Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
48.365
Cevap
454
Favori
1.648.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadslar, Super smash bros ultimate almak istiyorum digital olarak, iyi bir fiyata Japonya bolgesi icin buldum, diyer bolgelere gore fark var mi oyun, Japonya bolgesi icin alsam inglizce dili destekler mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi appmobile55 -- 5 Kasım 2020; 14:35:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dvoca

Hiç bir perfonmans sıkıntısı yok.
    Gidip yaptırdıktan sonra kendin evde youtube tinfoil nasıl yükleniyor yaz yeter türkçe anlatımlı video bile var...

En son bu ekipten iki kişi tutuklanmış. Yeni çıkan oyunlara erişimi olacak mı chip taktiranlarin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah Müjgan Ah kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan oyunları bilmem ama çıkmış 100 (1000) oyunu oynuyorsun sorunsuz.
    Bir kere bu kapı açıldı mi kapatması zor.

• Yeni çıkanlarda geliyor torrent vb iniyor

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt

Ben drift problemini kendim çözdüm. Analoğu söktüm içerisinde beyaz plastik hareket mekanizmaları altına 2 dişli tel ayaklar yapmışlar. Sağ hareket için ayrı yukarı hareket için ayrı tel var. Onların ucunu düzeltince tekrar etmiyor.

Analog öyle bir yapılmış ki 1 defa metal plakayı söktüğünüzde hemen dişleri kırılacak şekilde. O nedenle sökerken bunların kırılma ihtimalinin çok yüksek olduğunu unutmayın. Heee sorun oldu mu kırıldıktan sonra tabi HAYIR çünkü 2 vida ile ayrıca sabitlendiği için sımsıkı tutuyor.

• arkadaşlar konsol kırıldığı için 2. el öldü elimdeki oyunu satamadığım için yenisinide alamıyorum ilk seri ama kırılmayan versiyon çiple felan kırılıyormu nerede yaptırabilirim

• Arkadaşlar malum yeni nesil geliyor o yüzden elimdeki Nintendo Switch konsolumu satıyorum. Pm atabilirsiniz detayları paylaşırım.

• Yeni nesil ne zaman geliyirmus hocam, kaynak varmi yoksa soylentimi?

• Ps5 xbox yeni nesli heralde.

ya da nintendo pro?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Yeni nesil ne zaman geliyirmus hocam, kaynak varmi yoksa soylentimi?

Hocam Xbox ve Ps’den bahsediyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Yeni nesil ne zaman geliyirmus hocam, kaynak varmi yoksa soylentimi?

Pro için gelecek yılın ilk 3-5 ayı deniyor. Pro dışında asıl pro'yu sattırmak için torbadan çıkaracakları yeni oyun duyurularını merak ediyorum. :)

Söylenene göre önceden çıkmış oyunları da yapımcıyı uğraştırmadan daha yüksek çözünürlük ile oynatacakmış.

• Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Umuyorum daha düşük kaliteyle yeni oyunları oldlarda oynarız new 3DS e özel çıkan oyunlar gibi olursa hepsi çok kötü olur

• Kennnn K kullanıcısına yanıt

Yaza o zaman  

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba 👋🏻
    Xbox kolumu switch’te kullanabileceğim bir yöntem var mı ? Bluetooth adaptör sipariş ederek kullanabilir miyim ?

• Ücretli oyunlardan fifa21 ve overwatch , ucretsiz oyunlardanda herhangi birini birlikte oynamak isterseniz eklesebiliriz birlikte oynayabiliriz.

• Cihazın joycon'unda drift problemi çıktı, N11'den analog kol alıp değiştirdim. (garantili ithal ürün değildi)
    900 liraya yeni joycon almak yerine bir Y tornavida ve bir cımbız ile bu parçayı alın (80 TL) ve kendiniz tamir edin, tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demo sürümü kötü fps oranı nedeniyle baya eleştirilmişti bende bunu duyunca indirip denemedim bile fakat piyasaya çıkacak nihai sürümünde bu problemlerden daha temizlenmiş çıkmayacak gibi görünüyor. Son sürümden videolar gelmeye başladı.

Benlik bir oyun değil belki bir iki yıl sonra bir ara şans veririm.

• Arkadaşlar selamlar, yakın zamanda aranıza katılıyorum, Switch'in elime ulaşmasını bekliyorum. Geldiğinde Zelda'ya başlamayı düşünüyorum. Bu seriye hangi sıralama ile başlamalıyım, baktığımda çok eskilere dayanıyor oyunlar. Çok eski oyunları oynamak biraz bayık da olabiliyor bazen. Bu konuda ve varsa diğer exclusive oyunlar ile ilgili şunu oyna, şu sırayla oyna vs gibi önerileriniz var mı 🙂

• 
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.