Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1655. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
48.372
Cevap
456
Favori
1.648.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16531654165516561657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps4 pro kullanıyorum. Switch ile takasa giresim var. Gaza gelip pişman olmak istemiyorum. Ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercansaim

Ps4 pro kullanıyorum. Switch ile takasa giresim var. Gaza gelip pişman olmak istemiyorum. Ne düşünüyorsunuz?
    Pisman olursun hocam.Ikinci el bulabiliyorsan al.Dogru düzgün oyun yok, indie oyun dolu marketi ve bazı exc. oyunlar 60 usd.

• quote:

Orijinalden alıntı: sercansaim

Ps4 pro kullanıyorum. Switch ile takasa giresim var. Gaza gelip pişman olmak istemiyorum. Ne düşünüyorsunuz?
    Elinde oyun pc’si gibi ps4’ün yerini dolduracak bir şey yoksa pişman olursun, switch alternatif değil, kendine has bir oyun cihazı.

• Switch alma ihtimalim var japonyadan. Bölge kilidi var mı bu cihazda? Pek alakam olmadı nintedoyla bu zaman kadar.

• Benim tavsiyem hemen yapmayın böyle birşey yani takaslamayın. Önce şu kalan TLOU 2 ve Death Stranding gibileri Ps4 için çıksın oynayın, içinizde kalmasın yani. Ondan sonra Switch için ilginizi çeken oyun sayısına ve gelecek olanlara bir bakın ve ona göre hareket edin. Ps4 nesli bitti bitecek. Belki o zamana kadar Switch pro gibi birşey de duyarız.

Ayrıca Ps4 pro daha pahalı bir konsol takas işini anlamadım. Dikkat edin kazıklanmayın. Sonuçta bu konsol yurtdışında 300 dolar. Türkiye de sadece fiyatı kazık.

3'üncü parti tarafında grafik ağırlıklı oyunlar konsola çok fazla gelemiyor konsolun gücü sebebiyle yani bazı güçlü konsollar için duyurulan oyunları oynayamayacaksınız bunu bilin. Lakin bu söylediklerimin haricinde oyun yok diyenlere kesinlikle aldırmayın. Oyun konusunda Switch özellikle bu yıl oldukça coştu. Konsol ve exc. oyunları ilginizi çekiyorsa ve deli gibi grafik beklentiniz yoksa gayet güzel oyunları var ve gelmeye de devam ediyorlar. Hele konsolu hiç almamış ve önce ki Nintendo konsolu Wii U kullanmamış biri için daha bile fazla seçenek var.

Sonuç olarak tekrar üstünden geçmek gerekirse. Hemen bu işe girmeyin biraz daha bekleyin, önce çıkışı yaklaşan büyük Ps4 oyunlarını oynayın ondan sonra yani yaklaşık 8-9 aylık süreçten sonra konsolu tutmak için pek sebebiniz zaten kalmayacak çünkü sony ve diğer oyun yapımcıları yeni oyunlarını Ps5 için çıkarmaya başlayacak. İşte o zaman isteğinize göre Ps5 alırsınız Switch alırsınız sizin bileceğiniz iş.

Yapabiliyorsanız Ps4 pro takaslamadan yanına bir Switch alın edinin. Ya da daha iyisi Ps5 yanına bir Switch koyun. En iyisi o olur. Switch daha çok kendine özel, has oyunları için alınması gereken komple yeni bir dünya.

....

goosebumps

Konsol da bölge kilidi olmaması lazım ben öyle biliyorum. Bu forum da Japonyadan alan başka arkadaşlarda vardı galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 18 Eylül 2019; 10:41:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Outlaw-E

Cfw li switch i satmıştım, amsterdam dan yeni çıkan ve bataryası uzun giden sürümü aldım. Oldukça memnunum.
    Yeni alacak birine ne tavsiye edersiniz peki?

Ben de özellikle Avrupa'dan sıfır cfw yapılır cihaz alacaktım, yeni cihazda donanımsal farklar da var mı pil dışında? Sanırım analogların sürüklenme problemini de düzeltmişler?
  • Hocam cihaz da bölge kilidi yok, pek çok kişi Amerika ve Japonya dam cihaz aldı, hiç bir sıkıntı olmadı. Sadece priz ucuna bir çevirici uç almanız gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Yeni alacak birine ne tavsiye edersiniz peki?

Ben de özellikle Avrupa'dan sıfır cfw yapılır cihaz alacaktım, yeni cihazda donanımsal farklar da var mı pil dışında? Sanırım analogların sürüklenme problemini de düzeltmişler?

Alıntıları Göster
    Bataryası kesinlikle çok farkedecek şekilde uzun gidiyor. Bataryadan inanılmaz memnun kaldım. Joyconlar in birşey söylemek istemiyorum çünkü çok erken ama genel kanı düzeldiği yönünde. Artık yeni sürüm yada lite alınmalı..

• Remedy, Alan wake i switch e getiriyor.

• Outlaw-E kullanıcısına yanıt
    bugünün en güzel haberi :)
  • Apple Arcade, switchi bitirir.

• Dandik ordek sovalye olmus
    Az once yayinlandi pokemoncular

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Apple Arcade, switchi bitirir.
    ok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

ok

Alıntıları Göster

• Nvidia tegra işlemcili switchle ne umuyorsunuz arkadaslar

• quote:

Nvidia tegra işlemcili switchle ne umuyorsunuz arkadaslar
    sen bu switch konusunda onboard olarak kalma,harici başka konularada bak,oralarda boş yap.
  • quote:

Nvidia tegra işlemcili switchle ne umuyorsunuz arkadaslar
    anlaşılan senin beyinde onboard cpu gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kim Kitsuragi

ok

Alıntıları Göster

• şimdi gördüm ki nintendo çoluk çocuk işiymiş. buradaki kullanıcı kitlesinden belli.
  • Aile üyeliğinde yer olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 16531654165516561657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.