ilk gunden basladik sorunlara

• 
Sayfa: önceki 19011902190319041905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.