Şimdi Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ (1653. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48.407
Cevap
457
Favori
1.651.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★ ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

D&R ların birinde bu seri numaralı switch lerden görmüştüm. Galiba bunlar kırılabilir seri oluyor. 2900 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• NevNiyaz N kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin tesekkurler! Ama butcem 2200 tl, 3000 tl veremem...
  • Arkadaşlar eski kırılabilir switch konsolumu sattım

Acaba switch lite mi

New switch mi

Yada gpd win 2 oyun konsolumu alsam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trplayer kullanıcısına yanıt
    Senin gonlun hangisini istiyorsa onu al cunku sen oynuyacaksin.

• Arkadaslar, bu switch icin hala ucuz yollu adam akilli bir pro controller alternatifi yok mudur? (pro controllerin tum ozelliklerini kullanabilen)
    Yeni switch çok daha iyi hem elde hem tv’de oynanıyor, şarjı çok daha iyi, ekran daha büyük. Lite çok gereksiz bir alet.

• quote:

Orijinalden alıntı: erkahn

Hoş geldin arkadaşım teşekkür ederim karar vermişti haber ederim sana

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Yeni switch çok daha iyi hem elde hem tv’de oynanıyor, şarjı çok daha iyi, ekran daha büyük. Lite çok gereksiz bir alet.
    Hoş geldin arkadaşım bilgilendirme için çok teşekkür ederim

Switch konsoluN yeni yada eskisi olduğunu nasıl anlarım. Acaba switch sataN mağaza yeni switch konsol kutusunun içindeki switch ile eski switch değiştirmiş olabilirmi

• Ben nintendo switch im için bunu aldım

https://www.amazon.de/GULIkit-Powerbank-10000mAh-Ladeger%C3%A4t-Smartphone/dp/B07GZG6X11/ref=mp_s_a_1_2?keywords=gulikit&qid=1568148090&s=gateway&sprefix=gulikit&sr=8-2

Bu üzerinde takılıyken içine sığabilecek bir çanta biliyor musunuz. Tecrübeleri olanlar paylaşırsa sevinirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

Arkadaslar, bu switch icin hala ucuz yollu adam akilli bir pro controller alternatifi yok mudur? (pro controllerin tum ozelliklerini kullanabilen)
    Aliexpress'te satılan 100 lira bandındakiler de iyi diye duymuştum.Ama amiboo falan destekler mi orasını bilemiyorum.
  • Selamlar,

Switch i yeni almis biri olarak bir sorum var, dun aksam amerika eshopundan oyun almak istedim zip code u ve kart bilgilerini ekledim, hata aldim muhtemelen kart adresiyle hesap adresinin uyusmamasindan cunku karttan para cekilmis ancak hemen iade edilmisti.
    Sorun hakkinda bilgisi olan, nasil cozebilecegimi anlatabilecek arkadaslardan bilgi bekliyorum.

Tesekkurler

• ugurbaykoc U kullanıcısına yanıt
    2 yol var. 1.si satın alma işlemini konsoldan yap. Bende de aynı şekilde oluyor hala pc den alamıyorum ama konsoldan aynı bilgilerle alıyorum :) . Buna rağmen hala alamıyorsan bankayı ara müşteri hizmetlerine nintendo. Com u senin güvendiğin siteler arasına eklemesini söyle. Muhtemelen birkaç saat sonra düzelir. Banka genelde ilk alışverişinde bu gibi tedbirler koyuyor.

• Tekrar selamlar,

Bankayi suan aradim islemin nintendo tarafindan reddedildigini soylediler. Sizin kullandiginiz posta kodu neydi acaba ?

Tesekkurler

• Ben hep alaska zip code kullanırım. 99506 veya 99507

• Eskiden Retro için derdik teknik anlamda ne kadar iyi görünen sistem üstü oyunlar yapan bir stüdyo diye. Artık herhalde Next Level Games için öyle diyeceğiz.

Oynanışın tamamını izlemedim soiler yememek için fakat dikkati mi en çok çeken bölümlere göre değişiklik gösteren hayalet yakalama müziği, güzel fikir olmuş. Aynı müziği 10 bilmem saat duymak hoş olmazdı. Ayrıca bu video da bulunan mekan büyük olduğu için Luigi'nin sesi yankı yapıyor falan. Güzel detaylar bunlar.

Normalde Amibolar falan hiç ilgimi çekmez ama şu Link tasarımı o kadar güzel görünüyor ki oyunda bulnan diğer karakterlerinde amiboları çıksa hatta set yapsalar almayı düşünürdüm. İnsanlar oyunu ilk gördüğünde tiplemeleri ve görselliği gereksiz yere çok ağır eleştirdi ki bunu haketmiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 16 Eylül 2019; 10:32:5 >

• Şu tarz R - L tuşlarının üstü açık olan bir kılıf arıyorum, joyconlar ile tableti tek parça üzerinde tutacak. TR'de gören bilen var mı arkadaşlar?

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
    ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Hocam aliex disinda zor sanirim.

• erkahn kullanıcısına yanıt
    Öyle galiba hocam bulamadım hiçbir yerde. Aliex'de de son aldığım kargolarım gelmedi tekrar almaya çekiniyorum. Banggood'da da var olmazsa ordan alıcam. Daha iyi galiba.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Kargo takipten baktinmi hocam nerede oldugu yazar. Trdekiler goturmediyse

• 
Sayfa: önceki 16511652165316541655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.