Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
30.838
Cevap
146
Favori
631.131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Nintendo >> ★★★ NINTENDO® SWITCH ANA KONU ★★★
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      14911 Mesaj
      10 Ocak 2019 14:24:54 Konu Sahibi

Öncellikle konsolunuz hayırlı olsun,linki şimdi özelden gönderiyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunter007 -- 10 Ocak 2019; 14:26:39 >
      |
      |
      reispiri96 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo Switch Ana Konu

Discord: arfulk#8899

Nintendo Switch FC:SW-0157-4758-6693 arfulk

Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfiçyüs
    • Yarbay
      2388 Mesaj
      10 Ocak 2019 18:17:38
      quote:

Orijinalden alıntı: hunter007 Kirby beklenen etkiyi kesinlikle yapamadı,özellikle de 3ds deki son oyunlarından sonra beklentinin baya altında kaldı. Onun haricinde Mario Tennis te geniş kitleye hitap edemedi. Pokemon oyunu ve Smash sene sonuna doğru hareket getirdi ama sene bitene kadar baya yavaş geçti...

Tek tuş olayı kolaylık olsun diye düşünülmüş sanırım fakat bence de pek isabetli bir hareket olmamış,tamam opsiyon olarak sunsunlar fakat mecbur tutmasınlar. Umarım oyun içinden değişiklik yapılıyordur.

Oyunun 60 dolardan satılmasına ben şaşırmadım çünkü tüm Nintendo için pek fark etmiyor,hepsini 60 dolardan çıkartıp geçiyor. Bu fiyat politikasında biraz daha esnek olmaya başlaması lazım. Gerçi bu şekilde de milyonlar satıyor oyunları... Alıntıları Göster
      Oyun içinde değişiklik yapılamıyormuş zaten bu nedenle bu kadar yaygara kopuyor. Sadece tuşların yerini değiştirebiliyormuşsun ama bu özelliği kapatmak için bir ayar yok.

Yine milyon satacaktır lakin bir Kirby Star Alllies yaptığı satıştan çok fazlasını beklemiyorum. İnsanlar oyunun eski ve tek düze görünmesinden, yeni içerik olmamasından hatta içerik çıkartılmasından, 4 kişi oynamak istersen Wii U sürümünün aksine zorunlu olarak bir kişinin easy moda sahip Toadette karakterini seçmek zorunda kalmasından oldukça rahatsızlık duymuşa benziyor. Bunlara 60 dolar ve anlamsız kontrol zorlamasıda eklenince haliyle çıkışından önce pek hoş bir izlenim bırakmadı.

Hani alacakların aklında olsun.

GÜNCELLEME : DİKKAT

Yükleme süreleri dahi daha uzun. Ayrıca Wii U sürümüne nazaran biraz ''Input latency'' var. Hiç bu kadar kötü bir birinci parti port göreceğimi ummazdım. Nintendo şaşırttı. Her saniye yeni bir olumsuzluk çıkıyor. Sizi bilmem ama ben şimdilik en azından sorunları düzeltilene dek almaktan vazgeçtim. Zaten hali hazırda yeni oyunlar Yoshi mesela mart sonu gelecek hiç kötü bir porta para vermeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 11 Ocak 2019; 0:16:15 >

• Yarbay
      14911 Mesaj
      11 Ocak 2019 09:22:28 Konu Sahibi

eğer değişiklik yapılamıyorsa yazık,çok yazık...

kesinlikle acil bir güncelleme gelmesi lazım.başta Kirby oyunu da çok eleştiri almıştı fakat aldığı güncellemelerle işi baya toparladı,umarım Nintendo akıllı davranır da bu oyunu da toparlar.

Input Latency olayı çok fena hele bu tarz bir oyunda baya kötü etkiler oynanışı,çok sinir bozucu bir durum...

ben dün de dediğim gibi şimdilik almayı düşünmüyorum,portlardan sadece Mario Kart var elimde,umarım Nintendo bu oyunu da toparlar hızlı bir şekilde...
      |
      |
      Kennnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo Switch Ana Konu

• Er
      9 Mesaj
      11 Ocak 2019 14:15:20

merhaba hocam pm atamıyorum senin rocket leagueli hesabın maili bende hala iadeden sonra düzeltmemiştik ya. mailiyle beraber geri veriyim kullanırsın yeni switch'te.
      |
      |
      Silvérlight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1514 Mesaj
      11 Ocak 2019 18:13:36
      Arkadaşlar switch konsolu oynadıktan sonra kutusunamı koyuyorsunuz yada çantayamı

Ben yumuşak sünger poşete koyuyorum tertemiz kalıyor sıfır gibi çizik yok toz yok

Tırnaklarımı kestikten sonra oynuyorum çizik olmasın diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trplayer -- 11 Ocak 2019; 18:14:22 >

• Yarbay
      2055 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:29:17

ben genelde dockta birakiyorum orda degilse, ya pc nin yaninda yada kanapenin ustunde bi yerde sifir cizik :D
      |
      |
      trplayer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

psn: precise
    • Binbaşı
      1514 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:32:15
      quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor ben genelde dockta birakiyorum orda degilse, ya pc nin yaninda yada kanapenin ustunde bi yerde sifir cizik :D Alıntıları Göster
      Hoş geldin arkadaşım ben her zaman el konsolu olarak kullanıyorum :)

Siz çok cesaretlisiniz tebrik ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2055 Mesaj
      11 Ocak 2019 19:43:35
      quote:

Orijinalden alıntı: trplayer Hoş geldin arkadaşım ben her zaman el konsolu olarak kullanıyorum :)

Siz çok cesaretlisiniz tebrik ediyorum Alıntıları Göster
      ahah yok canim ne cesareti ama sakinan goze cop batar onu cok iyi biliyorum. iphone 6s yeni cikmis gozum gibi bakiyorum kilif aldim spigen dunya para verdim ona ustune yok ekran korumasi falan sonunda gitti o cok para verdigim kilif telefonun arkasini komple bastan sona cizdi :)) nintendoda tam tersini yapayim dedim bu sefer. basina bisey gelirse benim papagan ufaktan sagini solunu yiyebilir ama henuz gozunu dikmedi ona dikerse kursun gecirmez kasaya koysam yine fayda etmez :D

• Binbaşı
      1514 Mesaj
      11 Ocak 2019 23:59:35
      quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor ahah yok canim ne cesareti ama sakinan goze cop batar onu cok iyi biliyorum. iphone 6s yeni cikmis gozum gibi bakiyorum kilif aldim spigen dunya para verdim ona ustune yok ekran korumasi falan sonunda gitti o cok para verdigim kilif telefonun arkasini komple bastan sona cizdi :)) nintendoda tam tersini yapayim dedim bu sefer. basina bisey gelirse benim papagan ufaktan sagini solunu yiyebilir ama henuz gozunu dikmedi ona dikerse kursun gecirmez kasaya koysam yine fayda etmez :D Alıntıları Göster
      papağanınız çerez niyetine yer switch konsolu

Haklısınız arkadaşım çok fazla titiz olunca mutlaka birşeyler oluyor

• Yarbay
      2055 Mesaj
      12 Ocak 2019 03:41:59

yer vallahi yani kabuklu bademi parcaliyor bir gun switch in analog stickini agzinda oynarken gorebilirim :)) neyse cani sagolsun herseyden kiymetlidir o daha en az 30 sene beraberiz omrumuz izin verirse.
      |
      |

• Binbaşı
      1476 Mesaj
      12 Ocak 2019 15:46:19
      Arkadaşlar merhaba switch almayı düşünüyorum. Sizce amazon tr'den söylemeli miyim? Temelde smash bros pokemon oynamak istiyorum. Acaba şu takım halinde olanlardan mı alsam sizce? Smashli olanı 3400 pokemonlu olanı 3600 civarı.
      |
      |

" Elemtere fiş kem gözlere şiş"
    • Yarbay
      2388 Mesaj
      12 Ocak 2019 17:31:20
      Sanırım bu oyuna demo'dan sonra bir şans daha vermenin zamanı geldi. Oyun ilk çıkışından beri baya değişikliğe ve özelleştirmeye uğramış karakter sayısı arttı ve artmaya devam ediyor. Fiyatı da baya düştü black friday zamanı ekstra indirimli almamak hata oldu.

New Super Mario Bros. U - Deluxe Edition ise pek bu 60 dolar fiyat çıkış fiyatı aralığında tutunamayacak gibi duruyor. Almamaya kararlıydım ama arkadaşlardan birlikte oynayalım diyenleri es geçemeyeceğim. Umarım ufak tefek problemlerini patch ile daha iyi hale getirirler.
      |
      |

• Teğmen
      183 Mesaj
      12 Ocak 2019 18:24:58
      japonya amazondan alışveriş yapanlar kısaca özetleyebilir mi? süreç nasıl işliyor ödemede herhangi bir farklılık var mı?
      |
      |

• Binbaşı
      1514 Mesaj
      12 Ocak 2019 21:51:18
      quote:

Orijinalden alıntı: orhanyor yer vallahi yani kabuklu bademi parcaliyor bir gun switch in analog stickini agzinda oynarken gorebilirim :)) neyse cani sagolsun herseyden kiymetlidir o daha en az 30 sene beraberiz omrumuz izin verirse. Alıntıları Göster
      Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah arkadaşım haklısınız her canlı değerlidir

Sizin papağanın türü nedir

• Yarbay
      2055 Mesaj
      13 Ocak 2019 00:44:59

insallah ama hayvanlari sevmeyen anlayamaz :) turkcesi nedir bilmiyorum ingilizce green cheek conure deniyor turune, ergenlikten cikacak bu sene.. yaniyorum abi bana hatun bul diyebilir :D

acayip rahattir kendisi nerde rahati bulursa vurur kafayi uyur dunya yikilsa umrunda olmaz :)) suan hoodie nin icinde gobegimde uyuyor.

|
      |

• Yarbay
      2388 Mesaj
      13 Ocak 2019 14:23:06
      Data incelemesine göre Switch online sistemi için gelmesi muhtemel Snes oyunlarının listesine ulaşılmış.

Super Mario Kart

Super Soccer

Legend of Zelda: Link to the Past

Demon's Crest

Yoshi's Island

Stunt Race FX

Kirby's Dream Course

Pop'n Twinbee

Star Fox

Contra 3

Kirby Super Star

Super Ghouls 'n Ghosts

Kirby's Dream Land 3

Super Metroid

Super Mario World

Pilotwings

F-ZERO

Star Fox 2 (lol)

Super Punch-Out!!

The Legend of the Mystical Ninja

Super Mario All-Stars

Breath of Fire 2

• Yarbay
      14911 Mesaj
      13 Ocak 2019 16:48:21 Konu Sahibi

Snes oyunlarına datamine ile ulaşılmış yanlız bu liste doğru çıkarsa efsane olur...

|
      |
      Kennnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo Switch Ana Konu

• Yarbay
      2404 Mesaj
      13 Ocak 2019 20:25:31
      Şu an amazon.com'da sadece switch $300, yanında 64gb kart ile $317, bir de yanına amazonun kılıfını eklersem $331 yapıyor. Fiyat epey iyi gibi duruyor. Amazon'dan alırsam, garanti konusunda da amazon ilgileceneği için rahatım. Fırsatlarını pek takip edemediğim için size sorayım dedim. Ne dersiniz? Alınır mı?

• Yarbay
      14911 Mesaj
      13 Ocak 2019 21:07:41 Konu Sahibi

Eğer vergi ve kargo dahil fiyatsa gayet güzel fiyat hocam...

|
      |
      Asetil Co A kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Nintendo Switch Ana Konu

• Binbaşı
      1189 Mesaj
      14 Ocak 2019 00:45:57
      Gris sec hesap isteyenler ozelden ulasabilir. :)

https://youtu.be/QfDwo7MIqJ4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eternalsun -- 14 Ocak 2019; 0:46:56 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Yeni Abonelik d-smart
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.